Jump to content

ZdobedeKlaszoror

Użytkownik
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

About ZdobedeKlaszoror

 • Birthday 02/21/1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Sport, Muzyka, Grafika
 • Nick w grze
  ZdobedeKlasztor
 • Gram na
  CubeGame.pl

Kontakt

 • Discord
  Wojtazzz#5593

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ZdobedeKlaszoror's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

3

Reputation

 1. to może należy coś zmienić, bo czekanie niczego nie zmieni nie uważasz?
 2. I najgorsze jest to że człowiek chce pomóc a inni tego nie widzą
 3. Najgorsze jest to że Doksami zamiast pomagać ludziom w rozwoju to ona blokuje realizacje nie których pomysłów a ona chce mieć jeszcze Helpera
 4. Zdaje sobie sprawe ze administracja ma nasze prompozycje za przeproszenie w Du***. Chciałbym coś zrobić zeby to sie zmienilo ale jak widac administracja woli zeby serwer upadł.
 5. Nick w grze: ZdobedeKlasztor (Pan) Tryb gry: Bed Wars Nazwa Propozycji: Rangi na Bedwars Opis: Simano kolano. Szluchajcie tera uważnie fani moi. Jako iż ja mam zawsze dobre pomysły to teraz dam wam propozycje, która jest mistrzowska. Jak już każdy pewnie wie, na Sky Walls obowiązuje system rank od zdobytych osiągnięć. Uważam, iż niegłupim pomysłem było by wdrożenie to na tryb Bed Wars. Urozmaiciło by to bardziej rozgrywkę i każdy mógłby się pochwalić swoją rangą. Własne refleksje: Proszę administrację o to, a żeby bardziej się starali o dobro serwera i go zmieniali na lepsze. Załączniki: Dodaje zdj jakby ktoś nie wiedział że rangi na Sky Wals są.
 6. 1. Nick w grze: ZdobedeKlasztor2. Wiek:173. Opisz siebie: Szczęść Boże!!! Jestem zawodnikiem minecrafta od wielu lat. Lubię grać w mc lub inne gierki takie CSGO. Moją pasją jest piłka nożna. Prowadzę także swojego Tik toka, który cały czas osiąga coraz więcej obserwujących. Jestem dosyć szalony co mogą potwierdzić osoby, które mnie znają. Myślę, że to pozytywna cecha bo w życiu najważniejsza jest radość. Lubię także poznawać nowe osoby. Na serwerze głowie spędzam czas na Bed Wars, choć staram się grać w inne tryby. Ogranicza mnie to, że na niektórych trybach już nie da się grać z powodu braku osób. Tym chcę się zająć jeśli zostanę helperem.4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Poświęcam się dużo grom komputerowym. Mam kilkuletnie doświadczenie prowadzenia większej grupy społeczności. Mam wiele pomysłów, które odbudowały by dawną potęge serwera. Lubię pracować w grupie oraz sterować społecznością. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Od około 5 lat6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Cały dzień jestem do waszej dyspozycji 7. Discord: tak TeamSpeak3: tak Sprawny mikrofon: tak Mutacja: tak8. Czy posiadasz konto premium: tak
 7. Nie chodziło mi o usuniecie monet z bw lecz możliwość kupna czegokolwiek za owe monety. Po 2 w tryb arcade gra max 10 osób co nie ma jakiegokolwiek sensu. Fajnie jest w te tryby pograć lecz na tym serwerze nie mają one sensu. Można dodać do nich jakieś dodatki wtedy może gracze chętniej będą tam grać.
 8. Nick w grze: ZdobedeKlasztor Tryb gry: nie określony Nazwa propozycji: Naprawa irytujących opóźnień Opis propozycji: Nie od dziś wiadomo, że serwer Cubegame ma spore problemy z dobrą łącznością. Każdy z nas zna to uczucie, kiedy budujemy most na trybie Bed Wars lub tworzymy budowle w trybie Build Battle i nagle albo spadasz albo nie możesz wydostać się z postawionego klocka. Nie jest to miłe uczucie. Moją propozycją jest usunięcie niektórych trybów, w które nie gra nikt, takich jak: SkyWalls, SkyWars. Ta operacje przyczyni się do zmniejszenia liczby zasobów wykorzystywanych przez serwer, co spowoduję znaczne polepszenie warunków gry. Jeśli administracja nie zdecyduję się jednak na takich ruch pozostaję też opcja zmniejszenia lobbów/spawnów. Na logikę można przyjąć, że nim mniej bloków tym mniej zasobów potrzebuje serwer. Proponuję aby ogólne lobby serwera zostało zmienione na bardziej minimalistyczne dlatego, że nikt nie przesiaduję na nim. Jeśli chodzi o zmianę lobby w innych trybach gry to uważam,iż lobby bed wars jest bardzo nie przemyślane i głupie, tabliczki do wyboru mapy są zbyt daleko i prawie nikt tam nie chodzi. Proponuję zrobić coś w stylu lobby na trybie sky wars, gdyż gracz od razu widzi tabliczki do wyboru, w które może kliknąć, a nie musi pokonywać sporego dystansu, żeby wybrać mapę. Zmniejszenie lobbów serwera znacznie poprawi warunki gry. Własne refleksje: Dzień w dzień każdy narzeka na łączności w trakcie gry. Sam grając ze znajomymi potrafię się zirytować tym. Większość moich znajomych woli nie grać na tym serwerze z powodu irytujących lagów. Myślę, że gdy administracja coś z tym zrobi, każdy będzie się cieszyć Dziękuje za uwagę. Pozdrawiam wszystkich fanów.
 9. Dobra zastosuje się do wzoru i napisze jeszcze raz
 10. Słuchajcie mnie drodzy gracze. Nie od dziś wiadomo że serwer Cubegame powoli upada. Chcę to zmienić 1) Przede wszystkim trzeba pozbyć się natrętnych opóźnień (lagów). Każdy wie jak to dręczy, dlatego jedna z moich propozycji jest usunięcie trybów gry, w które nikt nie gra. (proponuje zrobić ankietę ) To znacznie obniży użycie zasobów internetowych przez serwer i zmniejszy lagi. Można też zmiejszyć lobby/spawny które nie potrzebnie są obszerne, a obciążają serwer. Lepiej zrobić coś minimalistycznego i ładnego. Myślę że z biegiem czasu ta zmiana wpłynie na dobre. 2) Każdy gracz tego serwera wie, że najwięcej osób gra w tryb Bed Wars. Przeprowadziłem wiele wywiadów z graczami tego trybu i prawie każdy jest zły na to, że nie można nic zrobić z monetami w owym trybie. Moją propozycją jest dodanie SENSOWYCH rzeczy do kupienia za monety (np. wełne na start .itp) 3) Ostania zmiana dotyczy serwera discord. Ogólnie cały serwer jest dobrze urządzony lecz według mnie powinny się tam pojawić propozycje dotyczące serwera Cube Game. Był by to bardzo ergonomiczne i pozwoliło by oszczędzić nam wiele czasu. Dodatkowo, administracja serwera mogła by zrobić rekrutację na takowych "segregatorów propozycji" co spowoduję więcej ingerencji ze strony graczy w serwer. Myślę, że administracja choć trochę rozważy moją propozycję. Dzięki z góry za przeczytanie <3.
×
×
 • Create New...