Jump to content

Gusiowy

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Gusiowy

 • Rank
  Nowy

Informacje profilowe

 • Nick w grze
  Gusiowy
 1. W takim razie przepraszam za zawracanie głowy
 2. Ogólnie msg, ale do wszystkich członków wyspy. Na przykład po napisaniu "/pc (/partychat) gdzie jest stone?" wiadomość otrzymaliby wszyscy członkowie wyspy. Ułatwiłoby to komunikację gdy na wyspie grają więcej niż 2 osoby i zmniejszyło zaśmiecenie czatu ogólnego prywatnymi konwersacjami.
 3. Dużo nowych graczy zadaje na czacie bardzo podstawowe pytania, w szczególności o ekonomię serwera. Sugerowałbym więc jakieś rozszerzenie tej książki o jakieś bardziej podstawowe informacje na temat rozgrywki na serwerze, poza samymi komendami (które z resztą również są często ignorowane). Sprawiłoby to, że mniej graczy czułoby się zagubionymi na początku rozgrywki.
 4. 1. Nick z gry:Gusiowy 2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii:Więcej opcji w shop 3. Opis:Wg mnie mile widziane byłoby zwiększenie oferty w /shop. Niekoniecznie musiałoby to być więcej rzeczy do kupienia, prędzej więcej możliwości sprzedawania rzeczy, np przetworzonego drewna i bruku. Mile widziana byłaby też inna opłacalna opcja zarobku poza plackami i ciastkami, bo to główne rzeczy na których wszyscy zarabiają. Można to zrobić regulując ceny innych produktów, np placków dyniowych, i zwiększając opłacalność innych upraw, dodając możliwość sprzedania np. potrawki z królika lub zupy z buraków po se
 5. 1. Nick z gry:Gusiowy 2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii:Ujednolicenie języka 3. Opis:Trochę denerwuje mnie to, że przedmioty z /shop są po angielsku, przez co się nie stackują. Jestem też pewny, że jakieś 90procent osób ma grę po polsku. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.
×
×
 • Create New...