Skocz do zawartości

Lawii

Moderator TS3
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Neutralny

O Lawii

 • Ranga
  Moderator TS3
 • Urodziny 10/13/2001

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Zainteresowania
  Eat, sleep, play, repeat!
 • Nick w grze
  Lawii
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Kontakt

 • Discord
  Lawii#8889

Ostatnio na profilu byli

531 wyświetleń profilu
 1. Zapraszam na rozmowę! Mam mieszane uczucia co do Ciebie.. Wydajesz się ogarniętą osobą, aczkolwiek mam zastrzeżenia do Twojego czasu spędzonego na serwerze. Twoje zachowanie było w miarę okej, ale musisz popracować nad Twoją "toksycznością", dlatego wystawiam ocenę neutralną! Powodzenia w kolejnych rozmowach!
 2. Z regulaminem jak i taryfikatorem się w ogóle nie zapoznałeś. To podanie wydaję mi się jest napisane dla "beki", jeżeli się mylę to popraw podanie i zapraszam na rozmowę!
 3. Zapraszam na rozmowę! Brak z Twojej strony zainteresowania tematem - NIE Rozmowa była ciężka.. Musieliśmy wyciągać z Ciebie informacje, a tak nie powinno być. To Ty musisz nas zachęcić do siebie, a nie na odwrót. Po za tym nie spełniasz podstawowego wymagania - sprawnego mikrofonu, a w pracy Moderatora TS3 jest to bardzo ważne! Jedynym plusem jest zachowanie kultury przez Ciebie. No cóż.. nie zmieniam zdania - jestem na NIE!
 4. Podanie nie powala.. Mam te same zastrzeżenia co Vertie wyżej. Uważnie przeczytaj regulamin i taryfikator kar oraz popraw podanie, a następnie zapraszam na rozmowę!
 5. Podanie jest niepotrzebnie długie.. Przeczytaj uważnie regulamin i taryfikator kar, a następnie popraw niektóre punkty w podaniu. Po wykonaniu tego zapraszam na rozmowę! Jestem skłonny dać Ci szansę i mam nadzieję, że jej nie zmarnujesz. Weź pod uwagę moje zastrzeżenia i popracuj nad tym o czym mówiliśmy na rozmowie. Jestem na TAK! Powodzenia w dalszych rozmowach!
 6. Zapraszam na rozmowę! Zaskoczyła mnie Twoja pewność siebie i sympatyczność w jednym. Na pewno odnajdziesz się w naszych szeregach. Oczywiście jestem na TAK! Powodzenia w kolejnych rozmowach!
 7. Zapraszam na rozmowę! Wydajesz się miłą osobą i jak sama mówisz, wiele rzeczy możesz się nauczyć. Jestem na TAK! Powodzenia w dalszych rozmowach
 8. Zapraszam na rozmowę! Przyjemnie mi się z Tobą rozmawiało i jestem na TAK! Powodzenia w kolejnych rozmowach!
 9. Zapraszam na rozmowę! Faktycznie wiedzę jakąś posiadasz, aczkolwiek braki musisz nadrobić! Rozmowa była przyjemna, dlatego wystawiam OCENĘ POZYTYWNĄ! Powodzenia dalej!
 10. Zapraszam na rozmowę! Rozmowa była nawet przyjemna, aczkolwiek na wiele pytań odpowiedziałeś błędnie (z nawiązaniem do starego ts'a). Niestety jestem na NIE!
 11. Podanie nie powala i praktycznie nie napisałeś nic o sobie. Zapraszam na rozmowę!
 12. Zobaczymy jak u Ciebie z wiedzą na temat naszego TS'a. Zapraszam na rozmowę! Przed rozmową miałem mieszane uczucia co do Ciebie. Po rozmowie jestem w stanie stwierdzić, że poradziłbyś sobie w administracji. Przyjemnie mi się z Tobą rozmawiało, a wiedzę masz niemałą (oczywiście braki w wiedzy i umiejętnościach musisz uzupełnić)! Otrzymujesz ode mnie OCENĘ POZYTYWNĄ z wynikiem 29/34! PS. Dzięki tej "umowie" chcieliśmy z Sherrie Cię sprawdzić. Brawo, zdałeś nasz test! Gratulacje i powodzenia dalej!
 13. W takim razie zapraszam na rozmowę! Pozytywnie mnie zaskoczyłeś poziomem wiedzy i umiejętnością wypowiadania się Odpowiedziałeś na wszystkie moje pytania dobrze i ode mnie masz wielkie TAK z wynikiem 32.5/34! Gratulacje i powodzenia dalej!
 14. Zapraszam na rozmowę Następnym razem nie uciekaj w połowie rozmowy jak czegoś nie wiesz. I nie wiem czy ta wiedza jest aż tak wielka jak sądzisz, jeżeli nie umiesz ustawić/zmienić komunikatu o rozłączeniu... Oczywiście jestem na NIE!
 15. Zapraszam na rozmowę. Odpowiedziałeś dobrze i szybko na moje pytania bez większego zastanowienia się, ale to dlatego, że byłeś w administracji i wiesz (raczej) wszystko... Przyjemnie mi się z Tobą rozmawiało i wydaję mi się, że tym razem będziesz wykonywał swoje obowiązki sumiennie. Jestem na TAK
×
×
 • Utwórz nowe...