Skocz do zawartości
OmbrePL

KONKURS - #Warszawa2030 - CraftCast

Polecane posty

Witajcie kochani!
Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam wielki projekt na konkurs #Warszawa2030.
Na początek jednak mamy do was jedno pytanie. 

Czy zastanawialiście się czym jest przyszłość? Z czym się ona wam kojarzy? Z odkryciami na odległych planetach, może z jakimiś niesamowitymi technologiami, które usprawnią życie na naszej planecie, a może drobnymi zmianami w naszej własnej egzystencji?
Trudno na to odpowiedzieć, mimo że każdy z nas ma wizje na przyszłość – swoją lub innych. Jedno jest pewne sami kreujemy przyszłość, każdy z nas ma wpływ na to, jaka ona będzie począwszy od niewielkich zmian aż po wielkie osiągnięcia, które będą nas pchać ku lepszemu. 
Bez końca będziemy dążyć do coraz to nowszych i ciekawszych zdarzeń w końcu taka jest nasza wyobraźnia – nieograniczona. Miejmy nadzieję, że po obejrzeniu tego cinematicka, trochę rozjaśnimy naszą wizję przyszłości mam nadzieję, że ją podzielacie.
Mamy nadzieje, że wspomożecie nas łapką w górę na stronie Konkursu! :D

[KONKURS] - http://otwartawarszawa.pl/warszawa2030/minecraft/

Warszawa2030 - Bo przyszłość jest w nas! - CraftCast - CINEMATIC #35

Trzymajcie kciuki i widzimy się w kolejnych materiałach!

Nie macie po co walczyć, nawet mimo że budowla jest niezła nie macie żadnych szans z tym cudeńkiem. Żadnych.

A teraz na serio.

Budowla jako budowla w minecrafcie - cudna (Jak dużo pracy musiało zostać włożone, żeby wyszło coś takiego?), lecz nie pasują mi budynki... a raczej ich dobór. Jako ktoś kto interesuje się architekturą, radziłbym wam jednak ujednolicić je w sposób kołowy - tzn. wokół Pałacu Kultury same klasyczne drapacze chmur, z samym szkłem ew. niewielką ilością roślinności, w drugim rzędzie zebrane w grupach nietypowe, wysokie budynki (typu wieżowiec-fontanna z 0:25). W dalszych kręgach "dziwadła" xD - Tzn. nowoczesną, kilkupiętrową (lub parterową) zabudowę, a dalej styl klasyczny. Obecnie człowiek który przyjechałby do Warszawy w latach '30 dostałby niezłego kręćka. (Mówię tu o thumbnailu, bo w dalszej części tego aż tak nie widać)

Kolorystyka - tu szczególnie podoba mi się 0:48 i 1:01 za budynki z dobranymi do siebie kolorami. Sprawę komplikuje 1:16 - budynki na środku placu wyglądają jak mocno wyrwane z kontekstu - albo robimy bloki mieszkalne, i zostawiamy plac pusty jako miejsce spotkań dla ludności albo plac reprezentacyjny z czymś takim na środku.

0:58 - chyba już gdzieś to widziałem...

Poza tym wielkie propsy za samoloty i helikoptery (?) dookoła - dobrze oddają klimat przyszłości.

No ale ty masz refleks, dzisiaj kończy się konkurs -.-

Up Masz rację, lecz tutaj piękno tkwi w budowie, a nie jej stylu.

Jak już wspomniałem konkurs macie wygrane, lecz was to nawet nie powinni dopuszczać. xd

Trudno mi coś takiego ocenić, ale powiem, że nieźle zamieniliście te kamienice na nowoczesne gmachy. Spodziewałem się tutaj stadionu, ale i bez niego wszystko jest super. A wyobraźnie macie niezłą, jak zrobiliście to miasto już za 15 lat. Oceniam 10/10 i jestem za dodaniem mapki.

Up Masz rację, lecz tutaj piękno tkwi w budowie, a nie jej stylu.

Jak już wspomniałem konkurs macie wygrane, lecz was to nawet nie powinni dopuszczać. xd

Trudno mi coś takiego ocenić, ale powiem, że nieźle zamieniliście te kamienice na nowoczesne gmachy. Spodziewałem się tutaj stadionu, ale i bez niego wszystko jest super. A wyobraźnie macie niezłą, jak zrobiliście to miasto już za 15 lat. Oceniam 10/10 i jestem za dodaniem mapki.

Dodaniem mapki.. gdzie?

Dodaniem mapki.. gdzie?

Żart? (To był żart)

Edytowano przez Krzychu2000

Żart? (To był żart)

Fajnie. W takim razie nieśmieszny

Jestem pod wrażeniem. Owacje na stojąco. 

@Krzychu I przegrali, coś się przeliczyłeś xD

@Krzychu I przegrali, coś się przeliczyłeś xD

Ale zobacz na pierwszym miejscu jak chu*owa praca była.. I nawet te publiczności

Mogliście pomyśleć i zgłosić się jako jedna osoba, najlepiej młodszy brat któregoś z Was. A nie zgłaszać się jako profesjonalna ekipa budowniczych. Możliwe też, że pomyśleli, że mapa z neta.

Mogliście pomyśleć i zgłosić się jako jedna osoba, najlepiej młodszy brat któregoś z Was. A nie zgłaszać się jako profesjonalna ekipa budowniczych. Możliwe też, że pomyśleli, że mapa z neta.

Nie pisz "Mogliście" bo nie jestem już w CC ;V  Fakt faktem zgłoszenie to zgłoszenie

@up Ale to napisał CraftCast i to o jego mu chodziło  :blink:

@up Ale to napisał CraftCast i to o jego mu chodziło  :blink:

Widzisz ;C Poczucie należności do ekipy jeszcze gdzieś tam jest ;C [*]

Bez powodu na pewno Cię nie wyrzucili, więc nie rozpaczaj w co 2 wątku.. :wacko:

Właśnie bez powodu! Zdziwiony?

Mimo, że sam byłem właścicielem xD Ale sam odszedłem..

Historia na inny dzień.. przy herbacie i ognisku.

: )

Zamkniesz ryj? Proszę, twoje posty są tak zje**ne że nie da się na nie patrzeć <3

Wiesz, ja się dostosowywuje się do twojego poziomu :) Szkoda że nie mogę się dokopać do jądra ziemi :c

#zapłon

Jesteś tak głupi, że nie możesz osiągnąć poziomu 5-latka, więc nie porównuj się nawet do mnie. W sumie całokształt jaki prezentujesz tutaj na forum, jak i pewnie w życiu, potwierdza, że mądry to ty nie jesteś.

• Utwórz nowe...