Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
galileo

Koniec z campem raz na zawsze ;3

Usunięcje endermana  

10 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za usunięciem klasy ,,enderman" ?

Polecane posty

1. Nick z gry:Galileo_S4
2. Nazwa propozycji:Usunięcie klasy enderman, ewentualnie zastąpienie inną.
3. Dotyczy trybu:SCB
4. Opis propozycji:Nie oszukujmy się... Klasę ,,enderman" ludzie wybierają przeważnie po to, by się kampić. 
5. Własne refleksje:Myślę, że nic się nie stanie z powodu braku tej klasy, a wręcz przeciwnie będzie o wiele mniej campu (wyjątkiem są enderdragony, ale VIP to już inna kwestia, a po za tym nikt nie chce stracić VIPa na jeden dzień, więc (przeważnie, bo zdarzają się wyjątki) ludzie nie ryzykują
!

Edytowano przez galileo

Zgodzę się. Ostatnimi czasy wiele takich osób już namierzałem. Uważam, że klasa powinna zostać wycofana z "obiegu".

Pozdrawiam,

moroli

Nie zgadzam się. TO nie rozwiązuje problemu kampienia - pamiętajmy o miejscach, w które da się dostać bez pereł (schodki wokół automatów) oraz o endersmoku.

@down Oczywiście, że czytałem do końca. Nadal, sam spotkałem się z wieloma vipami chowającymi się po butelkach/jabłkach/automatach. Jeden dzień bana to nie jest długo.

Edytowano przez AzethMeron

Nie zgadzam się. TO nie rozwiązuje problemu kampienia - pamiętajmy o miejscach, w które da się dostać bez pereł (schodki wokół automatów) oraz o endersmoku.

Czytałeś do końca wspominałem o endersmoku .. Vipy tym nie ryzykują zbytnio . ;) A gdzie da się wejść bez enderperel to już coś innego . :)

dało by się może wykminić to w inny całkiem bezbolesny sposób czyli mapy gdzie nie da się ukryć, wszystko będzie na widoku ale żeby też wyglądała fajnie.. A i nie za duże by nie psuć szybkości rozgrywki

http://skyblock.pl/index.php?/topic/43995-propozycja-poprawki-b%C5%82%C4%99d%C3%B3w-na-scb-i-inne-konkrety/page-2 

I moim zdaniem lepiej będzie, gdy tak zrobią, bo nawet gdyby usunęli te campy w jabłku itp, to ciężko nazwać prawdziwym PvP walkę, gdzie Enderman może skutecznie spierdzielić 5 razy. Co się tyczy o pozostałe campy, to tyle, że są trudne w dostępie, a jak już ktoś tam wejdzie, to ma dużą przewagę nad przeciwnikami. Najlepszym tego przykładem są schodki po zewnętrznej stronie automatów.  

Tylko nie mówcie, że to rozwiąż wszystko. To rozwiązanie tylko niektórych problemów.

Osobiście jestem na nie. Problem z samym często wkurwiającym campieniem nie powinien przekreślić tejże klasy, gdyż jest ona fajna, a jedynie można ograniczyć perły, zwiększyć bany albo na pewną wysokość zablokować rzucanie pereł.

Moim zdaniem to troche wina map, że klasa enderman jest tak krytykowana.....moim zdaniem jest fajne tylko że te mapy są tak zbudowane że gracze sobie z tego korzystają wię c trzeba popracować nad mapami.

Nie ma sensu usuwać tej klasy. Pamiętam, że na poprzedniej edycji SCB był ograniczony zasięg rzutu perłą, więc i na tą można taki pomysł zastosować.

Dodatkowo poprawiłem aktualnie dwie mapy (Automaty i Stół) blokując (o tyle o ile to możliwe) miejsca, w których gracze campili lub udostępniając te miejsca dla graczy bez pereł.

Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Gxrv
      1. Nick w grze: Gxrv
      2. Tryb gry: Wszystkie
      3. Nazwa propozycji: Dźwięki przy odliczaniu
      4. Opis propozycji: Dodanie dźwięku przy odliczaniu startu areny.
      5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Myślę, że taka propozycja była by bardzo przydatna np. na SG ponieważ na arenę trochę się czeka i po prostu oglądam forum itp. później trzeba ciągle sprawdzać czy gra już wystartowała
    • Przez kwaczkaPL
      1. Nick z gry: kwaczkaPL 2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: usuwanie privatów 3. Opis: Gdy gracz który jest w i ma skrzynki z private party opuści wyspę skrzynię, piecyki, itp. powinny zostać z nich zdjęte tabliczki z private
    • Przez Anti
      Nick z gry : Pieshauhau
      Proponuje usunąć komendę /sell, ponieważ można używać jej gdy jest się na czyjejś wyspie. Zaszkodziłoby to grze w ten sposób, iż ludzie stali by sobie na owczarce/ golemiarce i ciągle /sell i sprzedawali
      Moim zdaniem jeżeli ta komenda miałaby zostać to powinno być wszystko połowe tańsze (do sprzedawania) a do kupowanie 2 razy droższe i wtedy z pewnością gracze nie afczyli by w taki sposób na owczarkach/ golemiarkach.

• Przez Mineman
      1. Nick w grze:
      MinemanToKozak

2. Tryb gry:
      Propozycja dotyczy całego serwera cubegame.pl.

3. Nazwa propozycji:
      Dodanie rangi "Budowniczy".

4. Opis propozycji:

Na dobry początek...
      Na wstępie chciałbym powiedzieć że wiem jak niektórzy podchodzą do tej oto propozycji, lecz ja postanowiłem ją rozwinąć na wszelkie aspekty, na które jest to możliwe.
      Wiele osób powiedziało mi że propozycja zostanie odrzucona na starcie, ale stwierdziłem że i tak to napiszę
      Okej, a więc zacznijmy od tego iż wiem że taka propozycja pojawiła się już na serwerze, przeczytałem te propozycje lecz były one, po prostu bez sensu!

Błędy moich poprzedników.
      Osoba, która pisała tę właśnie propozycję (@StefanStraszny) , zaproponowała żeby ranga była "tymczasowa". Według mnie nie ma to żadnego sensu, nie jest to ranga płatna, więc nie będę porównywać jej do rangi VIP, bliżej jej do rangi KidModerator bądź innej z administracji. Osoby zainteresowane rangą Budowniczy będą zobowiązane do napisania podania, a następnie przejścia rekrutacji. (Jeśli administrację zaciekawi ten pomysł jestem w stanie sporządzić pytania na taką rekrutację, oraz zaoferować pomoc jeśli chodzi o cały projekt)

Co dostanę za bycie "budowniczym"?
      To samo co KidModerator. Czyli prefiks na chacie; [BUD] oraz możliwości VIP'a

Ale po co?
      Jak dobrze wiecie jest mnóstwo trybów, na których od dawna nie pojawiła się nowa mapka (np. tryb SCB, GunGame czy też inne gry z trybu „Arcade”.) O uszy obiło mi się również to, że niedługo pojawi się nowa „edycja” trybu SkyWars, i nie będzie to wyglądało za ciekawie gdy pojawią się tam dokładnie te same mapy co na pierwszej edycji, nie będzie to dobrze mówić o serwerze. A społeczność forum nie dostarczy wystarczającej ilości map.

Ale przecież jest forum, gdzie można zgłaszać mapki!
      Owszem, jest forum, lecz nie pojawia się tam tak dużo mapek jak oczekiwaliby gracze, bądź są one naprawdę słabe! Nawet jeśli zdarzy się że na forum pojawiła się fajna mapka to twórca mapy tak długo czekał na odpowiedź że już dawno nie ma go na forum (przypadek Pana @Tuchus). Albo inny przypadek z życia wzięty (a dokładniej z forum), kiedy to twórca mapy czekał na odpowiedź tak długo że pojawiła się ona na innym serwerze. A pod tą mapką bardzo duża ilość graczy było „za dodaniem”. Był to przypadek pana @galileo.

No okej, ale to nie pasuje do serwera „MiniGames”
      A to czemu? Oczywiście że pasuje. Jak już wyżej przeczytałeś na wielu trybach od dawna nie pojawiła się żadna nowa mapa! A na wielu z nich by się przydały!

Eeee, za dużo roboty.!
      Wiem iż jest z tym nie mała ilość roboty, lecz wystarczy wgrać plugin "WorldEdit", i wyznaczyć 1-2 osoby koordynujące całą rekrutacje.

Ale to powoduje lagi na serwerze!
      Nie! Lagi powodują tylko i wyłącznie większe operacje przy użyciu „WorldEdit'a”, lecz budowniczy nie będą do takich doprowadzać! To tak jakby podczas rekrutacji na KidModeratora administracja bałaby się że „kandydat” zbanuje cały serwer.

Wymagania oraz wzór:
      Stwierdziłem że jeśli ma to mieć ręce i nogi to stworzę wymagania oraz wzór, oczywiście jest to prototyp do zmodyfikowania przez administracje.

Wymagania:
      ✔️ Konto premium:
      ✔️ Minimalny wiek 14 lat:
      ✔️ Dyspozycyjność (poświęcanie na serwer minimum 10 godzin tygodniowo, oczywiście na budowanie)
      ✔️ Posiadanie konta na forum (znajomość zasad funkcjonowania forum, aktywność)
      ✔️ Dobra znajomość komend związanych z modyfikacją „WorldEdit”
      ✔️ Posiadanie sprawnego mikrofonu.
      ✔️  Odpowiedzialność, cierpliwość oraz umiejętność pracy w grupie.

Wzór:
      1. Nick w grze:
      2. Wiek:
      3. Jak długo grasz w Minecraft:
      4. Opisz siebie:
      5. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić czasu na budowanie:
      6. Screen'y twoich budowli:
      7. Styl w jakim najlepiej budujesz.
      8. Czy posiadasz:
      - Discord: tak/nie
      - TeamSpeak3: tak/nie
      - Sprawny mikrofon: tak/nie
      - Mutacja: tak/nie

5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje:
      Pozwolę sobie pominąć ten punkt bo wszystkie własne refleksje napisałem powyżej...

6. Ewentulne załączniki: ==BRAK==

Wiadomość do administracji:
      Wiem iż może wydać się to niedorzeczne, lecz gdybym mógł prosić o nie usuwanie tej propozycji, gdyż jestem ciekawy czy pomysł przypadnie do gustu innym graczom.

Pozdrawiam,
      Majnmen
    • Przez Uzulaser648
      1. Nick w grze: Uzulaser648
      2. Tryb gry: Bedwars
      3. Nazwa propozycji: Natychmiastowa śmierć od voidu na Bedwars
      4. Opis propozycji: Działać będzie tak samo jak na skywarsach; spadasz poniżej np. y=-50 i umierasz natychmiast.
      5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Oszczędzi to ~4 sekundy (1+ po tym aż spadniesz poniżej y=0 do otrzymywania damage'u i ~3 właściwego otrzymywania damage'u od voidu). Nie będzie to również trudne do dodania.
      6. Ewentulne załączniki: uga buga
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.