Jump to content

[Dyskusja] IX Edycja

Sentence
 Share

Recommended Posts

Mam cztery takie uwagi bądź moje propozycje :D :

1.Aby wyspa była troszke większa i bogatsza w piasek i węgiel :)

2.Aby w sklepie za kosmiczną cene można było kupić piasek :D

3.Żeby zmiana spawnerów na golemów kosztowała 12000-13500 :)

4.Żeby w sklepie internetowym (jeśli to możliwe i wykonalne) można było płacić kartą a nie tylko SMS-em :)

To wszystko Pozdrawiam :D

Emm... a wiecie na oko kiedy będzie ta nowa ,edycja?I pytanie czy jest możliwość zmienienia ip skyblocka ,na te stare ip?Ponieważ nie były by takich lagów..I wgl jak włączyliście serwera jak była ta nowa eydcja to blocków nie było można rozwalić! I powiedźcie czemu ,zmieniliście  ip serwera na CubeGame.pl :(?

Moje uwagi:

1. Aby w sklepie można było kupić WSZYSTKO (np. redstone bo nie znalazłem)

2. Aby można było doładować portfel nie tylko SMSem

3. Aby spawn nie był zimowy (odkąd ja na nim gram jest cały czas)

4.  Abycpiasek był odrobinę tańszy

5. Aby wyspy były odrobinę większe

6. Aby targów było więcej a ich wynajęcie tańsze  (np. 5k)

Dziękuję za możliwość wypowiedzenia się na ten temat. :D

@marcin 202020

1.Redstone można było kupić na targach itp.

3. Spawn zostanie zmieniony (ten spspawn jest fajny ;P)

4.Jak wszystko będzie takie tanie to gra będzie bardzo nudna :/

5. Moim zdaniem wyspy są ok

6. Zmiana ceny to zły pomysł :v. Po co tak tanio?

To jest moje zdanie :)

Większość graczy na serwerze mówi, że wolą nową edycje na wersji 1.7, a nie na 1.8.3.

Matcroft7 zgadzam się ,z tym dużo osób spamiło na chacie ,jak ciebie nie było na serwerze..bo nie chcą na 1.8.3 ,tylko na 1.7 :)

Edited by NaxterPL
Warn za spam

Sorka Sentence, ale wole wersje 1.7.x, ponieważ mój launcher działa na 1.7.2 a tak musiałbym włączać zyczu, a gdybym chciał pograć np na blitzach to musiałbym wychodzić i włączać inny launcher.

Moim zdaniem zmiana wersji na 1.8.x - NIE

Nowa edycja - może może 

Edited by Filip1345

Wszystko spoko :) Czekam na nową edycję, bo na tej nie ma już co robić... W końcu, najwyższa pora :)

Da sie wprowadzić płatność PSC prosze, od razu bym kupił... Na przykład svip za PSC za 20 zł bo są psc 10,20,50,80,100 itd.

1.7 nie jest lepsze, bo ze względu na poważny bug w silniku Minecrafta można położyć każdy serwer który nie ma zainstalowanego najnowszego Spigota i na dodatek póki co nie ma na to rozwiązania (oprócz oczywiście aktualizacji). Pozatym developerzy przestają wspierać wersje 1.7, praktycznie każdy plugin jest obecnie kompatybilny tylko z 1.8.x, nie ma sensu pchać sie w starocie.

Podsumowując - 1.7 to śpiew przeszłości. 

Matcroft7 zgadzam się ,z tym dużo osób spamiło na chacie ,jak ciebie nie było na serwerze..bo nie chcą na 1.8.3 ,tylko na 1.7 :)

Większość graczy na serwerze mówi, że wolą nową edycje na wersji 1.7, a nie na 1.8.3.

Sorka Sentence, ale wole wersje 1.7.x, ponieważ mój launcher działa na 1.7.2 a tak musiałbym włączać zyczu, a gdybym chciał pograć np na blitzach to musiałbym wychodzić i włączać inny launcher.

Moim zdaniem zmiana wersji na 1.8.x - NIE

Nowa edycja - może może

No poza tym wyżej ^^^ to 1.7 jest lepsze niż 1.8 bo musisz zmieniac wersje minecrafta jak chcesz sobie pograc w jaka gre :/

Macie świadomość tego ze większość minigier na CubeGame jest na 1.8?

Blitz Sg także będzie na 1.8... Obecnie jak wspomniał Naxter Pluginy także tworzone są na 1.8. Ogólnie tez bym wolał 1.7 ale 1.8 daje wiele nowości

Wiec nie musisz zmieniać lanchera

Wolicie 1.7 tylko dlatego, bo wygodniej jest Wam uruchomić launchera czy przemieszczać sie miedzy serwerami, tylko na ta chwile.
Co powiecie po miesiącu lub dwóch, gdy serwery przestana obsługiwać 1.7, wtedy będziemy zmuszeni znów zrobic nowa edycje.
Myślimy przyszłościowo, kontynuacja serwera na wersji 1.7 to krótka droga donikąd, chcemy by nadchodząca edycja była równie stabilna i trwała jak najdłużej.

W przypadku płatności postaramy sie zaktualizować sklep i wprowadzić PSC oraz platność przelewem elektronicznym.

Jeżeli chcecie 1.7 ze względu na wygodę, to pobierzcie Shiginima Launcher SE V2.000 - Szybki, prosty, wersje ma po najnowszą, wszystko do wyboru.

Moim zdaniem wersja 1.8 daje dużo nowych możliwości.

Mam również pomysły takie jak np.

1 Płatność w sklepie nie tylko przez SMS

2 Więcej targów (graczom się one podobają)

3 Więcej możliwości w sklepie (więcej itemków)

4 Eventy są spoko

5 Spawn może być duży ale nie za bardzo bo trzeba długo się przemieszczać z 1 końca na drugi

6 I oby spawn nie był już zimowy :D

Edited by Nawojski

Bardzo przywykłem do 1.7, jak pewnie większość z graczy, aczkolwiek prawda jest taka, że człowiek w końcu przywyknie do wszystkiego, nie można zostawać przy starym ze względu na to, iż po coś wyszła ta nowsza wersja. Daje więcej możliwości zabawy :D Nie ma co narzekać, płyńmy z nurtem :) Co do targów, prawda jest taka, że było ich sporo, ale także spora ich ilość należała do graczy zbanowanych lub niegrających, a targi nie wygasały. Postaramy się tego błędu nie powtórzyć :) Co do większej możliwości w sklepie, na pewno takowa będzie, bowiem serwer będzie na 1.8 - co automatycznie dodaje nowe fajne rzeczy. Postaramy się także, by dodanie owych itemów nie popsuło ekonomii w żaden sposób, która zdecydowanie utrzymywała poziom na VIII edycji :) Spawn to tylko spawn, powinien być przyjemny dla oka i mamy nadzieję, że nowy się wam także spodoba. Co do zimowego spawnu... Nawet mnie nie denerwujcie :x Część z was, ta, która siedziała z nami na kanałach administracyjnych wie, dlaczego spawn był wciąż zimowy... Stało się tak dlatego, iż były moderator Purek, któremu w sumie ufałem, pokazał swą wartość ukrywając na spawnie tabliczki pozwalające na natychmiastowy zarobek. Paru moderatorów na tym skorzystało, za co oczywiście stracili mój szacunek i już nigdy nie powrócą do administracji SkyBlock. Co do eventów, postaramy się, by było lepiej, na pewno skorzystamy z ciekawszych pomysłów z forum, bo co niektórzy zbudowali naprawdę ładne parkoury, areny spleef etc. 

Tako też... Głowa do góry! Będzie jeszcze lepiej niż na początku VIII edycji :) Jeszcze jakieś propozycje ciekawe? :>

Parę propozycji które chce poruszyć: :D

-aby nether działał przez całą edycje tak jak powinien .

- reset netheru co 2 miesiące lub /fly tam dla svip (chodzi oto że nether  był rozkopany i musiało się chodzić daleko po surowce ).

- 5 /sethome dla svip , 3 /sethome dla vip i normalnie 1 /sethome dla gracza  ( pisałem to już 2 edycje temu ale nie poskutkowało )

-więcej zróżnicowanych eventów (te są od początku przez całą edycje już dawno się znudziło )

-więcej różnych itemów w cenie na sprzedawanie w /warp vip (teraz jest tylko 8 i nie za bardzo się opłacają )
-może jakieś większe enderchesty dla svip (niekoniecznie tylko tak to poruszam) 

-można by było zrobić jakiegoś bota (gracze początkujący nie ogarniają podstawowych komend  a administracja nie zawsze odpisze na ich pytania)  

-zrobić skup wiaderek (np na /warp vip) albo zmniejszyć stanowczo ich drop i powiększyć ironu .

-może jakiś mini drop z stone ( nie musi byc wielki ale zawsze coś albo włączany raz w tygodniu na godzinę)

-aby te duże targi (za 45k) były w centrum i ich cena była trochę mniejsza (nikt ich prawie nie kupował bo sie nie opłacało a połowa graczy nawet nie widziała ze tam są /; )

To by było wszystko proszę o skomentowanie tego przez administracje  i Thx :D (mateusz135ls)

@up

2. W sumie wychodzi na to, że albo mają łatwiej wszyscy, albo svipy, a tego chyba nie chcemy?

7. A /help usunęli?

8. Zwiększyć drop żelaza hahah.... no nieśmieszne. A wiaderka może.... 2$ za 16?

Emm... to chyba tyle :v

2.Ranga svip musi mieć jakieś zalety ;D

7. No niby jest ale i tak się pytają wiec ... 

8.A co do 8 to napisałem albo to jest wybór xD thx za odp 

Edited by MrMatiz135ls

OK, Jeżeli chodzi o moją wypowiedz to od siebie powiem tyle, że mi jest to obojętne na jakiej wersji będzie nowa edycja.

Zacytowałem tylko graczy, bo mnie o to prosili, poza tym bardziej jestem za wersją 1.8.x, ponieważ niesie ona większe możliwości i wiele wiele innych.

Jeżeli chodzi o laucher minecrafta to z pewnością ktoś wstawi taki, który będzie chodził bez zastrzeżeń, mam nadzieje, że ta Nowa Edycja będzie jeszcze lepsza niż wszystkie wcześniejsze razem wzięte.

Można dodać w sklepie internetowym kupno UB za -5zl z vat ,, Kupno kolerego nicku na czacie albo pisanie na kolorowo np na 15 dni 3 zl Oczywiscie virtalne pienidze:)

A na kiedy przewidziana jest nowa edycja ?

Edited by patryk20755

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   1 Member, 0 Anonymous, 11 Guests (See full list)

Właściciel HeadAdmin Administrator GlobalModerator Moderator forum Moderator Helper VIP Elita Bot Użytkownik
  • Create New...