Skocz do zawartości

Kaladin

Moderator SkyBlock
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Kaladin wygrał w ostatnim dniu 29 Marzec

Kaladin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

41 Ogarnięty

6 obserwujących

O Kaladin

 • Ranga
  Nowy
 • Urodziny 08/31/2004

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Kaladin250
 • Gram na
  SkyBlock.pl

Kontakt

 • Discord
  Kaladin#9299

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Thauron przeglądający ten dział? Ciekawe masz marzenia To żeby nie było, że rasistowsko, niech będzie ktoś niebieski
 2. Ech... Korems, Korems... Zacznijmy od Twojego ostatniego pobytu w administracji. Otóż otrzymałeś degradację z powodów, których na pewno jesteś świadomy, ponieważ zostały jasno Ci przedstawione. Od tamtego czasu nie widziałem Cię ani razu na Discordzie (aż do dzisiaj), ani na ts3 (również zainteresowałeś się tym dopiero dzisiaj). Nie mam więc żadnych podstaw, aby móc stwierdzić, że Twoje zachowanie uległo poprawie, jak przedstawiłeś w swoim podaniu. Szczerze mówiąc nie warto nawet rozwijać tego tematu. To, co sobą zaprezentowałeś skłania mnie tylko do jednego wniosku - moim zdaniem nie nadajesz się na członka naszej administracji. Ocena negatywna
 3. Podanie całkiem ładnie i klarownie napisane - przynajmniej coś już o Tobie wiadomo. Od razu muszę też powiedzieć, że sporo udzielasz się na discordzie, a na serwerze byłeś aktywnym graczem, co działa na Twoją korzyść. To samo mogę powiedzieć o tym, że jesteś jednym z beta-testerów. Niestety, jak już zauważyła reszta członków moderacji, Twoja aktywność na ts3 trochę kuleje. Nie miałem jednak przyjemności być moderatorem za czasów, gdy Ty nim byłeś, co nie zmienia faktu, że po krótkiej rozmowie wywarłeś na mnie pozytywne wrażenie. Nie mam więcej zastrzeżeń, do poprawienia pozostała jedynie aktywność na ts3, z tego względu moja ocena na ten moment to neu/tak. Jeśli trochę się poprawisz w tej kwestii z wielką chęcią zmienię swoją ocenę na tak.
 4. Nie mam co do Ciebie żadnych zastrzeżeń. Z tego co zauważyłem sporo udzielasz się na discordzie czy ts3, co jest dużym plusem, tak samo jak fakt, że będziesz uczestniczył w beta-testach. Odbyłem z Tobą krótką rozmowę i dalej nie nabyłem co do Ciebie żadnych obiekcji. Jednak dalej nie poznałem Cię na tyle, aby być w pełni co do Ciebie przekonany, dlatego na ten moment moja ocena to neutral z plusem. Oby tak dalej
 5. Nie tym razem Ale byłoby super, jeśli w końcu raczyłby tu zajrzeć
 6. Całkiem ładnie napisane podanie, co już dobrze o Tobie świadczy. Twoja aktywność na serwerze podczas edycji, jak i poza nią jest zaskakująco pozytywna - często przesiadujesz zarówno na ts3, jak i na Discordzie. Z tego co pamiętam również w trakcie edycji często udzielałeś się na chacie w celu pomocy pozostałym graczom. Osobiście miałem wielokrotnie okazję z Tobą porozmawiać, zarówno parę miesięcy temu, jak i teraz, więc faktycznie byłem zauważyć zmianę w Twoim zachowaniu. Muszę się z Tobą zgodzić - poprawiłeś trochę umiejętność radzenia sobie ze stresem i choć nadal masz z tym mały problem, to jest lepiej niż było. Osobiście jestem gotów mimo odrzucenia Twojego pierwszego podania dać Ci szansę, dlatego jestem na tak. Jak zdążyłem zauważyć, dostałeś się już na Beta-Testy. Liczę, że w zamian za mój kredyt zaufania będziesz się na nich wybitnie udzielał.
 7. Jedno przyznać Ci trzeba - całkiem ładnie wyszło Ci to podanie. Na Twoją niekorzyść działa jednak fakt, że nie da się zakryć ładnym podaniem elementarnych braków w kompetencjach wymaganych do pełnienia funkcji Helpera na naszym serwerze. Argument, że już kiedyś byłeś członkiem administracji działa jedynie na Twoją niekorzyść - w tym czasie nie pokazałeś wcale, że mylę się w powyższej części mojej opinii, a wręcz przeciwnie (właśnie wtedy takową opinię sobie na Twój temat wyrobiłem). Jak już wyżej zasugerowała część członków administracji udało Ci się utrzymać wśród nas zaledwie 10 dni. To nie świadczy o Tobie zbyt dobrze, a do tej pory żadnej zmiany nie udało mi się zaobserwować. Nie mogę pozytywnie rozpatrzyć kandydatury kogoś, kto nie dość, że nadużywa swoich permisji w sposób dziecinny (screeny wyżej) to jeszcze był w stanie wykłócać się z graczem, gdy ten nazwał go dzieciakiem, a co jeszcze gorsze, zacząć owego gracza wyzywać samemu. Podsumowując, ZDECYDOWANIE NIE.
 8. Całkiem treściwe podanie, co jest oczywiście na plus. Niestety, Tojego nicku nie kojarzę ani z serwera, ani z ts3 i w tej kwestii oczekuję poprawy. Jednak z tego co widziałem udało Ci się dostać na Beta-Testy, a to już coś. Póki co ciężko mi w jakikolwiek sposób wyrazić opinię na Twój temat, gdyż zbytnio nie miałem okazji zobaczyć jak się zachowujesz na serwerze. Z tego względu jedyne co mogę zrobić, to wystawić ocenę neutralną, ze względu na brak znajomości Twojej osoby. Najpierw muszę zobaczyć jak będziesz sobie radził na Becie.
 9. Póki co nie jestem w stanie nic powiedzieć na Twój temat, gdyż nigdy nie miałem okazji chociażby zamienić z Tobą słowa na ts3. Z tego względu na razie chciałbym trochę poczekać i na spokojnie ocenić Twoje zachowanie na Beta-Testach, w celu rozpatrzenia Twojej ponownej kandydatury. Nie mam co więcej dodać, po prostu Cię nie znam. Z tego względu jestem zmuszony wystawić ocenę neutralną.
 10. As you wish KanSakii, I summon you to fulfill your oath!
 11. W zasadzie mogę powiedzieć niewiele więcej, co moi poprzednicy. Ładnie napisane podanie, miałem też okazję chwilę z Tobą porozmawiać, więc jakąś tam opinię już o Tobie mam. Udzielaj się zarówno na beta testach jak i podczas najbliższej edycji oraz postaraj się wchodzić na TS3, aby dać nam możliwość na lepsze poznanie Twojej osoby. Póki co również neutral, ale życzę powodzenia, bo wyglądasz mi na ogarniętą osobę.
×
×
 • Utwórz nowe...