Skocz do zawartości

Somka000

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Somka000 wygrał w ostatnim dniu 16 Styczeń

Somka000 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4 Neutralny

1 obserwujący

O Somka000

 • Ranga
  Nowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jak najbardziej jestem za, sam chciałem napisać tą propozycję. Gracze nic sobie nie robią z obecnej kary zarówno nowi jak i stali, uważam że -500 monet powinno skutecznie zapobiegać ucieczkom. Z drugiej strony często się zdarza, że szukający zostanie wyrzucony z serwera chociażby za fly czy bug, więc dobrze byłoby wprowadzić wyższą karę tylko do 2 minut po przemianie. Jestem za
 2. Również dobrze można powiedzieć co ma do ukrycia niebieski team przed czerwonymi na bedwarsach ¯\_(ツ)_/¯ To ta sama sytuacja, gdy chowający widzi drugiego chowającego, który się schował obok lub wie gdzie jest drugi bo wystrzelił fajerwerkę, po czym pierwszy został zmieniony na szukającego i leci zabić drugiego, nic nie poradzisz.
 3. 1. Soma000 2. hns 3. czat teamowy 4. dodanie czatów teamowych, dzięki którym druga drużyna nie zobaczy wiadomości pisanych np. po ! 5. Naprawdę, nie mam pojęcia dlaczego na hns nie ma czatu drużynowego. Tu też są drużyny, podobnie jak na innych trybach, istnieje praca zespołowa, czat jest postawą komunikacji za pomocą którego powinno się informować drużynę co i jak. Na hns wszystkie drużyny widzą wiadomości, jeśli szukający chce poinformować resztę szukających, że dajmy na to: na trzecim piętrze są kury to może to zrobić, ale chowający od razu przeniosą się w inne miejsce, to samo z np. jakimś ukrytym chowającym jako blok. Jeszcze większy problem jest u chowających, czy to rozkazac drużynie bić graczy, czy zrobić zbiórkę kur w jakieś wieży, aby łatwiej się bronić. Przykłady mogę wymieniać w nieskończoność, gracze na serwerze jak najbardziej popierają tą propozycję i ja sam nie widzę żadnych wad tej propozycji.
×
×
 • Utwórz nowe...