Jump to content

XeelixUwu

Użytkownik
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About XeelixUwu

 • Birthday 08/11/2005

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  nie
 • Zainteresowania
  __>><<__
 • Nick w grze
  Xeelix_
 • Gram na
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  xeluwa#1966
 • Steam
  j
 • Strona WWW
  s
 • Jabber
  z

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

XeelixUwu's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

40

Reputation

 1. Nie chcę być niemiła czy coś ale... Czemu najzwyczajniej nie wyłączycie już cg? Jest to już dość wiekowy serwer, a wy nie mając czasu na jego rozwój tylko plujecie mu w twarz. Skoro pracujecie na pełen, lub nawet dwa etaty, to po jakiego grzyba jeszcze wpychacie sobie serwer, na którym gra 200 osób w godzinach szczytu? Przemyślcie sobie, czy utrzymywanie go ma jeszcze sens.
 2. XeelixUwu

  Dudopis

  1. Nick w grze: Xeelix_ 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Dudopis 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Siema . Jak pewnie większość z was zauważyła, na serwerze gra osoba o nicku Dudopis. Nie pisałabym tej skargi, jeżeli nie miałabym twardych i niepodważalnych dowodów na to, że chłop nie jest niewiniątkiem. Oczywiście, nie jestem jedyną osobą w pełni świadomą winy gracza. Jest wiele, bardzo wiele, osób, które popierają nasze zdanie, przykłady w załączniku. Stworzyłam również ankietę, do której cały czas wpływają odpowiedzi. Jest 25 głosów na tak i 3 głosy na nie. Czyż nie mówi to samo za siebie? Droga administracjo, następne zdania kieruję do was. Szanuję was wszystkich, i cenię to, że staracie się działać dla dobra serwera, ale czy naprawdę myślicie, że dając muta Dudopisowi coś zdziałacie? Są osoby które potrafią uczyć się na swoich błędach, i w takich sytuacjach ten kilkugodzinny mute wystarczy, ale nasz Dudopis nie bierze sobie żadnych uwag oraz mutów do serca. Można powiedzieć, że nie mija kilka dni od unmuta, a chłop już zdąży zwyzywać rodzine 10 nowych graczy, a gdy administracja da mu mute, pastwi się na nazwach petów lub statusie na discordzie (zał.). Czytając te statusy, możemy wywnioskować, że gracz ewidentnie nie lubi serwera, więc dlaczego dalej go na nim trzymacie? Nie chcę tutaj też podważać waszych decyzji, czy taryfikatora kar, ale jako były członek administracji uważam, że Dudopis już dawno przegiął pałę. Nabijał on także statystyki na trybie thebridge, co zostało zgłoszone i gracz został ukarany, do czasu. Zbanowany poszedł błagać administrację o skrócenie bana, co oczywiście było poprzedzone wpisami typu ''JCG'', czy wyzywanie Bobiego od skur*ysynów. Osobiście czuję, że gracze, którzy sprawiedliwie wbili topkę, zostali bardzo pokrzywdzeni. Jako osoba bezpośrednio zamieszana w tą sprawę, i obiekt podniecenia dudopisa, też czuję się urażona. Wpisy typu ''Xeelix masz mniej IQ niż zębów'' być może nie są bardzo ''urażające'' ale ja nie życzę sobie, aby takie widniały na jego koncie. Gracz udostępnia też dane, może i nie są one bardzo wrażliwe, ale po to wymyśliłam sobie pseudonim, żeby na serwerze się tak do mnie zwracano. Nie wspomnę też o rażącym w oczy clickerze, czy jak kto woli macrze gracza. Wyrzucanie 8 śnieżek na raz, tajemnicze zatrzymywanie się na początku gry, czy stawianie kilku bloków za jednym ''kliknięciem'' to tylko kilka dowodów na to, że gracz czytko nie gra. Więc ostatecznie zapytam. Chcemy takiej osoby na serwerze? Nie! Takim więc akcentem kończę swoją wypowiedź. Pozdro. 4. Tryb gry: all 5. Data (musi być widoczna na dowodach): ostatnie kilka miesięcy 6. Dowody:
 3. Dzień dobry

  1. Show previous comments  3 more
  2. Gabelka

   Gabelka

   prosze wybacz mi :((

  3. XeelixUwu

   XeelixUwu

   XDDDDDDDDDD CO

    

  4. XeelixUwu

   XeelixUwu

   ja na to forum wbijam raz na rok przepraszam

    

 4. Nazwa trybu: TheBridge Nazwa mapy: Japonia Nick osoby/osób budujących: Klapcio_ , Queen_Ja Xeelix_ Opis mapy: W centrum mapki znajduje się budynek opleciony liśćmi, wokół którego rosną drzewa kwitnącej wiśni. Uwagę może również przykuć mały wodospad tworzący zbiornik wodny po lewej stronie mapki. (ps. Wiemy że nie przyjmujecie mapek na ten tryb, lecz jest ich tam trochę mało, a chcemy chociaż dostać szansę) Link do zdjęć: https://imgur.com/a/NhgkhTc
 5. Na chacie w grze, a poza tym, kto powiedzial ze widzialam XD
 6. Kazali napisac propozycje to napisalam :PP
 7. 1. Nick w grze: Xeelix_ 2. Tryb gry: TheBridge 3. Nazwa propozycji: Limit goli wymaganych do wygrania gry 4. Opis propozycji: Na thebridge nie gra zbyt dużo osob (w porownaniu do np. bw), co skutkuje dlugim czasem oczekiwania na rozpoczecie areny, a przez limit goli ktore musimy strzelic aby wygrac arenke tracimy duzo czasu, nerwow i oczywiscie winow. Niektorzy wrecz specjalnie wychodza zeby nie dac wina swojemu przeciwnikowi, co jest bardzo irytujace. Limit ten w zaden sposob nie powstrzymuje od nabijania statystyk (jako przyklad mozna dac gracza o nicku dudopis, ktory nabil sobie nieco ponad 200 winow z kolega), poniewaz jezeli ktos chce nabic, nabije. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Jako gracz z topki, moge powiedziec ze stracilam przynajmniej 50 wygranych przez rage'ujace sie stevki, wiec przydaloby sie zmniejszyc, lub najlepiej calkowicie usunac ten limit 6. Ewentulne załączniki:
 8. 1. Nick w grze: Xeelix_ 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: MC_MATEO 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Udostępnianie danych osobowych 4. Tryb gry: Bedwars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 28.11.2020 6. Dowody:
 9. Diamentowe sety na bw to tragedia. Osoba z żelaznym setem nie ma zadnych szans z osoba z calym diaxowym, chyba ze wejdzie dluga strefa. Tu rowniez nie moge sie zgodzic z wypowiedzia Koratena - bardzo czesto jest tak ze osoba/y kupuja calego seta podczas gdy reszta graczy normalnie do siebie chodzi i sie bije. Propozycja ta zapewne nie przejdzie, ale nie jestem w stanie wyliczyc, ile razy klelam na autora sklepu na bw - diax zbrojki niesamowicie dzialaja na nerwy. Potężne TAK!
 10. 1. Nick w grze: Xeelix_ 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Nikodem_00, bomberek_99 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Sojusz 2-osobowy 4. Tryb gry: Bedwars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 18.10.2020 6. Dowody:
 11. 1. Nick w grze: Xeelix_ 2. Wiek: 14 3. Opisz siebie: Czesc, jestem Xeelix i po raz drugi przystępuję do rekrutacji na kidmoderatora. Uważam, że należy mi się druga szansa, ponieważ wiem gdzie popełniłam błąd i jestem w stanie zupełnie inaczej podejść do rekrutacji i pracy w administracji. Po około miesięcznym stażu w administracji serwera mam spamiętany cały taryfikator kar oraz znam większość najważniejszych części regulaminu. Jestem wyluzowaną osobą, lecz gdy sytuacja tego wymaga, potrafię zachować spokój i powagę. W wolnym czasie gram głównie w Minecraft, choć zdarza się że zagram w coś innego. Na serwerze gram od czerwca 2018. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Jestem dość odpowiedzialna, nad każdym czynem myślę dwa razy, więc nie ukarałabym nikogo bez dobrej podstawy. Potrafię nazwać wiele poszczególnych cheatów jak i paczek, więc z tym nie ma najmniejszego problemu. Jako kidmoderator starałabym się zachować porządek na serwerze, i wyciągałabym odpowiednie konsekwencje z przewinień graczy, nie ważne czy jest to osoba przeze mnie lubiana czy też nie, ponieważ nie jestem osobą skłonną do faworyzacji. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Od ponad dwóch lat 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? To zależy od dnia, ale myślę że od 2 do 6 godzin. 7. Discord: tak TeamSpeak3: tak Sprawny mikrofon: tak Mutacja: tak 8. Czy posiadasz konto premium: tak
 12. Mysle, ze nie musze sie rozpisywac, jestem na tak.
 13. Vip jest po to zeby utrzymac serwer, a nie rozdawac na prawo i lewo. Reset topki tez jest zbedny, poczekaj na nowe edycje. Jestem na nie.
 14. 1. Nick w grze: Xeelix_ 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: MaltiD, Miska_Noobbbbbb 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Sojusz 4. Tryb gry: Bedwars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 11.08.2020 6. Dowody:
 15. 1. Nick w grze: Xeelix_ 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: fjngtj6j64ui64 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Udostępnianie danych osobowych i prywatnych. 4. Tryb gry: Bedwars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 03-07-2020 6. Dowody:
×
×
 • Create New...