Skocz do zawartości

Alledoy

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Alledoy

 1. spamie bo nie czytacie moich próśb i usuwacie bez powodu
 2. 1. Nick w grze: MasnoSnyee 2. Data otrzymania bana: Nie pamiętam 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Ban za obraźliwy nick 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Dostałem bana na ip za posiadanie obraźliwego nicku, więc powinienem dostać szanse na zmienienie nicku albo chociaż bana na okreslony okres
 3. Nikt mi nie odpowiedział a zamiast tego zamykacie i usuwacie mi posty.... MAM BANA NA IP NIE MOGE DOŁĄCZYĆ NA SERWER CZEMU PO PROSTU NIE ODBANUJECIE MOJEGO IP????
 4. Nie mam mikrofonu, więc nie moge porozmawiać na teamspeaku, lecz mój adres ip dalej jest zbanowany. Nie pamiętam nazwy konta które miało nie odpowiedni nick lecz pamiętam że w tej nazwie był ostry rasizm. Pamiętam że ta nazwa miała w sobie słowo na N. Prosze o znalezienie tego konta w historii banów, i odanowanie go. Dziękuje (POPRAWKA)
 5. 1. Nick w grze: MasnoSnyee 2. Data otrzymania bana:Nie pamiętam 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Zostalem zbanowany za nieprzyzwoity nick na ip, co nie powinno sie stac. Powinienem miec szanse zmienienia nicku. 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:Nie jest to fair aby banowac kogos za nieprzyzwoity nick na IP.
 6. 1. Nick w grze: MasnoSnyee 2. Data otrzymania bana:Nie pamiętam 3. Screenshot z informacją o banie: 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Zostalem zbanowany za nieprzyzwoity nick na ip, co nie powinno sie stac. Powinienem miec szanse zmienienia nicku. 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:Nie jest to fair aby banowac kogos za nieprzyzwoity nick na IP. Poprawiłem temat/byku
 7. 1. Nick w grze: MasnoSnyee 2. Data otrzymania bana:Nie pamiętam 3. Screenshot z informacją o banie: (z discorda 4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Zostalem zbanowany za nieprzyzwoity nick na ip, co nie powinno sie stac. Powinienem miec szanse zmienienia nicku. 5. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?:Nie jest to fair aby banowac kogos za nieprzyzwoity nick na IP.
×
×
 • Utwórz nowe...