Skocz do zawartości

thelogin123

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutralny

O thelogin123

 • Ranga
  Nowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kopiowanie od innych serwerów to nie jest dobry pomysł na osiągnięcie sukcesu . Lepiej starać się rozwijać własny pomysł i dążyć aby on osiągną sukces i przyciągał graczy . Upodabniając się do innego serwera nie stajesz się już alternatywa , aby dany gracz przyszedł z konkurencji na cubegame.pl , bo to samo ma na innym serwerze . Jedyny sensowny pomysł to wydłużenie odnawiania się emeraldów , aby dłużej trzeba było zbierać na zbroje . Jestem na nie
 2. Jestem przeciwko usuwaniu VD jest to tryb , który istnieje na tym serwerze od bardzo dawna , usuwanie go to pogrzebanie wielu wspomnień związanych z tym trybem które towarzyszyły graczom grającym w bronienie npc . A co do samego trybu MM to sadze , że po dodaniu przyciągnął by jakąś część graczy , lecz szybko by się im znudził i tryb był by pusty jak większość trybów na arcadach , więc jestem NEUTRAL .
 3. Osobiście uważam , że dodanie tego trybu było by fajną sprawą , byłby on wyjątkowy tryb którego nie mają inne serwery . osobiście jestem jak najbardziej za dodaniem tego trybu .
 4. Tak samo jak expro7 sądzę , że stara edycja była o wiele lepsza , Aktualnie tryb skywars jest praktycznie pusty więc chyba jest coś na rzeczy , że tak lubiany tryb umiera . Jedynie kogo można na nim zobaczyć to osoby , którym zależy tylko na rankingu .
 5. 1. Nick w grze: theloginPL 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Mysiio , X_bartix65_X 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: sojusz 4. Tryb gry: Super Blitz SG 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 2020.01.03 21.22 6. Dowody: https://imgur.com/IHyIXro https://imgur.com/JMsSRGD https://imgur.com/vfFYHnp
×
×
 • Utwórz nowe...