Skocz do zawartości

deciev1ng

Użytkownik
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

21 Ogarnięty

O deciev1ng

 • Ranga
  Użytkownik I

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  gdzieś
 • Nick w grze
  deciev1ng
 • Gram na
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

201 wyświetleń profilu
 1. Rozumiem argument, jednakże sama korzystając z blazingpacka muszę powiedzieć, że sprawia on, że da się tu jeszcze grać, nie wywyala i nie cofa aż tak mocno. EDIT: Nie znam się blisko z wieloma użytkownikami serwera, ale sprawa z no knockiem nie przydarzyła się nigdy ani mi, ani mojej znajomej, obie korzystamy z bp. NIE.
 2. Private games byłby super przywilejem dla VIPów, sam pomysł bardzo mi się podoba, dobry by zastąpić nofall i double jump, jednakże na serwerze nie gra wystarczająco dużo ludzi, aby było to potrzebne. NEUTRAL, bądź małe nie.
 3. 1. Nick w grze: deciev1ng 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Tobisz112 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Wulgaryzmy/obraza 4. Tryb gry: HNS 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 17.07.2020 r. godz. 14.43 6. Dowody: https://imgur.com/a/SZ4DkOV
 4. Wszystko bez tego działa bez zarzutu, z tego co zauważam, więc byłoby to trochę bezużyteczne oraz mogłoby psuć estetykę. NIE.
 5. No nie powiem, niby jestem za tym, aby ludzie stosowali różne taktyki na bedwars, ale zgodzę się z tym, że cały diamentowy set potrafi być często mocny. NEUTRAL/małe tak.
 6. Niby ciekawy pomysł, ale w praktyce nie za ciekawie by to wyszło. Jako, że bardzo często na cubegame antycheat wyrzuca graczy z serwera, takie zdarzenia mogłyby się dziać nieumyślnie. Na razie NEUTRAL
 7. 1. Nick w grze: deciev1ng 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Luki248, Papug767, XsamotnyX 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: sojusz 3os, prosiłabym cały filmik obejrzeć, bo może na początek nie widać. 4. Tryb gry: BW 5. Data (musi być widoczna na dowodach): jest w filmiku, ok. 16.48 do 17 dnia 30.06.2020r. 6. Dowody: https://youtu.be/YJa0oRlVT7U (z góry przepraszam za jakość, coś się przy publikowaniu popsuło.)
 8. Chodzi, że każdy gracz, czy tylko VIPy nie traciły hp? Pod tym względem powinno się każdego zrównać, jest to delikatnie, rzecz mówiąc, OP, jeżeli mają to tylko niektórzy.
 9. Czytaj uważniej, bo nigdzie nie powiedziałam, że nie możesz jej wyrażać. Nie zaśmiecaj postu, jak coś to napisz na prywatnych, gdyż w tej chwili po prostu cały czas krążysz bez powodu o tym samym.
 10. Nie to, że się nie godzę na to, i tak twoje zdanie zawsze będzie twoje, jednak nie widzę twojego rozumowania, a sama chciałam coś wyciągnąc z potencjalnej krytyki.
 11. Nie popieram tej propozycji, każdy by chciał to MVP zdobyć i nikt nie chciałby zostawać na defensywie. Co komu da te 5 monet. NA NIE.
 12. Jeżeli mu przeszkadza to nie wybierze tego dopalacza.
 13. W porządku, tłumaczę. W bankierze nie było by to tak OP, gdyż są to niewielkie obniżki i są one tylko na 2 minuty. Z rzeczami na emeraldy to tylko z 1 emerald, prócz oczywiście tych których jest to pełna cena. Nie opiszę tu każdego przedmiotu, jednakże naprawdę te obniżki nie mają na celu uczynić takiego p2w, jedynie łatwiejszy start. Chytrus sprzyja rusherom. nie widzę po co to zdziwienie. Z fireballami można się zdziwić. Zawsze można zmniejszyć nawet tą ilość, po przemyśleniu tego. Tank mógłby odpierać ataki grupowe na łóżko. Nie takie nie do opisania, jeżeli jest opisane w jednym zdaniu. Nemezis- jeżeli dopalacz jest wybrany, to chyba gracz wie o co w nim chodzi, czyż nie?
 14. W porządku, co ci się nie podoba? Nie mówię tego w ofensywie, jednakże, aby może dostrzec, w czym popełniam błąd, i co można poprawić. uwu
×
×
 • Utwórz nowe...