Jump to content

theloginPL

Użytkownik
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

theloginPL last won the day on February 15 2021

theloginPL had the most liked content!

5 Followers

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  nwm
 • Nick w grze
  theloginPL
 • Gram na
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  theloginPL#2362

Recent Profile Visitors

8,393 profile views

theloginPL's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare

Recent Badges

219

Reputation

 1. Ale Ender chce pracować z nim w duecie i odciążyć go, aby miał łatwiej.
 2. Miałem okazję z nim porozmawiać i wiem, że podoła zadaniu Jestem na tak
 3. 1. Nick w grze: theloginPL 2. Data otrzymania wyciszenia: 20.04.2021 ( 20.30 +/- ) 3. Link do profilu: https://cubegame.pl/profil/theloginPL 4 Sytuacja oraz powód otrzymania wyciszenia: Wchodzę sobie na serwer z nadzieją, że coś się zmieni, albo dodadzą moją mapkę na sg. Oczywiście rozczarowałem się. Zobaczyłem, że jest event i wbiłem sb zobaczyć. Mój kolega napisał do mnie. Siema login cioto. Odpisałem mu Siema hunterre pajacu. Co jest złego w słowie pajac ?! Litości. Jak ktoś się zachowuje jak młot, to w moich oczach jest pajac i nie będę się powstrzymywał od napisania "pajac" . Od kiedy pajac to jest obraza gracz. Szanujmy się. 5. Dlaczego miałbyś zostać odciszony?: Pajac = nie obraza gracza. Co tu więcej mam dodać ? Jakby ktoś nie wiedział co znaczy słowo "pajac" https://sjp.pwn.pl/slowniki/pajac.html https://www.miejski.pl/slowo-Pajac https://slang.pl/pajac/ Nigdzie nie ma, że jest to obraźliwe słowo. Pozdrawiam.
 4. Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem, ale jestem na tak.
 5. Temat wracający co jakiś czas jak bumerang. Długo zastanawiałem się czy odpowiadać na ten post, bo chcę powoli odcinać się, odchodzić z tego serwera. Zawiódł mnie na każdej możliwej płaszczyźnie, w każdy możliwy sposób. Zawsze walczyłem o powrót starych SW, ale zawsze było jakieś "ale'' zapewne tym razem też będzie jakiś problem. Zły układ planet czy jeszcze jakieś inne cuda na kiju. Nawet jeśli pewnego dnia będzie idealny układ planet, sprzyjająca temperatura i ktoś stwierdzi, że zrobi stare SW to czy w jakikolwiek sposób przyciągnie nowych graczy albo starych, którzy już nie grają ? NIE Jaki gracz zrezygnuje z nowoczesnych serwerów ? aby grać na serwerze, który jest martwy, gdzie w godzinach szczytu gra tyle osób ile gra o 23.00 na tych większych polskich serwerach. Już pomijając fakt, że właściciele nie specjalnie angażują się w serwer. Adminom ( nie wszystkim ) też się nie chce. Żadnej inicjatywy zrobienia czegoś poza eventami, które są same w sobie fajne, ale co będziemy robić eventy aż serwer nie padnie trup ? Poprosić H@ abyście też mieli dostęp do wrzucania map na serwer, bo czekanie na wrzucenie nowej mapy pół roku trochę zniechęca. Odświeżyć połowę map/lobby na serwerze aby to wszystko było nowe, ładne. <- Jakaś rekrutacja na osobę chętną do budowania jakiś zbłąkany wędrowiec się zapewne znajdzie, danie jej jakiejś rangi i serwer gdzie może budować. Jeśli aktualny system wynagradzania jest atrakcyjny, to taki szybki raporcik. Kupno serwera z pluginami 30 zł ( 3 miesiące ) 3 mapy = 44 dni vip = 26 zł. Więcej wydałem na serwer niż dostałem vipa. Nice deal. I pełno przepracowanych godzin na robieniu tego. Nie opłaca się za bardzo robić map jeśli chcesz mieć z tego jakiś plusy. My robimy mapy dla frajdy i poznajemy dużo świetnych ludzi. Może trochę kij w mrowisko, ale no cóż. Rekrutacja do ADM to wrota do darmowego Vipa + wybicia się + bycia świetnym youtuberem. Jeżeli jest tak mało osób do banowania to może jakąś mapkę można zbudować, albo wykazać się kreatywnością i wymyślić coś ciekawego. No tak H@ są do wszystkiego a do map jest sylvia, eventy Medosn i ISO, a my w 15 osób banujemy tych 20 osób dziennie i idziemy się promować. Przepis na na dobry plan. I może zamiast dawać Youtuberowi pieniądze za reklamę to dać tego tysiaka Medsonowi, aby przez miesiąc zrobił coś ciekawego i było świetnie. Czy jakie tam ma wymagania finansowe. Jeżeli robi się coś fajnego to ludzie sami przyjdą, nie trzeba robić bilbordów w miastach. Trochę cierpliwości popłaci. Przeniesienie forum na dc, nikt już nie używa forum i ts3, więc może chociaż to jest do zrobienia. Bardzo chętnie posłucham jakieś odp na to. CZEKAM
 6. Kurde, no wiesz jak od 3 lat jest tylko mydlenie oczu, że coś się zmieni i kończy się tylko na obietnicach, no to ten. Jakby te prace szły wolno to jeszcze okej, ale ich po prostu nie ma. Ciągle robią rzeczy nie widoczne dla zwykłych gracz, lecz lagi i maszyna się nie zmieniła. To co oni od 3 lat ulepszają kolejkę aren, bo chyba tylko to działa dobrze ( a nie czekaj też czasem się zawiesza) . To nwm co mogą robić. Po prostu już trochę cierpliwość się wyczerpuje. I jak jeszcze z 5 miesięcy wierzyłem, że coś się może zmienić, tak już teraz wątpię.
 7. Nie wiem czy jeszcze nie zauważyłeś, ale pisanie aktualnie propozycji jest bezsensu Nie ma szans, że przejdzie. Nie ze względu na jej atrakcyjność tylko na to, że ten serwer jest bez programistów. Dopóki się to nie zmieni wątpię, że coś nowego będzie dodawane. Lagi, bugi zgłoszone pół roku temu dalej występują, więc w sumie czego ty oczekujesz ? A co do samej propozycji, Jestem na tak
 8. Niby byłby to jakiś pomysł, lecz: Nie wiem czy zauważyłeś, że właścicieli ten serwer już nie interesuje. Robią coś czasem jak już wszyscy gracze się zbulwersują. Takie zmiany potrzebują czasu i chęci do ich wprowadzenia. Właściciele są już dorośli i serlecwer odszedł na 10 plan, to już nie są te osoby co kiedyś lat 18/20 co chce im się to robić. Jedyne osoby, które mają trochę werwy do robienia tego serwera to Medson, Admini i rangi niżej, lecz oni nie są tutaj od robienia pluginów i nie mogą poradzić nic na aspekt techniczny. Programowanie to nie jest już zabawa tylko swego rodzaju praca i nikt im za to płacić nie będzie. Jeśli od pół roku właściciele nie umieją sobie poradzić z lagami to co ty mówisz o gruntownych zmianach. Niestety temu serwerowi jest bliżej upadku niż 2 sezonu ( bardzo chciałbym się mylić ). Sam staram się i poświęcam pełno swojego wolnego czasu, aby zbudować mapy, które buduje się bardzo długo, ale jak ma to kogokolwiek zachęcić jak na tych arenach są takie cofki, że się z miejsca nie da ruszyć ?. Sama renoma serwera jest tak zszargana, że nie wiem kto by chciał tu nowy przyjść i grać jak wchodzi na yt i widzi tylko prześmiewcze filmiki z lagami, bugami itp. z domeną cubegame.pl Szybciej sam nauczysz się programować, budować i zrobisz sb kopie 1v1 serwera i nazwiesz cubegame.pl sezon 2 niż tutaj coś takiego nastąpi. ( Chyba, że Medson, ISo, Natla i Sylvvia zaczną robić eventy, programować i budować to może coś wyjdzie. ) Reasumując: Jeśli właścicielą się nie zachce, albo nie zorganizują nowych osób do programowania, które mogą dużo robić, to z serwera już nic nie będzie. Brak prac + lagi + opinia = upadek Jeśli wezmą się do roboty to polecam: - Zrobienie propozycji typu: /rejoin, /party, /msg ogl wygląd serwera, AC w sumie to większość rzeczy. Można to wtedy nazwać: Sezon 2 ( Odrodzenie ) Tak, za dodaniem czegoś, lecz propozycja sama w sobie raczej nie relane.
 9. Mapa wygląda fajnie. Widać, że się postarałeś. Jestem za dodaniem
 10. #edit https://imgur.com/3I0uied <- po zmianach podłoża.
 11. Nazwa trybu: SuperBlitzSG Nazwa mapy: World War Nick osoby/osób budujących: Hunterow, theloginPL, polabernadzka, hunterreq, Casanofa_, ananas13333, LightingPL, Kasta_Lipa Opis mapy: Mapa przedstawia świat w trakcie wojny. Jest na niej duże rozwalone miasto, kilka mniejszych domków, klasztor w płomieniach, dwie armie podczas wojny. Nie ma co się za dużo rozpisywać, najlepiej wejdź w link i oceń Link do zdjęć: https://imgur.com/a/RnfmswB Czas pracy: Około 12 dni.
 12. Mapka starannie wykonana. Mająca swój klimat i urok. Jestem za dodaniem
 13. Propozycja pisana tysiące razy. Podobno mają coś z tym zrobić. Zobaczymy co czas przyniesie. Pozostało tylko trzymać kciuki . Byłem, jestem i będę na tak...
 14. Niby ma to sens, lecz ja osobiście dawałbym nie tylko za subskrypcje tą rangę, ale także za wyświetlenia. Ludzie mogą mieć całkowicie martwych subskrybentów, lecz będzie miał osiągnięty ten próg. Nic do nie da serwerowi, że ktoś będzie miał 500 subów (300 martwych, 150 wybłaganych i 30 od znajomych, multikont. Według mnie ważniejsze od subskrypcji są wyświetlenia. Wyświetlenia też sobie można nabijać. Moja propozycja jest taka: Osoba, która chce się ubiegać o rangę miniyt musi mieć 500/750 subskrypcji. Średnio 200/300 wyświetleń na film ( Do przedyskutowania ) Z wyświetleniami. Jestem na ( Tak ) Bez wyświetleń. Jestem na ( Nie )
 15. Bardzo przydałaby się taka możliwość. cooldown 15s i będzie gitara. Jestem na TAK ,,Nie, bo ludzie będą obrażać'' - Powiem tak, ludzie nie potrzebują chatu globalnego, aby obrazić gracza. Cenzura na serwera jest jedną z lepszych, jak nie najlepszą z jaką się spotkałem. Administratorów jest na tyle dużo, że powinni sobie radzić z pilnowaniem 700 graczy, aby nie obrażali. Na praktycznie wszystkich serwerach jest dostęp do czatu globalnego dla graczy bez kupionej rangi i jakoś nie ma problemu z tym, że każdy, każdego obraża, dlaczego na tym serwerze mają się wszyscy się obrażać ?? Jak, dla mnie szukanie dziury w płocie. To nie kupuj cały czas tej rangi i pograj sb bez vipa i zobacz, że to jest bardzo uciążliwe.
×
×
 • Create New...