Jump to content

operacjainflacja

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

operacjainflacja last won the day on November 12 2019

operacjainflacja had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutralny

About operacjainflacja

 • Rank
  Nowy

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  operacjainflacja
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Kontakt

 • Discord
  operacjainflacja#3577

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Nick z gry: operacjainflacja 2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii:dodanie /warp parkour 3. Opis: dodanie /warp parkour z tabelą wyników, bez nagród aby uniemozliwic wykorzystywanie mk w tym celu.
 2. zbyt skomplikowane dla większości graczy, myśle, że to będzie. I po za tym zbędne chyba. I tak rozgrywka jest już urozmaicona mocno.
 3. 1. Nick z gry: operacjainflacja 2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: dodanie drugiej waluty 3. Opis: ową walutę mozna by zakupić za zwykłe monety, jednak jej cena mogła by się zmieniać losowo co jakiś czas. To byłby ciekawy pomysł. Można by ją traktować jako oszczędności które by mogły rosnąć, ale również maleć.
 4. Nick: operacjainflacja Discord TAG: operacjainflacja#3577 Dlaczego ja?: Nie jestem tu od dziś, znam sie na rzeczy. Pomysł na nową edycję?: Usunięcie hopperów/podwyźszenie ich ceny. Zmniejszenie ilości pistonów. Brak lepszych rang dla moderatorów, powinni to robić z własnej woli, nie zachęcani przez rangi. Zwiększenie ceny kaktusa o 5-10$ za stak. Możliwośc kupna za ether np. fly na wyspie na 30 dni. Zmiana długości posiadania rang z 30 dniowych na całą edycje + ich cena podwyższona.
 5. witam 1. Nick z gry: operacjainflacja 2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: możliwość sprzedarzy przedmiotów które dostały się do eq po wejściu do /shop 3. Opis: Chciałbym, aby była możliwośc taka jak sprzedaż itemków które dostały się do eq po wpisaniu /shop. czyli jeśli mamy sprzedać 10 staków ziarna kakao i już otworzyliśmy /shop, i nasz kolega rzucił nam kolejne 5 staków, nie musielibyśmy wychodzić i wchodzić z powrotem. pozdrawiam operacjainflacja
 6. 1. Nick z gry: operacjainflacja 2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: możliwość sprzedaży wszystkich posiadanych przedmiotów danego typu. 3. Opis:kidyś była możliwa sprzedaż wszystkich posiadanych przedmiotów danego typu (np mam 29 staków pszenicy i chce sprzedać całość). Najlepiej, aby to było pod przyciskiem scroll jak kiedyś. Pozdrawiam operacjainflacja
×
×
 • Create New...