Jump to content

Szczecinek

Użytkownik
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Szczecinek's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

6

Reputation

 1. k**wa synek ja dziś 14 godzin na budowie zapierdalalem wiec no wiem a po za tym jak nazekasz to wy***rdalaj
 2. no to po pierwsze daj mi admina a po drugie chlopie wy nic nie robicie jest jedno to samo od 2 lat gówno jedyne co poprawiliscie to lobby na bed wars które jest chujowsze. Więc nie pierdziel takich kocobołów.
 3. Rivaser ty sie nie znasz bos ty ***** a nie skoczek a po za tym to czytaja zmaralo makao kakao ?
 4. 1. Nick w grze: Szczecinek_Sk 2. Wiek: 17 3. Opisz siebie: Chodzę do technikum budowlanego i szkoły muzycznej. Młody, wysportowany, silny, przystojny dużo tego żeby wymieniać. Gram na trąbce, gitarze i kontrabasie ( ale jestem koksem ). Po za tym kocham smalec szczególnie swojej babci. Jestem robotny i sumienny. Kocham minecrafta całe dzieciństwo od 2 klasy nawalam tylko to no od roku jeszcze CSGO ale głownie minecraft. Mam tyle pomysłów na ten serwer, że głowa mała. Po za tym jeszcze gram w piłkę nożną i jestem lektorem w kościele. Lubie lody kubeczek korala i wkurzać Doksami. Myślę, że przydał by się taki żywy chłopak. 4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Myślę, że przydała by się taka osoba jak ja rozróżniam dobrze cheaty i przede wszystkim jestem sprawiedliwy ( spokojnie jestem wierzący więc nie chce grzeszyć niesprawiedliwością xD. Gram w minecrafta 10 lat czyli więcej niż wiek osób grających na tym serwerze. 5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze: Gram aktywnie już 5 lat 6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: myślę, że 3 godziny 7. Discord: tak TeamSpeak3: tak Sprawny mikrofon: tak Mutacja: tak ( ale i tak mi powiecie, że nie bo mam wysoki głos, ale ja na serio miałem pochwale się, że sopran w chórze spiewałem do niedawna ) 8. Czy posiadasz konto premium: tak
 5. A to nie wiedziałem ale w każdym bądź razie trzeba to nagłaśniać bo to fajny dodatek.
 6. Nie było sam to napisałem Ale myślę ze dobry pomysł
 7. 1. Nick w grze: Szczecinek_Sk 2. Tryb gry: Bed Wars 3. Nazwa propozycji: Protection na Bed wars 4. Opis propozycji: Od dłuższej pory rozmyslałem nad tym i stwierdziłem, że napisze. Wszyscy dobrze wiemy, że Protection na Bed wars odgrywa ważną rolę ale nie jest doceniany poprzez tylko jedno ulepszenie. Myślę, że wprowadzenie protection II, III a nawet IV udoskonaliło by w świetny sposób tą rozgrywkę. Po połowie gry już nie ma co robić z diamentami i myślę, że był by to świetny sposób na ich wykorzystanie. Na chwilę obecną mamy wprowadzony protection I, który kosztuje 2 diamenty. Uważam, że następne ulepszenia powinny następująco kosztować: Protection II - 4 diamenty Protection III - 8 diamentów Protection IV - 16 diamentów Myślę, że są to idealne ceny w stosunku do tych ulepszeń 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Po testowaniu na innych serwerach które posiadają te ulepszenia mogę jednogłośnie stwierdzić, że jest to za***isty dodatek. 6. Ewentulne załączniki:
 8. 1. Nick w grze: Szczecinek_Sk 2. Tryb gry:Bed Wars 3. Nazwa propozycji: Double Jump 4. Opis propozycji:Już nie od dziś wiemy, że rogrywkę bed wars psuje double jump. Wiem, że znajdzie się wielu z was którzy też tak uważają. A więc stwórzmy partie która obali to coś. Przytocze pewne słowa do których należy się odwołać: Już dzisiaj zależy od Polskiej młodzieży następne 1000 lat. Weźmy sprawę w swoje ręce i obalmy niewole egibską jaką są double jumpe. Jako protest na końcu swoich wypowiedzi zostawiajci3 #double_jump_do_wyżutki. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje:Chyba każdy z nas zna to uczucie kiedy nie masz obudowanego wyra i spotykasz w 4 oczy na moście. Biegniesz na przeciwnika zsekakujesz z mostu udeżasz przeciwnika i widzisz jak spada ty już się cieszysz, że przetrwasz po czym patrzysz a ten nagle lata i już, że cie krew zaleje a tu respisz się i nagle komunikat Bed destroyed. Większość z nas rozpoczyna wtedy taktyczną ucieczkę już budujesz most po czym bagujesz się w klocku na mości i wywala cię za fly a w skrajnych przypadkach za wh chest. Super :) 6. Ewentulne załączniki:
 9. 1. Nick w grze: Szczecinek_Sk 2. Tryb gry:Bed Wars 3. Nazwa propozycji: Double Jump 4. Opis propozycji:Już nie od dziś wiemy, że rogrywkę bed wars psuje double jump. Wiem, że znajdzie się wielu z was którzy też tak uważają. A więc stwórzmy partie która obali to coś. Przytocze pewne słowa do których należy się odwołać: Już dzisiaj zależy od Polskiej młodzieży następne 1000 lat. Weźmy sprawę w swoje ręce i obalmy niewole egibską jaką są double jumpe. Jako protest na końcu swoich wypowiedzi zostawiajci3 #double_jump_do_wyżutki. 5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje:Chyba każdy z nas zna to uczucie kiedy nie masz obudowanego wyra i spotykasz w 4 oczy na moście. Biegniesz na przeciwnika zsekakujesz z mostu udeżasz przeciwnika i widzisz jak spada ty już się cieszysz, że przetrwasz po czym patrzysz a ten nagle lata i już, że cie krew zaleje a tu respisz się i nagle komunikat Bed destroyed. Większość z nas rozpoczyna wtedy taktyczną ucieczkę już budujesz most po czym bagujesz się w klocku na mości i wywala cię za fly a w skrajnych przypadkach za wh chest. Super :) 6. Ewentulne załączniki:
 10. Co wy gadacie chłop dobrze mówi i należy mu polać. A tak na poważnie po jakiego grzyba zostawiać nie potrzebne tryby. A tak na marginesie gdzie ty widzisz błędy głupasku. A na sam koniec to # double jump do wyżutki
×
×
 • Create New...