Jump to content

theloginPL

Użytkownik
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by theloginPL

 1. Ale Ender chce pracować z nim w duecie i odciążyć go, aby miał łatwiej.
 2. Miałem okazję z nim porozmawiać i wiem, że podoła zadaniu Jestem na tak
 3. 1. Nick w grze: theloginPL 2. Data otrzymania wyciszenia: 20.04.2021 ( 20.30 +/- ) 3. Link do profilu: https://cubegame.pl/profil/theloginPL 4 Sytuacja oraz powód otrzymania wyciszenia: Wchodzę sobie na serwer z nadzieją, że coś się zmieni, albo dodadzą moją mapkę na sg. Oczywiście rozczarowałem się. Zobaczyłem, że jest event i wbiłem sb zobaczyć. Mój kolega napisał do mnie. Siema login cioto. Odpisałem mu Siema hunterre pajacu. Co jest złego w słowie pajac ?! Litości. Jak ktoś się zachowuje jak młot, to w moich oczach jest pajac i nie będę się powstrzymywał od napisania "pajac" . Od kiedy pajac to jest obraza gracz. Szanujmy się. 5. Dlaczego miałbyś zostać odciszony?: Pajac = nie obraza gracza. Co tu więcej mam dodać ? Jakby ktoś nie wiedział co znaczy słowo "pajac" https://sjp.pwn.pl/slowniki/pajac.html https://www.miejski.pl/slowo-Pajac https://slang.pl/pajac/ Nigdzie nie ma, że jest to obraźliwe słowo. Pozdrawiam.
 4. Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem, ale jestem na tak.
 5. Temat wracający co jakiś czas jak bumerang. Długo zastanawiałem się czy odpowiadać na ten post, bo chcę powoli odcinać się, odchodzić z tego serwera. Zawiódł mnie na każdej możliwej płaszczyźnie, w każdy możliwy sposób. Zawsze walczyłem o powrót starych SW, ale zawsze było jakieś "ale'' zapewne tym razem też będzie jakiś problem. Zły układ planet czy jeszcze jakieś inne cuda na kiju. Nawet jeśli pewnego dnia będzie idealny układ planet, sprzyjająca temperatura i ktoś stwierdzi, że zrobi stare SW to czy w jakikolwiek sposób przyciągnie nowych graczy albo starych, którzy już nie grają ? NIE Jaki gracz zrezygnuje z nowoczesnych serwerów ? aby grać na serwerze, który jest martwy, gdzie w godzinach szczytu gra tyle osób ile gra o 23.00 na tych większych polskich serwerach. Już pomijając fakt, że właściciele nie specjalnie angażują się w serwer. Adminom ( nie wszystkim ) też się nie chce. Żadnej inicjatywy zrobienia czegoś poza eventami, które są same w sobie fajne, ale co będziemy robić eventy aż serwer nie padnie trup ? Poprosić [email protected] abyście też mieli dostęp do wrzucania map na serwer, bo czekanie na wrzucenie nowej mapy pół roku trochę zniechęca. Odświeżyć połowę map/lobby na serwerze aby to wszystko było nowe, ładne. <- Jakaś rekrutacja na osobę chętną do budowania jakiś zbłąkany wędrowiec się zapewne znajdzie, danie jej jakiejś rangi i serwer gdzie może budować. Jeśli aktualny system wynagradzania jest atrakcyjny, to taki szybki raporcik. Kupno serwera z pluginami 30 zł ( 3 miesiące ) 3 mapy = 44 dni vip = 26 zł. Więcej wydałem na serwer niż dostałem vipa. Nice deal. I pełno przepracowanych godzin na robieniu tego. Nie opłaca się za bardzo robić map jeśli chcesz mieć z tego jakiś plusy. My robimy mapy dla frajdy i poznajemy dużo świetnych ludzi. Może trochę kij w mrowisko, ale no cóż. Rekrutacja do ADM to wrota do darmowego Vipa + wybicia się + bycia świetnym youtuberem. Jeżeli jest tak mało osób do banowania to może jakąś mapkę można zbudować, albo wykazać się kreatywnością i wymyślić coś ciekawego. No tak [email protected] są do wszystkiego a do map jest sylvia, eventy Medosn i ISO, a my w 15 osób banujemy tych 20 osób dziennie i idziemy się promować. Przepis na na dobry plan. I może zamiast dawać Youtuberowi pieniądze za reklamę to dać tego tysiaka Medsonowi, aby przez miesiąc zrobił coś ciekawego i było świetnie. Czy jakie tam ma wymagania finansowe. Jeżeli robi się coś fajnego to ludzie sami przyjdą, nie trzeba robić bilbordów w miastach. Trochę cierpliwości popłaci. Przeniesienie forum na dc, nikt już nie używa forum i ts3, więc może chociaż to jest do zrobienia. Bardzo chętnie posłucham jakieś odp na to. CZEKAM
 6. Kurde, no wiesz jak od 3 lat jest tylko mydlenie oczu, że coś się zmieni i kończy się tylko na obietnicach, no to ten. Jakby te prace szły wolno to jeszcze okej, ale ich po prostu nie ma. Ciągle robią rzeczy nie widoczne dla zwykłych gracz, lecz lagi i maszyna się nie zmieniła. To co oni od 3 lat ulepszają kolejkę aren, bo chyba tylko to działa dobrze ( a nie czekaj też czasem się zawiesza) . To nwm co mogą robić. Po prostu już trochę cierpliwość się wyczerpuje. I jak jeszcze z 5 miesięcy wierzyłem, że coś się może zmienić, tak już teraz wątpię.
 7. Nie wiem czy jeszcze nie zauważyłeś, ale pisanie aktualnie propozycji jest bezsensu Nie ma szans, że przejdzie. Nie ze względu na jej atrakcyjność tylko na to, że ten serwer jest bez programistów. Dopóki się to nie zmieni wątpię, że coś nowego będzie dodawane. Lagi, bugi zgłoszone pół roku temu dalej występują, więc w sumie czego ty oczekujesz ? A co do samej propozycji, Jestem na tak
 8. Niby byłby to jakiś pomysł, lecz: Nie wiem czy zauważyłeś, że właścicieli ten serwer już nie interesuje. Robią coś czasem jak już wszyscy gracze się zbulwersują. Takie zmiany potrzebują czasu i chęci do ich wprowadzenia. Właściciele są już dorośli i serlecwer odszedł na 10 plan, to już nie są te osoby co kiedyś lat 18/20 co chce im się to robić. Jedyne osoby, które mają trochę werwy do robienia tego serwera to Medson, Admini i rangi niżej, lecz oni nie są tutaj od robienia pluginów i nie mogą poradzić nic na aspekt techniczny. Programowanie to nie jest już zabawa tylko swego rodzaju praca i nikt im za to płacić nie będzie. Jeśli od pół roku właściciele nie umieją sobie poradzić z lagami to co ty mówisz o gruntownych zmianach. Niestety temu serwerowi jest bliżej upadku niż 2 sezonu ( bardzo chciałbym się mylić ). Sam staram się i poświęcam pełno swojego wolnego czasu, aby zbudować mapy, które buduje się bardzo długo, ale jak ma to kogokolwiek zachęcić jak na tych arenach są takie cofki, że się z miejsca nie da ruszyć ?. Sama renoma serwera jest tak zszargana, że nie wiem kto by chciał tu nowy przyjść i grać jak wchodzi na yt i widzi tylko prześmiewcze filmiki z lagami, bugami itp. z domeną cubegame.pl Szybciej sam nauczysz się programować, budować i zrobisz sb kopie 1v1 serwera i nazwiesz cubegame.pl sezon 2 niż tutaj coś takiego nastąpi. ( Chyba, że Medson, ISo, Natla i Sylvvia zaczną robić eventy, programować i budować to może coś wyjdzie. ) Reasumując: Jeśli właścicielą się nie zachce, albo nie zorganizują nowych osób do programowania, które mogą dużo robić, to z serwera już nic nie będzie. Brak prac + lagi + opinia = upadek Jeśli wezmą się do roboty to polecam: - Zrobienie propozycji typu: /rejoin, /party, /msg ogl wygląd serwera, AC w sumie to większość rzeczy. Można to wtedy nazwać: Sezon 2 ( Odrodzenie ) Tak, za dodaniem czegoś, lecz propozycja sama w sobie raczej nie relane.
 9. Mapa wygląda fajnie. Widać, że się postarałeś. Jestem za dodaniem
 10. #edit https://imgur.com/3I0uied <- po zmianach podłoża.
 11. Nazwa trybu: SuperBlitzSG Nazwa mapy: World War Nick osoby/osób budujących: Hunterow, theloginPL, polabernadzka, hunterreq, Casanofa_, ananas13333, LightingPL, Kasta_Lipa Opis mapy: Mapa przedstawia świat w trakcie wojny. Jest na niej duże rozwalone miasto, kilka mniejszych domków, klasztor w płomieniach, dwie armie podczas wojny. Nie ma co się za dużo rozpisywać, najlepiej wejdź w link i oceń Link do zdjęć: https://imgur.com/a/RnfmswB Czas pracy: Około 12 dni.
 12. Mapka starannie wykonana. Mająca swój klimat i urok. Jestem za dodaniem
 13. Propozycja pisana tysiące razy. Podobno mają coś z tym zrobić. Zobaczymy co czas przyniesie. Pozostało tylko trzymać kciuki . Byłem, jestem i będę na tak...
 14. Niby ma to sens, lecz ja osobiście dawałbym nie tylko za subskrypcje tą rangę, ale także za wyświetlenia. Ludzie mogą mieć całkowicie martwych subskrybentów, lecz będzie miał osiągnięty ten próg. Nic do nie da serwerowi, że ktoś będzie miał 500 subów (300 martwych, 150 wybłaganych i 30 od znajomych, multikont. Według mnie ważniejsze od subskrypcji są wyświetlenia. Wyświetlenia też sobie można nabijać. Moja propozycja jest taka: Osoba, która chce się ubiegać o rangę miniyt musi mieć 500/750 subskrypcji. Średnio 200/300 wyświetleń na film ( Do przedyskutowania ) Z wyświetleniami. Jestem na ( Tak ) Bez wyświetleń. Jestem na ( Nie )
 15. Bardzo przydałaby się taka możliwość. cooldown 15s i będzie gitara. Jestem na TAK ,,Nie, bo ludzie będą obrażać'' - Powiem tak, ludzie nie potrzebują chatu globalnego, aby obrazić gracza. Cenzura na serwera jest jedną z lepszych, jak nie najlepszą z jaką się spotkałem. Administratorów jest na tyle dużo, że powinni sobie radzić z pilnowaniem 700 graczy, aby nie obrażali. Na praktycznie wszystkich serwerach jest dostęp do czatu globalnego dla graczy bez kupionej rangi i jakoś nie ma problemu z tym, że każdy, każdego obraża, dlaczego na tym serwerze mają się wszyscy się obrażać ?? Jak, dla mnie szukanie dziury w płocie. To nie kupuj cały czas tej rangi i pograj sb bez vipa i zobacz, że to jest bardzo uciążliwe.
 16. 1. Nick w grze: theloginPL 2. Opis problemu lub treść pytania: Widzę, że taryfikator serwera uległ zmianie. Nie ukrywam cieszy mnie to, bo jak dla mnie powinien być zmieniony już jakiś czas temu. Mam dwa pytania co do tego. 1. Czy osoby, która została zbanowana permamętnie przed wprowadzeniem korekty teryfikatora zostanie przy tym banie, czy ten ban zostaje skrócony do tych 180 dni, czy będzie UNBAN ALL ? 2. Czy osoby, które zostaną zbanowane na 180 dni będą miały resetowane statystyki itemy etc.? Przykładowo osoba, która wbiję sb topkę HNS+ przy użyciu proHunta po minięciu tych 180 dni będzie grała na wbitych wcześniej statystykach, stałych itemach. Będzie to trochę nie fair względem zwyczajnych graczy. 3. Tryb: Wszystkie 4. Dowody/załączniki:---- Dziękuję i liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam
 17. W granicach tolerancji. Za dodaniem
 18. 1. Nick w grze: theloginPL 2. Tryb gry: serwer 3. Nazwa propozycji: Chciałbym wam przedstawić ludzi, którzy mogliby wypromować serwer na różnych platformach. 4. Opis propozycji: top10 osób: 10 - LakiYt Minecraft - Polski youtuber, gwiazda minecrafta z aspiracjami bycia youtuberem cubegame.pl ( 623 tys. ) 9 - Graf - Kolejna gwiazda yt, lubi grać w Minecraft'a ( 276 tys ) 8 - Mandzio - Przyjemny grubasek, który dobrze się rozwija grając w minecraft'a i na pewno chciałby pomóc w odnowieniu potęgi cubegame.pl ( 1,82M ) 7 - Sharles Legacy - Właściwie Charles Leclerc. Monakijski kierowca wyścigowy F1 scuderi Ferrari. W wolnych chwilach pyka w gierki na stremach ( 75 tys ) 6 - Dominik Łupicki - Popularny yt, który czasem gra w Minecraft'a ( 1,32M ) 5 - Palion Games Plus - Nagrywa regularnie Minecrafta i ma dziecięcą widownie. ( 363 tys. ) 4 - Mateusz Chmielarek - Bardzo popularny i kontrowersyjny twórca. Najprawdopodobniej stracił swój kanał i wraz z cubegame chciałby go zbudować na nowo. ( 0 tys. ) 3 - Wojan Games - Solidny youtuber z dużą ilością subskrybentów. ( 1,37M ) 2 - Dawid Kubacki - Popularny polski skoczek narciarski odnoszący duże sukcesy na arenie międzynarodowej niestety nie posiada on konta na platformie yt, ale ma dobrze działające konto na instagramie i mógłby skakać w kombinezonie z logiem cubegame.pl. Zawodnik ten skacze tylko w zimę, więc w czasie letnim miałby dużo czasu na spotkania z fanami serwera. ( 226 tys. ) 1 - Dawid Czech - Genialny Polski youtuber, człowiek wielu talentów, niesamowity aktor, urodzony biznesmen. Po wyczerpaniu tematów Momo i innych stworów wziął się za nagrywanie Minecraft'a. Jego o koło 12 letnia widownia, której szło by wcisnąć różne kity mogła by zasilić serwer na wiele lat. Dogonić kokscrafta, nie tylko graczami, ale i także średnią wieku. ( 530 tys. ) 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Uważam, że paru z podanych twórców mogłoby w dużym stopniu odmienić sytuację cubegame i stanie się on znowu jednym z najlepszych serwerów w Polsce. 6. Ewentulne załączniki: Brak Wizualizacja moich propozycji
 19. Mapa ma swój klimat i bardzo mi się to podoba. Bez żadnych denerwujących bloków, które utrudniały by rozgrywkę. Jedyna rzecz, która mi się nie podoba to spód wysp. Jest płaski, mógłbyś zrobić jakieś szpice o wiele lepiej by to wyglądało. Jestem za Dodaniem Mam nadzieje, że nie da się doskoczyć 2jumpem z diaxów na emeraldy
 20. Lepszym pomysłem były by turnieje 2 tygodniowe na zasadzie: Na czas turnieju resetujemy każdemu graczowi stałe itemy + na ten okres dajemy topkę turniejową. Na takiej zasadzie był kiedyś turniej na skywars. I bardzo dobrze go wspominam. Takimi turniejami można było by dawać nadzieje zmarłym trybą na drugie życie. 1 osoba dostawała by rangi a reszta np. +100 monet czy coś
 21. Co do propozycji jestem przeciw. Według mnie lepszym rozwiązaniem było by usunięcie permów i zastąpienie ich banami rocznymi black lista oczywiście nie miała by takiej możliwości. gracze z perm banami i tak tworzą mk i na to samo wychodzi. Może i konkurencja jest większa niż w 2013 roku może i gra mnie osób w minecrafta, ale tak 500 osób to jest mało patrząc na to, że kiedyś było ich 7k. derpy, ferka i inne serwery mają ponad 1k graczy podchodzi pod 2k, czyli jednak się da.. i to są serwery z niczego zrobione. Łatwiej się trzyma poziom niż robi się od 0. Po co mydlić ludziom oczy mówiąc jak to jest świetnie.. a porównywanie się do serwerów zrobionych przez 10 latka dla beki to jest wstyd. Chwała za to, że w końcu coś się ruszyło na serwerze ( nowy tryb tb, nowy tryb skywalls, nowe lobby, przebieralnia ) ale trochę to wszystko za późno. Zrobienie tego gdy było 2k graczy zamiast dawania bp podniosło by licznik do 3k a teraz zamiast 500 osób było by 2k Mam nadzieję, że to nie koniec zmian, poprawek i nadejdą kiedyś czasy, że na cg będzie znów 2/3k graczy. Powodzenia
 22. Liczba graczy rzadko kiedy przekracza 500. Poza bw żaden inny tryb jest praktycznie nie grywalny. To ograniczmy dostęp gracza lubiącym grać na tej pacce. Propozycja bez sensu. Nie
 23. 1. Bardzo ciekawy pomysł, aby zmniejszyć osoby robiące kolumnę do góry zrzucające tnt. TAK 2. Dla mnie też powinno być tak, że tylko vip może głosować w końcu musi mieć jakieś większe przywileje niż zwykły gracz. TAK 3. Nie sądzę, aby to był fajny pomysł, było by to bardziej używane w złych intencjach. NIE 4. Bardzo fajna propozycja. Sam, gdybym nie miał premki zastanawiałbym się nad vipem, aby mieć skina. TAK 5. Mimo, iż ten styl jest na dużej ilości serwerów jestem za dodaniem TAK 6. Jeśli szkło weszłoby w życie jestem jak najbardziej za wprowadzeniem. Jeśli nie osoby z rangą vip zrzucały by tnt i niszczyły obsa w kilka sekund. Mam nadzieję, że kilof na endstowna działałby tak samo inaczej endstone stałby się lepszym rozwiązaniem niż obs. TAK W końcu jakaś fajna propozycja zastąpienia 2jumpa i brak fulldamga dla osób z rangą vip, aby też ta ranga nie straciła za dużo na swojej atrakcyjności. Mam nadzieję, że w końcu vip na bw nie będzie taki p2win.
 24. 1. Nick w grze: theloginPL 2. Wiek: [cenzura] 3. Opisz siebie: Witam mam na imię [cenzura], mieszkam w województwie [cenzura], a dokładnie w [cenzura] . [cenzura]. Moim największym zainteresowaniem jest sport, a dokładnie koszykówka. W koszykówce osiągnąłem nawet nie takie małe sukcesy , ponieważ ostatnimi czasy załapałem się do 30 zawodników wybranych do kadry Polski, a na swoim koncie mam już kilka osiągnięć związanych z tym, że właśnie sportem, takie jak ( najlepszy zawodnik turnieju , najlepszy zawodnik drużyny na mistrzostwach Polski ), mimo , iż większość z tych turniejów nie zakończyła się po mojej myśli, lecz to zbudowało mój silny charakter i łatwiejsze podejmowanie decyzji w codzienności. Od nie dawna moim drugim największy zainteresowaniem nie związanym z grą w minecrafta, to nauka programowania. lecz aktualnie więcej chęci niż umiejętności ( najważniejsze są chęci, aby się w tym doskonalić, więc z czasem będzie tylko lepiej ). Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest pop i rap a ulubionym muzykiem jest Tekashi 6ix9ine . Z charakteru jestem osobą spokojną, która nielubi szukać problemów, lecz kiedy ktoś się mocno postara, aby mnie wpienić to umiem powiedzieć co nie co, niekiedy za dużo. Z nawiązywaniem nowych znajomości też nie mam problemu, a jeżeli mam z daną osobą problem to staram się go rozwiązać słownie bez użycia siły, ani nie cenzuralnych słów .4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Jestem osobą pomocną i bardzo zaangażowaną w sprawy serwera, staram się jak tylko mogę i pozwalają mi na to moje możliwości, aby serwer działał jak najlepiej udzielając się na forum, budując mapy a otrzymując szansę dostania się do grona administracyjnego, będę mieć większe możliwości, aby pomóc serwerowi. Na serwerze Cubegame spędzam dużo swojego wolnego czasu i bardzo często spotykam osoby, których nie obchodzą zasady panujące na serwerze. Ci gracze psują radość i ochotę do gry innym osobą , które przyszły pograć sobie na serwerze . Zawsze gdy widzę osobę plującą na wszystkie zasady staram się ją zgłosić. Dawniej na forum teraz mam do dyspozycji /helpop , lecz niekiedy ta komenda nie wystarcza, ponieważ na serwerze niema nikogo z administracji ( bardzo często spotykane jest to w godzinach porannych ) , więc chciałbym chodź w jakimś stopniu odciążyć administracje serwera, która nie zawsze może być aktywna. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Pierwsze moje areny na tym serwerze zacząłem grać 2014 roku, koncie współdzielonym z bratem . Wiadomo od tego czasu minęło trochę czasu. Zmężniałem , nabrałem trochę umiejętności nie tylko na serwerze . Oczywiście miałem w tym czasie jakieś krótsze , dłuższe przerwy, lecz zawsze miałem jakąś styczność z serwerem, który w tamtym czasie nazywał się mysg.pl . Aktywną grę zacząłem w 2018 roku. Pod koniec tego , że roku jeszcze miałem 3 miesięczną przerwę , lecz potem taka dłuższa się już nie zdarzyła.6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? W ciągu tygodnia na serwerze jestem w stanie poświęcić 2-3h , jednakże może być taka sytuacja, że z różnych względów nie będę mógł wejść na serwer , lecz takie sytuacje będę starał się odpracowywać dnia następnego . W weekend jestem w stanie poświęcić na rozgrywkę 5-9h. W czasach wirusa i wakacji jestem w stanie poświęcać serwerowi od 7-12h dziennie.7. Discord: tak TeamSpeak3: tak Sprawny mikrofon: tak Mutacja: tak8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) tak Dziękuję za poświęcenie swojego czasu na przeczytanie mojego podania, mam nadzieję, że udało mi się przekonać do swojej osoby. Tym razem wiedza teoretyczna jak i praktyczna są na równie wysokim poziomie .
 25. Po za tym, że dział ,, Uwagi i Propozycję'' jest po to, aby poprawiać działanie serwera, czyli między innymi klas. To jestem bardzo przeciwny nerfienia czegokolwiek a zwłaszcza, gdy klasa nie jest jakoś bardzo wyróżniająca się na tle innych płatnych klas. Jedyne co można pomyśleć to minimalnie ulepszyć darmowe klasy, które są zbyt słabe, aby w miarę równy sposób rywalizować z płatnymi klasami. Nerf szkieleta jest nie potrzebny.
×
×
 • Create New...