Skocz do zawartości
xThauron

Propozycje eventów

Polecane posty

Druga Mapa Parkour

Krótki Opis:
Przedstawię krótki opis budowli/na temat budowli.

Mapa już jest trochę większa od poprzedniej, z góry widać tylko prostokąt ale w środku wygląda inaczej.. Głównym motywem tego Parkoura jest End, ściany z kamiennego kresu a skaczemy po portalu kresu. Dla dekoracji dodałem 'endowe' kopalnie oraz czaszki :) Mam nadzieję, że mój 2 projekt się spodoba.

ScreenShoty:
Kilka SS'ów, aby pokazać budowle.

eiMrQky.png

q3sOhUj.png

BYo2hut.png

PS. Jeśli chodzi o tabliczkę 'Zrobiony przez Jursare' można ją gdzieś przenieś w bardziej ukryte miejsce lub je usunąć :)

Edytowano przez Jursare

Link Do Schematu http://www.mediafire.com/download/0uacpit2tes65c4/ParkourMizerny1.schematic
Mapa Stworzona Na myśl O Glinianym evencie na Serverze myotherworld.pl No ale ciekawie wyszło ozdobiłem go
Plotkami Z Glowstonem na gorze i Drzewami z glina zamiast lisci Mam nadzieje ze sie spodoba :D
Stworzony Przez MizernyPL

Edytowano przez MizernyPL

Jutro Was tak powarnuje, że Stonoga będzie dumny..............

No i zobaczę parkour <3

Trzecia Mapa Parkour - Rzeka

Krótki Opis:
Przedstawię krótki opis budowli/na temat budowli.

To jest mój ulubiony parkour na te chwilę ;3 Uważam, że wyszedł mi bardzo dobrze (może nawet profesjonalnie B)). Budowałem go ok. 2 godziny, co widać na SS'ach... Jest to styl bardziej realny, na środku rzeka, obok rzeki drzewa i góry. Skaczemy po drzewach, które wyrastają z gór (fajny efekt) oraz po ceglanych płytkach. Za dekorację zrobiłem drzewa na góry oraz trochę światła, wiszących na płotkach :)

ScreenShoty:
Kilka SS'ów, aby pokazać budowle.

zUoD6jL.png

PV3tUbb.png

zH4YnqP.png

MNBr503.png

PS. Jeśli chodzi o tabliczkę 'Zrobiony przez Jursare' można ją gdzieś przenieś w bardziej ukryte miejsce lub je usunąć :)

Edytowano przez Jursare

Download:http://www.mediafire.com/download/qy3574b6vof3o1i/ParkourMizerny2.schematicKolejny Schemat Robie W Typie Schematu Poniewaz latwo jest wgrac na serwer
Opis:Parkour Gold Mine Jest Z Roznych Rud i Drewna+Plotkow Poniewaz Jak sami wiecie W kopalniach sa plotki deski i rozne rudy na ta mysl wpadlem dzisiaj jak chodzilem na mchc.pl
Po kopalniach :D

Jursare masz jakieś mody typu world edit? Jakbyś mógł napisać jakie będę Ci wdzięczny ;)

Na pewno fajnym eventem byłby TNT Run lub Łucznictwo :D Mam jeszcze pomysł na Mini Hokey :3

Szczerze mówiąc fajny by był event, który podsunął SuMMerPL

A mianowicie Parkour 1-3.

Parkour macie na spawnie oraz gracze mają na wyspach ;)

Edytowano przez Serek
/warp parkour2-5

Moją propozycją jest konkurs na najładniejszą wyspę tygodnia. Nagrody ustala administracja serwera. Co wy na to?

1.kolorki( polega na tym ze gracze wchodza do mini pokoikow 3x2 zbudowane z roznych kolorow welny do podajnika sa one wrzucane z rozna kolejnoscia gracze sa zamykani w tych tubach ala pokoikach i kolor ktory wypadnie np zielono to osoba stojaca na tym samym kolorze odpada

nazwa Eventu : "Magazyn"

Ilość Osób : 10 - 30

Wielkość : Pomieszczenie 75 x 75,nie musi być "kwadratowe"

Chodzi w nim oto ,aby w owym pomieszczeniu administracja serwera rozstawiła dużo skrzyń ok. 100-200.Ma to być magazyn.Np. w co 3-8 skrzyni ma się znajdować jakiś przedmiot.Niektóre wartościowe ,inne mniej

STAIRWAY TO HEAVEN

To jest coś w stylu toru przeszkód... Gracze idą po OGROMNYCH schodach z tzw. "piekła" do tzw. "nieba" niestety przejdą do "nieba" tylko 3 osoby! (a i jeszcze na schodach jest peeełno pułapek które utrudniają Gre :3)

Reszta zostaje w Piekle ;3

No i oczywiście 3 pierwsze osoby które dobiegną dostaną nagrodę (zależy jaką administrator zrobi dla danego miejsca)

Event UHC, taki jak jest tryb na hypixelu

Nie.

Mapa parkour

Opis mapy:

Ogólnie mapa nie jest duża. W budowaniu jej starałem się utrzymać, aby wyglądała staro i jakby była opuszczona.

Ss'y:

pre_1486806676__2017-02-11_100801.png

pre_1486806817__2017-02-11_100816.png

Edytowano przez Serek
Chyba pomyliłeś tematy :> http://skyblock.pl/index.php?/topic/47126-propozycje-map-eventowych/

Moje pomysły na eventy:

1. OX Prawda/Fałsz

2. Atak/Obrona na 20 graczy. Polegało by to na tym, że 10 graczy atakuje zamek a 10 broni. Ostatni gracz który zostanie przy życiu wygrywa

3. Skoki do wody : Skoki do wody z dużej wysokości z przeszkodami w locie (mapa podzielona na np: 4 lvl)

4. TNT Run : Tego chyba nie trzeba tłumaczyć

5. Na ten event jeszcze nie wymyśliłem nazwy, ale polegałby na tym, że jest mapa na której jest dość dużo skrzynek z rózną zawartośc, a gracz który zdobędzie itemy o największej wartości wygrywa (max 10 os.).

To wszystkie pomysły jakie miałem w głowie może któryś z nich pojawi się na serwie :)

Ja mam pomysł na Event OX (skrypt autorski)

tu jest link do tego skryptu OX

Obejdzie się bez linka~Serek

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...