Skocz do zawartości
Jopek

skarga na moderatora

Polecane posty

SKARGA

1. Nick z gry: MrJOPEKPL

2. Nick oskarżonego/oskarżonych:pulpi1616
3. Powód oskarżenia gracza/graczy: nie wykonywania swoich obowiązków moderatora
4. Serwer(tryb): skyblock
5. Przybliżona data: 2015-07-31 godzina 13:13
6. Dowody:http://scr.hu/4klu/ffcxx

Ten pan, który jest na ss ciągle reklamował inny serwer z drugim panem (tego drugiego na ss nie ma), a pulpi nawet nie ruszył się by ich zbanować.  Dużo osób pisało, że ma banować, a on nic.

Edytowano przez MrJOPEKPL

Niestety, ale musze sie zgodzić z graczem wyżej.
Kiedy pulpi wszedł na serwer, ja akurat kończyłam swoja grę, jednak chwile poczekałam, ponieważ zapisalam sobie nicki osob które zasługiwały na perma, napisalam je i poprosiłam moderatora o ich zbanowanie, pulpi to zignorował.

EDIT: pomyślałam więc, że skoro ignoruje moje prośby na chacie, to podrzucę mu nazwy graczy na TS, jednak nie był tam aktywny.

Nie popieram tej skargi. Pulpi banował tych graczy, co mu podałaś wielooryb. To, że ktoś od razu nie czyta wiadomości, nie znaczy, że je ignoruje... Każdy może być przecież na afk. Nie oszukujmy się, pulpi gra najwięcej na serwerze z Moderatorów (ostatnimi czasy), dlatego obrzucanie go mięsem nie jest w porządku. Poza tym, jakie są dowody na to, że był w tej chwili na serwerze? Oprócz tego, nie chce nic mówić, ale przebywanie na czyjejś wyspie bez pozwolenia właściciela jest karalne :P Tak tylko przypominam. //Edit Nie ładnie to tak robić sobie home na czyiś wyspach :D

Edytowano przez Kampai

Nie popieram tej skargi. Pulpi banował tych graczy, co mu podałaś wielooryb. To, że ktoś od razu nie czyta wiadomości, nie znaczy, że je ignoruje... Każdy może być przecież na afk. Nie oszukujmy się, pulpi gra najwięcej na serwerze z Moderatorów (ostatnimi czasy), dlatego obrzucanie go mięsem nie jest w porządku. Poza tym, jakie są dowody na to, że był w tej chwili na serwerze? Oprócz tego, nie chce nic mówić, ale przebywanie na czyjejś wyspie bez pozwolenia właściciela jest karalne :P Tak tylko przypominam. //Edit Nie ładnie to tak robić sobie home na czyiś wyspach :D

home na wyspach nie dziala zostalem tepniety tam przez kogos :)

Pulpi banował tych graczy, co mu podałaś wielooryb. To, że ktoś od razu nie czyta wiadomości, nie znaczy, że je ignoruje...

Czekałam dobre 10 min. na odpowiedź pulpiego, podałam mu łącznie 3 graczy. zbanował 1

Jak podałeś zbanowałem podałeś mi 1 nick a nie 3 z tego co pamiętam . I miałem prawo być chodź  na moment afk chociaż by skorzystać z toalety. W czym problem zbanować później po 10 min . Ja nie widzę wszystkiego a ostatnio jestem tu na serwie najwięcej ze wszystkich . Zamiast rzucać skargi to pomóżcie serwer udoskonalać i eliminować niestosujących się do taryfikatora ludzi. POWTARZAM JESTEM TYLKO CZŁOWIEKIEM A NIE ROBOTEM KTÓRY WSZYSTKO WIDZI. Zamiast rzucać oskarżenia to proszę o częstsze wchodzenie administracji na serwer bo od godz 6 do 11 nie było nikogo oprócz mnie .więc ja ze swoich obowiązków się wywiązuje jak tylko umiem najlepiej .

Edytowano przez pulpi16

POWTARZAM JESTEM TYLKO CZŁOWIEKIEM A NIE ROBOTEM KTÓRY WSZYSTKO WIDZI. 

Pisałeś tylko na chacie: "Ogarnij tych ludzi na live"  zamiast zobaczyć co się dzieje chacie. Dużo osób potem ci pisało, że masz zbanować, a ty ignorowałeś to.

Edytowano przez MrJOPEKPL

Spokojnie pulpi, nikt nie mówi, że jesteś robotem albo, że spędzasz na serwerze zbyt mało czasu.

PS. nie byłeś wtedy afk, ponieważ pisałeś na chacie głównym i trollowałes gracza który nagrywał live'a.

MrJOPEKPL jesteś niesprawiedliwy ponieważ skarżysz na kogoś a sam nie stosujesz się według zasad na serwerze. Pulpi jest dobrym moderatorem, przez tyle czasu nim grał na rożnych serwerach nie było na niego skarg i nie popieram tego że nic nie robi, bo przeciwnie. Zawsze wywiązuje się ze swoich zadań, a tak poza tym każdemu sie zdarzy jakiś błąd popełnić nikt nie jest idealny. :)

Co się stało, się nie odstanie, człowiek nie jest robotem może był wtedy na afk, może nie zauważył tego co sie działo 

Ludzie, klocki to nie życie tylko gra. Jak byłem jeszcze Moderatorem pulpi wykonywał swoją pracę a teraz jak wbijam to widzię tylko jego więc nie wiem o co wam chodzi.

@wieloorybek gadasz na jego aktywność a sama lepsza noe byłaś ;). Jak byłem Modem to cię sprawdzałem i wiem :)

Edytowano przez Ciastkarz

Sprostujmy to trochę, bo widzę, że zmiarzacie w złą stronę.

Nic nie mówię o jego aktywności, o tym, że jest mało na serwerze, powiedziałam jedynie, że zignorował moją prośbę, a w dodatku teraz wypiera się, że był afk, chociaż tak naprawdę nie był. NIC WIĘCEJ, nie potrzebnie tworzycie jakieś nowe historie.

Bądźmy szczerzy nikt nie jest idealny ty również zignorowałaś razem z modem na serwerze gracza który podobno się ujawniał z innym nickiem i też ludzie wam gadali byście go zbanowali bo skarżyli sie na niego a wy tego nie zrobiliście. Więc jeśli nie jesteś w stanie sama tego robić to nie gadaj na pulpiego który stara się przestrzegać swoich obowiązków jak tylko może. :)

@UP Przypomnę Ci jednak, że bez dowodów nic nie mogę zrobić. :)

Powiem tyle: nie wymyślajcie nowych historii, bo pulpi wtedy afk nie był, ponieważ na chacie pisał ciągle coś na temat live gracza bedibiceps.

Co do skargi jestem na nie

Ale powiedzmy sobie szczerze, pulpi świetnie wywiązuje się z obowiązków i wchodzi najczęściej w z całej administracjii serva. wieloorykek skoro byłaś wtedy na serwerze to dlaczego ich nie zbanowałaś tylko zwaliłać na innego moda????? A ty MrJOPEKPL co ci to da że zgłosisz moda, satysfakcję?, radość?

Edytowano przez kamil1009

Co do skargi jestem na nie

Ale powiedzmy sobie szczerze, pulpi świetnie wywiązuje się z obowiązków i wchodzi najczęściej w z całej administracjii serva. wieloorykek skoro byłaś wtedy na serwerze to dlaczego ich nie zbanowałaś tylko zwaliłać na innego moda????? A ty MrJOPEKPL co ci to da że zgłosisz moda, satysfakcję?, radość?

Czemu ja ich nie zbanowałam? Zbanowałam :) Aczkolwiek mam rangę KidMod - mogę banować tylko do 15 minut, więc zbanowałam ich na ów 15 minut i poprosiłam pulpiego aby dał im bana permamentnego. Nie wiem o co Ci chodzi w tym momencie.

EDIT: ciaasteczko, więc dlaczego jeszcze nie pojawiła się skarga z dowodami na forum?

Przystopujcie już, wszyscy. 

Nie podałam bo mogłaś z modem ich zbanować ale mniejsza, a nie złożyłam bo dałam sobie spokój bo nie ma sensu tego dalej ciągnąć. ...Bo ja z przeciwieństwie do MrJOPEKPL aż tak nie skarżę i z pewnością mu ulżyło wnosząc na pulpiego oskarżenia. :)

Zamykam - wyjaśnię to sobie :]

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...