Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xHeVPlus

[Poradnik] WorldEdit #1 "Zaznaczanie"

Polecane posty

Witajcie drodzy użytkownicy!
W dzisiejszym temacie pokażemy wam poradnik do pluginu WorldEdit ,który został wykonany przez Ombrego dla was!
W serii WorldEdit ,pokażemy wam po kolei wszystkie komendy należące do tego pluginu oraz w krótki sposób omówimy do czego służą i jak

można je wykorzystać!

W opisie filmu znajdziecie spis wszystkich komend wykorzystanych w filmie oraz ich krótki opis.

Mamy nadzieje ,że seria przypadnie wam do gustu i będziecie ją chętnie oglądać!

Przepraszamy was również za długą nieobecność jeśli chodzi o dział "CraftCast"

Jak wiadomo czy też nie spowodowane było to lenistwem HeV'a ( cześć ;d )

Mimo nie poinformowania was tym postem mamy nadzieję ,że większość z was subskrybuje ten kanał i już dawno obejrzało ten odcinek!

: ) Czekajcie na więcej!

Ja należę do osób, które dawno obejrzały ten odcinek i muszę przyznać, że mi się bardzo by przydał gdybym pełnił nadal pewną ważną rolę na pewnym serwerze Creative, który już nie istnieje... Ale poradnik świetny ;)

10/10.

Również obejrzałem już poradnik . Poradnik jest fajny ,ale kilka rzeczy o worldedicie które pokazaliście już wiedziałem. 9/10

@Up
Spokojnie wiele komend przed nami !
Widziałem już 2 odcinek tej serii i powiem komendy nie z tej ziemi : D

Na wstępie chcę się uczyć WorldEdita, ale widzę, że jest on bardzo ciężki i nie wiem czy dam radę go się nauczyć. Te najłatwiejsze komendy znam, ale poradnik fajny 10/10.

Hyyyyyyyyyyyyyyyy.......Jest ok.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.