Jump to content

Pawels0n

Użytkownik
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pawels0n

 1. Pawels0n

  SCB skarga

  Cześć! Gracz zostanie odpowiednio ukarany. Dzięki za zgłoszenie i życzę miłej gry! //Zamykam
 2. Cześć! Gracz zostanie odpowiednio ukarany. Dzięki za zgłoszenie i życzę miłej gry. //Zamykam
 3. Cześć! Gracze zostaną odpowiednio ukarani. Dzięki za zgłoszenie i życzę miłej gry! //Zamykam
 4. Cześć! Podanie jest OK, ale statystyki są słabe. Jestem na NIE.
 5. Cześć! Statystyki są OK. Podanie jest dobre. Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić) #Po rozmowie Jestem na TAK.
 6. Cześć! Podanie jest ciekawe. Statystyki są dobre. Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić)
 7. Cześć! Gracz zostanie odpowiednio ukarany! Dzięki za zgłoszenie. //Zamykam
 8. Pawels0n

  SKARGA

  Cześć! Gracz zostanie odpowiednio ukarany! Dzięki za zgłoszenie. //Zamykam
 9. Cześć! Gracz zostanie odpowiednio ukarany! Dzięki za zgłoszenie. //Zamykam
 10. Cześć! Nie spełniasz wymagań + Twoje statystyki są praktycznie zerowe. Jestem na NIE.
 11. Mapka jest bardzo ładna! Jestem na TAK.
 12. Cześć! Podanie jest OK. Statystyki są dobre. Kojarzę Cię z serwera. Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić) #Po rozmowie Jestem na TAK.
 13. Cześć! Twoje konto zostało zarejestrowane w dniu wczorajszym. Jestem na NIE.
 14. Cześć! Podanie jest OK. Statystyki są dobre. Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić) #Po rozmowie Bardzo fajnie się gadało. Jesteś spoko osobą. Jestem na TAK.
 15. Cześć! Podanie jest OK. Statystyki są dobre. Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić)
 16. Cześć! Po dokładnym przeanalizowaniu dowodu, mogę stwierdzić, że gracz używał wspomagaczy, dlatego zostanie odpowiednio ukarany. Dzięki za zgłoszenie i miłej gry! //Zamykam
 17. Cześć! Po zapoznaniu się ze screenem, stwierdzam, że nie jest to żaden cheat bądź mod zabroniony na serwerze, tylko LabyMod. Gracz nie zostanie ukarany. Dzięki za zgłoszenie. //Zamykam
 18. Cześć! Po przeanalizowaniu Twojego dowodu mogę stwierdzić, że gracz używał wspomagaczy, dlatego zostanie odpowiednio ukarany. Dzięki za zgłoszenie i życzę miłej gry! //Zamykam
 19. Cześć! Podanie jest słabe. Statystyki są złe. Jestem na NIE.
 20. Cześć! Podanie jest OK. Statystyki są dobre. Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić.) #Po rozmowie Jestem na TAK.
 21. Cześć! Podanie jest krótkie. Statystyki są średnie. Jestem na NIE.
 22. Cześć! Jestem skłonny dać Ci unbana. Pamiętaj o tym, aby następnym razem dla większej czytelności odwołać się do wzoru. 1. Nick w grze: 2. Nick osoby banującej: 3. Data otrzymania bana: 4. Screenshot z informacją o banie: 5. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: 6. Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: //Zamykam.
 23. Cześć! Gracz zostanie ukarany! Dzięki za zgłoszenie! //Zamykam.
 24. Ciekawy pomysł. Jestem na TAK.
 25. Cześć! Podanie jest ładne. Statystyki są OK. Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić) #Po rozmowie Jestem na TAK.
×
×
 • Create New...