Skocz do zawartości

Haniayoutube2019

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Haniayoutube2019

 • Ranga
  Nowy

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 1. Nick w grze: Hania12340p00 (na tym koncie jestem nowa)2. Wiek: prawie 17 lat3. Opisz siebie: Jestem Hania i mam 17 lat. Bardzo lubię grać w minecraft, rysować, uprawiać sport oraz grać na pianinie (mogę wysłać nagranie z dyktafonu). Wiele razy byłam kid modem. Jestem kulturalna, znam ortografię i intrepunkcję.4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Na innym koncie na cubegame grałam długo. Wykryję każdy cheat oraz odpowiem na każde pytanie graczy. Znam wszystkie komendy administracyjne oraz wiele razy byłam administartorką na innych serwerach. Charakteryzuję się cechami typu: cierpliwość, nigdy sie nie denerwuję, wytrwałość itp.5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?: Nie pamiętam.6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?: max. 10 h7. Discord: tak/nie TAK TeamSpeak3: tak/nie TAK Sprawny mikrofon: tak/nie TAK Mutacja: tak/nie TAK, ale mikrofon przerabia mi głos na dziecięcy (modulator, nie mogę wyłączyć bug).8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) TAK i tak. Tylko siostra ma non na moim komputerze.
 2. 1. Nick: Hania12340p00 2. Wiek: 17 prawie 18 lat 3. Jak długo grasz na serwerze? Pierwszy raz w sumie wchodziłam. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 9,5/10 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak, spełniam wszystkie. 6. Opisz siebie: Jestem Hania i mam 17 lat. Moją pasją jest granie w minecraft, rysowanie, sport oraz granie na kilku instrumentach (jak nie wierzycie, że na czymś gram to na rekrutacji mogę zagrać, jak się dostanę). Jestem kulturalna, znam ortografię i interpunkcję.
 3. 1. Nick: Hania12340p00 2. Wiek: 16 lat 3. Jak długo grasz na serwerze?: wbiłam pierwszy raz. 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy helpera moda?: 10 5. Czy spełniasz poniższe wymagania?: TAK! 6. Opisz siebie: Mam na imię Hania i mam 16 lat. Kocham grać w minecraft, rzeźbić. Nigdy nie byłam karana i najlepiej na świecie potrafię wynajdywać cheaty. Nie wiem ile ma być zdań, proszę napiszcie w odpowiedzi.
×
×
 • Utwórz nowe...