Skocz do zawartości

Burksson

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Burksson wygrał w ostatnim dniu 30 Wrzesień 2019

Burksson ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

22 Ogarnięty

1 obserwujący

O Burksson

 • Ranga
  Nowy
 • Urodziny 01/03/2004

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Sport Minecraft
 • Nick w grze
  burksson
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie wiem czy już za późno nie jest, ale co mi szkodzi napisać. 1. Nikc na SkyBlocku: burksson 2. Nick na Discordzie: Stachuu#4907 3. Ile masz lat? Mam 16 lat. 4. Od której edycji grasz na SkyBlocu? Bez przerwy od 15 edycji plus w dawniejszych latach 5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcić na testowanie? Wydaje mi się że w ciągu jednego dnia mógłbym 4-6h to +/- 35h 6. Dlaczego ty? Gram w miarę długo i dużo na serwerze, miałem styczność z błędami, więc wiem jak to wygląda i jak zabrać się do ich szukania. Na 19 edycji prawie zostałem helperem. na nowej edycji znowu mam zamiar się postarać o tę rangę. ponieważ chciałbym pomóc serwerowi, dlatego też zgłaszam się do beta-testera, żeby pomóc w dopracowaniu jubileuszowej XX edycji. //accepted
 2. 1. Nick: burksson 2. Wiek: 16 3. Jak długo grasz na serwerze?: 5 edycję 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: Myślę, że 8/10, szybko się douczę ewentualnych braków. 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Oczywiście, że tak. 6. Opisz siebie: Myślę, że dużo osób dobrze mnie zna , jest to moje nie pierwsze podanie, piszę kolejne, ponieważ bardzo chciałbym dołączyć do administracji serwera. W ostatnim czasie zmieniłem swoje zachowanie w dużym stopniu, oczywiście na dobre, zmieniłem tez osoby z którymi gram co też sprzyja samemu mnie. Wydaje mi się, że w ostatnim czasie też dużo pomogłem serwerowi jak i graczom, zasługuję na szansę. Teraz opowiem coś o sobie. Mam na imię Stanisław. Chodzę do 1 technikum- kierunek elektryk. Pochodzę z małej wsi pod Warszawą. Interesuje się elektryką, samochodami i sportem. Mam dużo czasu i chęci na aktywne granie na serwerze, ponieważ zostałem wykluczony z uprawiania sportu z powodu wielu kontuzji i operacji. Na początku mogę się wydawać osobą cichą czy wstydliwą, ale wystarczy mi chwila na zaklimatyzowanie się i staję się rozmowny. Wolny czas spędzam na discordzie lub ts3 rozmawiając ze znajomymi z serwera na kanale pogadanki z administracją. To chyba tyle. Zachęcam przed wystawieniem opinii do rozmowy ze mną, może zmieniłbym twoje zdanie na mój temat. Pozdrowionka ze stolicy Mam nadzieję na pozytywne opinie. Dziękuję za uwagę!
 3. 1. Nick z gry: burksson 2. Nazwa propozycji: komenda z linkami 3. Opis: Moim zdaniem powinna zostać dodana komenda z linkami (np. /linki) znajdowałyby się tam linki dotyczące np. punktacji bloków, link do forum i inne linki o które najczęściej pytają gracze skyblocka.
 4. 1. Nick: KochanekSlawkaPL i nekvilik 2. Wiek: 11 + 12,5 + 9= 32,5 lat wiec poważny wiek w sam raz na administrowanie 3. Jak długo grasz na serwerze? Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku, wienc od startu serwera 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Znam lepiej niz wszyscy z administracji 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Pewnie ze tak, ja i moje kury lamiemy procedury 6. Opisz siebie: Nie
 5. 1: Nick: KochanekSlawkaPL 2. Wiek: 16. 3: Jak długo grasz na serwerze: Aktywnie 4 edycje i grałem na bardzo starych edycjach. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: Myślę, że 9/10(składam podanie 3, za każdym razem przypominałem sobie te komendy) 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Tak, spełniam wymagania. 6. Opisz siebie: Mam na imię Stanisław, pochodzę z małej wsi pod Warszawą. Chodzę do technikum elektrycznego i jak napisałem wyżej mam 16 lat. Interesuję się elektryką, samochodami i różnego rodzaju sportami ale niestety aktualnie nie mogę żadnego uprawiać z powodu przewidywanej operacji ręki, więc na razie pozostaję tylko kibicem. W wolnym czasie bardzo dużo przebywam przed komputerem i gram na serwerze co widać po moich godzinach przegranych. Na serwerze w obecnej edycji nie sprawiam żadnych problemów na czacie jestem kulturalny pomagam graczom nie dostałem a ni jednego upomnienia. Na poprzednich edycjach raczej też byłem grzecznym graczem, tylko pod koniec poprzedniej edycji troszkę narozrabiałem czego bardzo żałuje. Był to tylko jednorazowy przypadek mogę to zapewnić przed tym zdarzeniem byłem nienagannym graczem i na tej edycji jest to samo. W sprawie tego zdarzenia mogę pogadać i wyjaśnić wiem, że źle zrobiłem, ale może zrozumiecie mnie trochę po rozmowie ze mną. Jestem aktywny na ts i dc, forum czytam regularnie. Myślę, że pomimo mojego poprzedniego zachowania wniósłbym coś dobrego na serwer. Podsumowując bardzo chciałbym dołączyć do grona administracji i nieść pomoc. Administracja się zaczęła poszerzać ale liczę na to, że znajdzie się dla mnie miejsce. Dziękuję za przeczytanie i liczę na jakieś komentarze(głownie na te pozytywne).
 6. 1. Nick z gry: KochanekSlawkaPL 2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: pasek jedzenia 3. Opis: Proponuje usunięcie spadania głodu moim zdaniem jest to bez sensu na skyblocku i jest to problematyczne napełnienie go dla osób poczatkujących bez rang taka mała zmiana a moim zdaniem wiele osób się z niej ucieszy Dziękuję tyle w temacie można dyskutować na dole
 7. 1. Nick w grze: KochanekSlawkaPL 2. Powód zbanowania:"Nie wylaczyles auto jumpa misiu" 3. Treść wyjaśniająca:stałem na spawnie i skakałem w miejscu przez jakiś czas, miałem po prostu wciśniętą spacje cały czas 4. Nick banującego: TwistedDvix 5: Screen z info o banie:
 8. 1: Nick: KochanekSlawkaPL 2. Wiek: 16. 3: Jak długo grasz na serwerze: Aktywnie 4 edycje i grałem na bardzo starych edycjach. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: Myślę, że 9/10(składam podanie 3, za każdym razem przypominałem sobie te komendy) 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Tak, spełniam wymagania. 6. Opisz siebie: Mam na imię Stanisław, pochodzę z małej wsi pod Warszawą. Chodzę do technikum elektrycznego i jak napisałem wyżej mam 16 lat. Interesuję się elektryką, samochodami i różnego rodzaju sportami ale niestety aktualnie nie mogę żadnego uprawiać z powodu przewidywanej operacji ręki, więc na razie pozostaję tylko kibicem. W wolnym czasie bardzo dużo przebywam przed komputerem i gram na serwerze co widać po moich godzinach przegranych. Na serwerze w obecnej edycji nie sprawiam żadnych problemów na czacie jestem kulturalny pomagam graczom nie dostałem a ni jednego upomnienia. Na poprzednich edycjach raczej też byłem grzecznym graczem, tylko pod koniec poprzedniej edycji troszkę narozrabiałem czego bardzo żałuje. Był to tylko jednorazowy przypadek mogę to zapewnić przed tym zdarzeniem byłem nienagannym graczem i na tej edycji jest to samo. W sprawie tego zdarzenia mogę pogadać i wyjaśnić wiem, że źle zrobiłem, ale może zrozumiecie mnie trochę po rozmowie ze mną. Jestem aktywny na ts i dc, forum czytam regularnie. Myślę, że pomimo mojego poprzedniego zachowania wniósłbym coś dobrego na serwer. Podsumowując bardzo chciałbym dołączyć do grona administracji i nieść pomoc. Administracja się zaczęła poszerzać ale liczę na to, że znajdzie się dla mnie miejsce. Dziękuję za przeczytanie i liczę na jakieś komentarze(głownie na te pozytywne).
 9. 1. Nick: KochanekSlawkaPL 2. Wiek: 16 lat 3. Jak długo grasz na serwerze? Aktywnie gram 5 edycje z rzędu i grałem parę lat temu 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Mocne 9/10. Mam doświadczenie w byciu w administracji byłem helpere na serwerze PVP. 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak, oczywiście, że je spełniam 6. Opisz siebie: Mam na imię Stanisław. Pochodzę ze wsi spod Warszawy. Mam 16 lat uczęszczam do technikum elektrycznego. Od wielu lat interesuje się właśnie elektryką i samochodami i różnego typu sportami, a szczególnie piłka nożna i bieganie, gram w amatorskim klubie z kolegami. W wolnym czasie dużo gram na komputerze, a najwięcej na serwerze mc.skyblock.pl, jest to praktycznie jedyny server na jakim gram. Na serwerze nie sprawiałem żadnych problemów, nie dostaje warnów, ale wiadomo jak każdy gracz coś przeskrobał, ale myślę, że to w niczym nie przeszkadza. Jestem osobą spokojną, myślącą w trudnych sytuacjach i rozmowną lubię rozmawiać na ts czy discord. Jak jakiś helper, mod lub kto kolwiek z administracji albo nawet gracz chce się poznać pogadać zobaczyć jaki jestem to wystarczy napisać i później pogadać ze mną. Podsumowując z przyjemnością dołączyłbym do administracji tego serwera ma duże braki w administracji. Pozdrawiam czytających Mam nadzieje, że źle się nie czytało. Dziękuje.
 10. Burksson

  [SKARGA]

  Droga Kampi Ja jestem osobą która nie przeklina każdy z moich znajomych to wie i na ts'ie zachowywałem i tak samo nigdy nie przeklnąłem nie powiedziałem wulgaryzmów i owszem naskoczyłem na ciebie na ts ale no nic wulgarnego w tym nie było mówiłem z pretensjami i z zdenerwowaniem alewulgarnego nic tam nie było wieć nie wiem o co ci chodzi i nie wiem o co ci chodzi z wiązankami i wgl co z tym wspólnego maja moi znajomi? Ja im nieczego zabraniac nie mogę robia to chcą i nie wiem dlaczego wiążesz to co oni robią mówią z tą sprawą.
 11. Burksson

  [SKARGA]

  Drogi Tuliapnie Decyzja Kampai zmieniła się z dnia na dzień bez rozmowy odkąd zmieniła zdanie na "tak" i rzeczywiście byłem mniej aktywny na serwerze bywałem tylko coś około 4h na serwerze co do mojej poprzedniej aktywności(12h dziennie) to prawie nic. Takiej aktywności jak ja miałem to z administracji prawie nikt nie ma a, że Kampai zmieniła zdanie pod pretekstem zmniejszenia aktywności to moim zdaniem tylko wymówka, tulipanie czy w ciągu powiedzmy 36h mniej więcej mogła zmienić zdanie z "tak" na "nie: z powodu mniejszej aktywności? to tylko 1 i pol dnia gdzie bylem aktyny w tym czasie na serwerze około 6h i przypadkiem dołączyłem w tedy do wyspy osoby z którą jest w sporze, ale po za tym czy z powodu mniejszej aktywności mogła sie zmienic ocena tak drastycznie? dobra jeszcze byłby zrozumiałe z "tak" na "neutral" ale "nie" z powodu takiego czegoś to przesada według mnie uważam że to że dołaczyłem do wyspy tej nie lubianej przez kampi osoby miało wpływ na ocene pod podaniem.
 12. Pytasz się o to od dłuższego czasu i administracja poinformowała cie ze zostanie zwiekszona niedługo a ty męczysz tym na serwerze discordzie a teraz na forum człowieku weź zacznij myśleć bo już każdy ma cie dość i ma o robię zdanie którego tu nie powiem uspokój się już z tym kiedy się zwiększy to zwiększy. Dobranoc słodkich snów
 13. Burksson

  [SKARGA]

  1. Nick z gry: burksson1 2. IP serwera: mc.skyblock.pl 3: Nick oskarżonego/oskarżonych: Kampai, Medson. 4. Powód oskarżenia gracza/graczy: Jak powszechnie wiadomo startowałem na helpera wszystko było dobrze, miałem nawet dobre opinie od Kampai dostałem neu/nie, poczym dnia 24.08.19 zmieniła na tak. Następnie dnia 25.08.19 zmieniła zdanie i napisała ze jest na nie z powodu zmniejszenia aktywności na chacie. Wytłumaczy mi ktoś jak w ciągu jednego dnia mogła mi się zmniejszyć aktywność? Rozumiem ze mogłem rzeczywiście być mniej aktywny, byłem mniej na serwerze ale jeden dzień nie mógł zmienić całej opinii tak drastycznie z tak na nie. Tego dnia(pewnie całkowicie przypadkowo) opuściłem swoją wyślę i dołączyłem do wyspy osoby, której niezbyt lubi Kampai z powodów prywatnych i wie o tym dużo osób. Następnie kolega, który tez kandydował na helpera miał taka sama sytuacje z tak dostał od niej nie(tez dołączył do tej samej osoby co ja całkowity przypadek na pewno). Chciałbym złożyć skargę na Kampai, ponieważ, uważam, że sprawy prywatne Kampai miały wpływ na jej czyny na serwerze. Server skyblock jest poważnym serwerem i takie zachowanie administracji nie powinno mieć miejsca, to jest nie profesjonalne i wydaje opinie o serwerze. Teraz Pan szanowny GlobalMod Medson. Dużo osób wie ze Kampi i Medson to tal zwani „psiapsi” i każde stoi za każdym. Po sytuacji z Kampi i jej opinia zaraz potem zmienił i on także swoją opinie z równie banalnego powodu(aktywność) i również ktoś mógłby mi wytłumaczyć dnia 24.08.19 wystawił mi ocene „pozytywną” a dzień później tego samego dnia co Kampai, wystawił „negatywną” przypadek? Następnie znowu edytował swoją wypowiedz pod moim podaniem i dodał wycinki moich pytań na helpop+ komentarz ze nie mam najmniejszego pojęcia o serwerze. Po tym co się wydarzyło się zdenerwowałem i kiedy zobaczyłem te 2 osoby aktywne na serwerze postanowiłem sprawdzić jak one bardzo są aktywne i jak one bardzo pomagają graczą i zacząłem zadawać pytania na helpop medson bardzo dobrze wyręczał kampai odpowiadał na wszystko aż się chyba i on zdenerwował i wezwał mnie na ts ponoć powodu ze używałem macro oczywiście dostosowałem się do poleceń medsona Wszedłem i pogadaliśmy po czym na koniec rozmowy dodał ze jeśli nadal będę pytać się o różne rzeczy na helpop dostanę bana i ze to na niego nie działa jak tak robię (było widać ze jest zdenerwowany) i powiedział jeszcze ze będzie mnie pilnować i znajdzie coś na mnie. I napisał na chacie globalnym to o co pytałem się ma helpop. Nie po to pisałem to na helowo żeby każdy to widział, nie chciałem żeby reszta serwera to widziała a on to upublicznił i napisał jeszcze ze nie będzie mi już więcej odpowiadać. Każdy gracz ma prawo do korzystania z helpop w razie potrzeby i pytań ja akurat miałem pytania bo według nich nie nadawałem się na helpera to postanowiłem się douczyć i dowiedzieć się więcej o serwerze, a ten Pan mi nie chciał pomoc kolejny przypklad zachowania które daje opinie temu serwerowi. Medson ulega emocja co nie jest wskazane na tak wysokiej randze. W nocy grając na serwerze napisałem na chacie globalnym słowo „idiota” wcześniej a ni później nie napisałem nic obraźliwego a ni niezgodnego z regulaminem a medson dał od razu mute na 1h za 1 słowo i jeszcze raczej niezbyt wulgarne. Obydwoje powiedzieli na ts, ze jestem dzieciakiem co mnie osobiście uraziło tak wysokie rangi na Globalnod i Mod nie powinni się tak zachowywać moim zdaniem ich zachowanie jest karygodne serwer na to nie powinien pozwalać. Powinniście z tym coś zrobić, bo oni wylatują z tekstami ze to tacy gracze jak ja i moja ekipa niszczą serwer i atmosferę a to właśnie takie coś jak oni robią to robi byłem wzorowym graczem nigdy nie dostałem Warna muta raz zdarzył się ban ale co to 1 krótki ban ale po tym co się wydarzyło nie dało się inaczej zachować. Za moje zachowanie osobiście przepraszam liczę, ze zostanie coś zrobione z tym bo inaczej server będzie tracić reputacje i graczy. Pozdrawiam w szczególności GlobalMods Medsona i MODA Kampai Dowody: Czekam na wypowiedzi i wyjaśnienie sprawy i szybkie zatwierdzenie posta! Elo Dobranoc edit: dowody się nie chcą dodać nie wiem czemu po dowody proszę się zgłosić na doscordzie stachuu#4907 liczę tez na aktywność wyższych rang
 14. 1. Nick: Burksson1 2. Wiek: 16 lat 3. Jak długo grasz na serwerze? Aktywnie gram 4 edycje z rzędu i grałem parę lat temu 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Mocne 8/10. Mam doświadczenie w byciu w administracji byłem helpere na serwerze PVP. 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak, oczywiście, że je spełniam 6. Opisz siebie: Mam na imię Stanisław. Pochodzę ze wsi spod Warszawy. Mam 16 lat uczęszczam do technikum elektrycznego. Od wielu lat interesuje się właśnie elektryką i samochodami i różnego typu sportami, a szczególnie piłka nożna i bieganie, gram w amatorskim klubie z kolegami. W wolnym czasie dużo gram na komputerze, a najwięcej na serwerze mc.skyblock.pl, jest to praktycznie jedyny server na jakim gram. Na serwerze nie sprawiałem żadnych problemów, nie dostaje warnów, ale wiadomo jak każdy gracz coś przeskrobał, ale myślę, że to w niczym nie przeszkadza. Jestem osobą spokojną, myślącą w trudnych sytuacjach i rozmowną lubię rozmawiać na ts czy discord, choć nie pokazuje tego zbytnio na serwerowych kanałach, ale gadam z niektórymi osobami ze skyblocka często na ts'ie. Jak jakiś helper, mod albo nawet gracz chce się poznać pogadać zobaczyć jaki jestem to wystarczy, że napisze na serwerze (wiem, że JEŚLI zostałbym heleper musiałbym przesiadywać na ts i dsc cały czas nie sprawia mi to problemu). Podsumowując z przyjemnością dołączyłbym do administracji tego serwera. Pozdrawiam czytających Mam nadzieje, że źle się nie czytało. Dziękuje.
×
×
 • Utwórz nowe...