Skocz do zawartości

ananas13333

Użytkownik
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutralny

O ananas13333

 • Ranga
  Użytkownik I
 • Urodziny 20 Listopad

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Nick w grze
  ananas13333
 • Gram na
  SkyBlock.pl
  CubeGame.pl

Ostatnio na profilu byli

2217 wyświetleń profilu
 1. Jak najbardziej się z tym zgadzam. Co z tego że ktoś będzie reklamować serwer jak są na nim ogromne lagi? Wyobraźcie sobie że jeden z wyżej wspomnianych ytberów robi streama z serwera, wbija na SG gdzie lagi są jedne z największych na serwerze. Na niektórych arenach HNS też nie jest lepiej, lub lag przy opadającej ścianie na TW. Co w tym momencie reprezentuje sobą serwer? Jeśli by zainwestować w reklamę trzeba przygotować serwer tak aby się zwróciła. Jeśli lagi zostaną usunięte DUŻE TAK.
 2. 1. Nick w grze: ananas13333 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: xN4T4 , spocony_snowie 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: sojusz 4. Tryb gry: SBSG 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 26.12.2020 6. Dowody: https://imgur.com/fHxOGPF
 3. 1. Nick w grze: ananas13333 2. Opis problemu: Gdy 6/6 graczy wejdzie do tej samej drużyny po czym gra się rozpocznie arena się buguje i można tak grać w nieskończoność. 3. Tryb gry: TheWalls 4. Załączniki:
 4. 1. Nick w grze: ananas13333 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: jakis_gracz 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Obraza gacza 4. Tryb gry: Super Blitz SG 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 17.12.2020 6. Dowody:https://imgur.com/8svG7rL
 5. Jeśli gracze mieliby się wyzywać nie jest do tego potrzebny czat globalny. + Myślę że warto zakończyć naszą kłótnię, zostawić opinie jakie są i dać wypowiedzieć się innym graczom.
 6. Nie chodzi tu o czat na lobby, dalej byłby zablokowany dla graczy. Mowa tu o czacie globalnym czyli tym przez który mogą porozumiewać się drużyny przeciwne stawiając ! przed wypowiedzią. Ja nieraz miałem taką sytuację, chociażby na thewallsach gdy VIP z drużyny przeciwnej pyta mnie czy gramy z potkami siły. Nie mam jak takiemu graczowi odpisać, ponieważ nie mam dostępu do czatu globalnego, w dodatku spotykam go pierwszy raz i nie mam z nim żadnego innego kontaktu. Gdybym się nie zgadzał z jego decyzją i zagrał z potkami siły mogłoby dojść do kłótni a nie chodzi o to aby się
 7. Część VIP'ów kupuje tą rangę nie wiedząc o tym że istnieje czat globalny dla tej rangi. W końcu nigdzie nie jest to napisane, nawet w sklepie na stronie. Sam się połapałem po roku gry na cubegame i myślę że nawet gdyby czat globalny był dla wszystkich graczy ranga VIP dalej jest bardzo kusząca mając np. monety x2 czy double jumpa na bedwarsach. Raczej mało kto kupuje VIP'a aby mieć dostęp do czatu globalnego, natomiast serwer traci dużo więcej przez brak komunikacji na trybach drużynowych.
 8. Nick w grze: ananas13333 Tryb gry: serwer Nazwa propozycji: czat globalny dla wszystkich graczy Opis propozycji: Każdy gracz miałby dostęp do czatu globalnego. Obecne zastosowanie bardzo utrudnia grę nowym graczom. Przykładowo, ja sam po roku gry na serwerze odkryłem że ranga VIP ma dostęp do czatu globalnego, a nie jedynie administracja. Nowi gracze chcą czasem przekazać innej drużynie jakąś wiadomość nie wiedząc że przeciwnicy nie widzą co się do nich pisze. Taki gracz po chwili stwierdza że społeczność cubegame nie jest zbyt inteligentna i na tym kończy się jego gra na serwer
 9. Nick w grze: ananas13333 Opis pytania: Zaraz po starcie areny zauważyłem że gracz z wyspy obok postawił wełnę różnych kolorów. Nie miał podbudowania do żadnej innej wyspy gracza, więc skąd wziął wełnę (zieloną miał już zanim się podbudował). Tryb gry: BedWars Załączniki:
 10. Zawsze mi to przeszkadzało na thewalls. Jestem na TAK.
 11. @Tajt to jasne że gra musi byś dynamiczna jednak uważam że minimalny odstęp pomiędzy wyspami diamentów a wyspą emeraldów powinien wynosić taką odległość jak na mapie grzybowej. W przypadku tej mapy na wyspę emeraldów można się dostać przy pomocy double jumpa.
 12. Mapa jest ciekawa, jednak przerwy między wyspami diamentów a wyspą emeraldów są za małe. NEUTRAL/TAK
 13. Jeśli tak by to działało jestem na TAK.
 14. Myślę że niewiele by to zmieniło a wręcz utrudniło, ponieważ są gracze który celowo chcą być sami w teamie. Jestem na NIE.
×
×
 • Utwórz nowe...