Jump to content

LightningPl

Użytkownik
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

LightningPl last won the day on November 14 2021

LightningPl had the most liked content!

4 Followers

About LightningPl

 • Birthday June 25

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ustroń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

LightningPl's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • One Year In
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter

Recent Badges

144

Reputation

 1. Na wyspie gracza zamieniłbym to drzewo na coś innego, mam na myśli jakieś nieszablonową brzozę. Według mnie wygląda bardziej modernistycznie. Na środku dodałbym jakąś fontannę Jak dla mnie jest kilka rzeczy do zmiany, ale jestem za dodaniem.
 2. Chodzi mi o to że żeby przeczytać pierwsze linijki musisz zjechać na dół, potem przeciągnąć tekst w bok, potem znowu na górę i znowu na dół, znowu w bok itd.
 3. Ale ty sobie nie zdajesz sprawy że to i tak nowych czy starych ludzi nie przyciągnie. Po za tym taka długa i niewygodna wypowiedźnie zachęca do przeczytania.
 4. Może lepiej wyłączyć serwer, zrobić zmiany jak tylko będzie możliwość, i znowu uruchomić serwer, wtedy mógłby być uball. Każdemu przerwa dobrze zrobi a potem serwer może na nowo odżyć. Nwm napiszcie co sądzicie...
 5. Nie zmuszacie, ale chcecie aby ktoś grał no nie? Szkoda tylko, że nikogo do gry nie zachęcacie. A po co na takim serwerze grać skoro są dużo lepsze serwery, same wspomnienia nie zatrzymają ludzi...
 6. Nie wiem jak to jest być programistą, pewnie nie wszystko jest takie proste jak się wydaje, ale i tak pewnie większość z tych propozycji jest do zrobienia. Pytanie tylko czy komuś będzie się to chciało zrobić...
 7. Areny zazwyczaj odbywają się z małą ilością osób, a każdy chce zdobyć jakieś monety. TW to tryb drużynowy więc każdy ma jakiś wpływ na grę a za to powinno się nagradzać. Jestem oczywiście za dodaniem.
 8. 1. Nick w grze: BlackDavis_ 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Slavman40 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: spam 4. Tryb gry: scb 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 6. Dowody: Imgur: The magic of the Internet
 9. 1. Nick w grze: LightingPL 2. Tryb gry: TheWalls 3. Nazwa propozycji: 4. Opis propozycji: Propozycja dotyczy komend /top /surface dostępnych tylko dla rangi VIP. Odkąd ludzie dowiedzieli się, że można używać tego po opadnięciu np do uciekania gra w TheWalls bez vipa ma bardzo mały sens na mapie grzybowej, cukierkowej czy tropikalnej. Zwykły gracz musi zbudować wieżę co zajmuje trochę czasu gdy VIP wejdzie pod budowlę ze środka, zabierze mocne itemy i sobie pójdzie lub ukryje się gdzieś na górze i zabije przeciwnika który będzie szukał przedmiotów. Inny przykład, VIP przegrywa walkę, ucieka pod wysokie drzewa z mapy tropikalnej wpisuje /surface /top i znika. Ma wtedy bardzo dużo czasu na zregenerowanie się ponieważ gracz nie ma szans wejść na i zabić go na czas. Podobny przykład, VIP myśli że jest dobry, wkopuje się na przygotowanych do walki przeciwników lecz prawie umiera, zakopuje się wpisuje /top i go nie ma. Znowu ma bardzo dużo czasu na przygotowanie się do następnej walki. Taka sytuacja może się zdarzyć na każdej mapie. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje.Uważam że komenda powinna być blokowana po opadnięciu ścian, nawet jeżeli administracja chciał aby ta komenda tak działała. 6. Ewentulne załączniki:
 10. Czemu by nie, administracja miała by mniej do roboty.
 11. W ogóle to i tak prędzej usuną te wszystkie stałe bo według mnie jest to lepsza propozycja niż ta , nie pamiętam czy była taka propozycja ale to właśnie stałe są problemem a nie monety. TB to rodzaj duela, jaki ma sens gdy jedna osoba ma lepsze przedmioty. Nie mam pojęcia jak ktoś wpadł na stałe na tym trybie XD.
 12. Zabójstwa miałyby za duża wartość, w długich i zaciętych grach można zrobić ponad 20 killi, czyli wyszło by więcej monet za zabójstwa nić za same gole i wygraną. Jeśli miało by to zostać wprowadzone to proponuję podwoić ceny, i ilość otrzymywania monet za gole i wygraną 2x żeby zabójstwa nie miały aż takiego ogromnego wpływu na zdobywanie stałych..
×
×
 • Create New...