Skocz do zawartości

Cebularz05

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutralny

O Cebularz05

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nowy Sącz
 • Zainteresowania
  Komputery,Teleinformatyka
 • Nick w grze
  Cebularz05
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  Kasztelanek #7103

Ostatnio na profilu byli

253 wyświetleń profilu
 1. Nie przypada mi to do gustu,moja opinia jest na ten temat podobna do tej,którą napisał @Tulipanov. Tak samo dokładnie sądzę,że gracze by tego nadużywali i jak już,to należałoby wprowadzić jakieś limity. Jestem na nie.
 2. @Gxrv Siema kolego

  1. Gxrv

   Gxrv

   znamy się?xd

    

  2. Cebularz05

   Cebularz05

   a nie wiem wsm tak o napisalem

 3. Dopracuj mapę propozycjami kolegów wyżej, a będzie dobrze. Jak narazie neutral
 4. 1. Nick w grze: Cebularz05 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: PrettyGirl 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Cheaty 4. Tryb gry: BedWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 30.11.2019,ok. 18:15 6. Dowody:
 5. 1. Nick w grze: Cebularz05 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: DiabeloGames 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Cheaty,choć nie wiem ,czy taki dowód wystarczy żeby go zbanować. 4. Tryb gry: BedWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 30.11.2019,ok.godz.14:00 6. Dowody:
 6. możesz wstawić zdjęcie na stronie imgur.com i wstawić do niego link w edycji posta
 7. 1. Nick w grze: Cebularz05 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: xAazazellx 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Multikonto (xAzazellx-dostał bana za cheaty,sam go zgłaszałem).Natknąłem się przypadkowo na niego w liście banów . 4. Tryb gry: - 5. Data (musi być widoczna na dowodach):- 6. Dowody:-
 8. 1. Nick w grze: Cebularz05 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: _Notter 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Podejrzenie cheatów,mimo że miał dobry miecz to według mnie nie powinien tyle naraz zabierać. 4. Tryb gry: BedWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 26.11.2019 ok.godziny 20:30 6. Dowody:
 9. Moim zdaniem gracze wydają bardziej złoto na rzeczy do bronienia się np.łuki,strzały czy miecze,a jak gram na BedWarsach,to chyba tylko ja użyłem może raz tego wiaderka wody. Tak samo jak wyżej,wątpię,że to zwiększy jego popularność.
 10. 1. Nick w grze: Cebularz05 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: xAzazellx 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Cheaty,prawdopodobnie killaura,pod koniec nagrania zdjął mi 3 hp na raz,a był sam i dopiero zacząłem spadać. 4. Tryb gry: BedWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 23.11.2019,ok.godziny 23:00 6. Dowody:
 11. #41 Ugotował się w mikrofalówce,poraził się prądem w agregatorze
 12. 1. Nick w grze: Cebularz05 2. Opis problemu lub treść pytania: Gdy próbowałem w połowie gry coś zebrać ze "spawnera",to co chwilę się zacinał lub w ogóle się nie "respiły" z niego itemy. Tak samo było z wieśniakami sprzedającymi różne przedmioty(zarówno był problem z tym wieśniakiem sprzedającym przedmioty drużynowe).Reszta rozgrywki przebiegała pomyślnie nawet nie mogłem kupić wełny,zbroi i miecza żeby móc się bronić przed innymi,dodatkowo również nie mogłem wzmocnić swojego łóżka dodatkowymi materiałami.Droga Administracjo,proszę mi nie pisać ze "mam za słaby net" czy coś w tym stylu bo się łączę przez kabel Ethernet z sieci UPC 150 Mbps.Oczekuję szybkiej naprawy bo przez to może wystąpić więcej problemów. 3. Tryb: BedWars 4. Dowody/załączniki: Poniżej
 13. Ktoś coś BedWarsy teraz 3v3??
 14. Tak ale zauważ,że jeśli ktoś jest ogarnięty, to może sobie ulepszyć spawner do spawnowania diamentów i eme a nawet podwójnego dropu eme a z reguły na początku jak i na końcu gry rywalizacja się zwiększa od początku gry i z czasem gracze zdobywają coraz więcej itemów. Tak,jest to nieuczciwe ponieważ rzeczywiście jest to rzadki przedmiot na BedWars'ach i trzeba to zmienić Jestem na Tak
×
×
 • Utwórz nowe...