Jump to content

216cps

Helper CubeGame
 • Posts

  78
 • Joined

 • Last visited

8 Followers

About 216cps

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Stolarstwo,Straż pożarna i Pisanie Skryptów
 • Nick w grze
  216cps__
 • Gram na
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  216cps__#9082

Recent Profile Visitors

2,358 profile views

216cps's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Dedicated Rare
 • One Year In
 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

44

Reputation

 1. 1. Nick w grze: 216cps__ 2. Wiek: 17 w lipcu już 18 3. Opisz siebie: Witam, nazywam się [cenzura] mam 17 lat pochodzę z województwa [cenzura] chodzę już do ostatniej klasy szkoły branżowej. Moimi zainteresowaniami jest programowanie, tworzenie muzyki, straż pożarna już mniej dlatego, że już należę do OSP czekam tylko na kurs strażacki, żebym mógł, być już strażakiem, który może jeździć do ,,akcji" ale też lubię popykać w różne gierki. Przechodząc do głównego aspektu podania gram na CubeGame od nie pamiętam jakiego czasu co prawda statystyki na obecnym nicku są słabe przez to że zmieniałem nick ale oczywiście na starym nicku statystyki były dobre. Mieszkam w dosyć małej wsi gdzie każdy siebie dobrze zna czyli to przekłada się na lepszy kontakt z kolegami oraz możliwości pracowania w grupach. Oczywiście dobrze nawiązuje nowy kontakty z nowymi ludźmi. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Ponieważ jestem już osobą dojrzałą odpowiedzialną do owej roli szczerze mówiąc od czasu mojego degrada dużo zmieniło mi się w zachowaniu na lepsze co może świadczyć o mojej bliskiej dorosłości przez to że już w tym roku będę pełnoletni więc decyzję podejmuje dojrzale oraz staram się wyciągać wnioski z błędów, które niekiedy mi się zdarzają jestem człowiekiem który widząc że ktoś potrzebuje pomocy staram się pomagać na miarę moich możliwości co przekłada się na dobre. Oczywiście cechuje mnie odpowiedzialność, w której rzeczy się podejmuje staram się wykonywać je do końca. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Szczerze mówiąc, ciężko jest to określić, ponieważ zmieniałem Nicki oraz na koncie xTastteQ miałem konto VIP, oraz w miarę dobre statystyki, na które pracowałem dosyć długo. 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Zależy od dnia, bo jeśli jest to dzień szkoły to myślę że tak 2-3h na spokojnie, a jeśli jest to już weekend to 4-5h. 7. Czy masz możliwość nagrywania rozgrywki? Nie za bardzo Discord: Owszem Sprawny mikrofon: tak Mutacja: tak, ponieważ mam już 17 lat. 8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może): Oczywiście, że tak. Stare Nicki: xSheQu_, xTastteQ
 2. 1.Nie orientuje się co się dzieje teraz na cg. 2.Głównie chodziło mi o takie osoby które miały nie najlepsze nastawienie do graczy ale także do serwera.Mam na myśli to, że szkodzili serwerowi oczywiście nie posiadając BlackListy. Miłego wieczoru ;D.
 3. Odbanowanie osób, które dostały bana, bo łamały regulamin i miałby, by dostać ot, tak ub?. Moim zdaniem jakaś kara musi być. Każdy zasługuje na drugą szansę, ale nie w przypadku gdy robi to 3 raz. Na Neutral.
 4. Serwer jest praktycznie martwy. Na Tak
 5. 1. Nick w grze:xFrs3hu_ 2. Nick oskarżonego/oskarżonych:TytanCyborh123 i emil206 3. Powód oskarżenia gracza/graczy:Sojusz 4. Tryb gry:BedWars 5. Data (musi być widoczna na dowodach):Jest chyba na 3 6. Dowody:Niżej
 6. Cześć, Gracz zostanie wyciszony. Temat //Zamykam.
 7. Cześć, Gracz zostanie ukarany. Temat //Zamykam.
 8. 216cps

  Unban

  Hej, Twoje konto zostanie odbanowane.
 9. Hej, Gracz zostanie ukarany, dzięki za zgłoszenie życzę miłej gry. Temat //Zamykam.
 10. 216cps

  cheater

  Hej, Niestety na dowodzie nie ma daty, przez co skarga zostaje odrzucona. Jeśli masz film z datą to podeślij mi na dsc xSheQu_#0913. Temat //Zamykam.
×
×
 • Create New...