Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xHeVPlus

[Poradnik] WorldEdit #2 "Modyfikacja Regionów"

Polecane posty

Witajcie!

A to kolejny odcinek poświęcony pluginowi WorldEdit. W tym odcinku Ombre zajął się tematyką modyfikacji terenu. 

Dziękujemy za to, że seria przypadła wam do gustu i mamy nadzieję, że tak pozostanie!

Jeśli macie propozycje dotyczące kolejnych odcinków to zapraszamy was do napisania w komentarzu co byście chcieli zmienić oraz ujrzeć w następnych

odcinkach tej serii!
~HeV Pozdrawia!

Takich poradników na yt jest dziesiątki - Po Polsku jak i po Angielsku - Nie widzę potrzeby jeszcze raz pisać poradnik o WE bo to jest strata czasu, bardziej poleciłbym robić o VS bo jest trudniejszy w użytkowaniu a na yt nie znalazłem poradnika który to sprecyzowanie wyjaśnia więc jak można to o tym niech on zrobi film, i proszę mnie pod spodem nie hejtować za to że może ktoś tego niewie. Jak mówiłem jest kilka sprecyzowanych poradników o WE nawet na polskim yt gdzie opisują nawet komendy typu sphere / br / sp area itp. które są mniej znane.

(I tak, poradnik dot. VS to jest moja propozycja :))

Edytowano przez MeGaLoDoN

Szkoda, że dajecie Info na forum o tym zawsze ze sporym opóźnieniem od opublikowania filmu... Osoby, które nie mają konta na yt i nie mogą was subować nie wiedzą wcześniej ;_; Chyba, że wejdą na wasz kanał ;) A co do poradnika jak zwykle, prosty, przejrzysty i co najważniejsze... Wspaniale wykonany! :D

10/10.

@MeGaLoDoN owszem jest już sporo poradników do World Edita ale mało jest takich, które pokazują wszystkie komendy. Poczekaj na kolejne odcinki a zobaczysz, że np mało osób wyjaśniło komende deform czy też generate albo i same scrypty. Tak jak mówiłem jest to kompleksowy poradnik pogrupowany na tematy. Były dopiero 2 odcinki i to same podstawy.

A jeśli chodzi o VS to jest to prostszy i mniej skomplikowany plugin niż WE. I owszem może z czasem zrobię i o nim poradnik.

A tu macie przykład co potrafi JEDNA komenda World Edita.

https://www.facebook.com/OfficialCraftCast/photos/a.512397375458596.125867.500874286610905/1052809264750735/?type=3

Pisane z Galaxy s6

Własnie szukam poradników na YouTube, ale nie każdy robi takie dobre, a ten własnie był dobry, również planuję uczyć się WorldEdita :). 10/10

Edytowano przez xMatel

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.