Skocz do zawartości

Gracie w coś jeszcze oprócz minecrafta?

Polecane posty

Hejka!

Mam do was pytanie. Czy gracie w jakieś inne gry oprócz minecrafta?Pochwalcie się swoimi osiągnięciami w grach!

Zapraszam do tematu!

• Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lubie skakać dinozaurem jak internet bnie działa         Pozdro

CS:GO, Hearthstone, Curve Fever 3, Supremacy1914, a tak to sporadycznie w różne gry    

Osu!, PAYDAY 2 okazyjnie, zdecydowanie najwięcej czasu (i pieniędzy) poświęcam na League of Legends. W sumie moim największym osiągnięciem w grach jak do tej pory jest wbicie G4 w lolu, i to by było n

Ja ostatnio zrobiłem sobie powrót do starych dobrych czasów i scrackowałem Miecze i Sandały III. Coś chyba się zbugowało, bo jak sobie kupiłem siekiere z 20 z hakiem levelu, to jechałem na niej lepiej niż na broniach z 40 levelu. Później jak miałem znów inwestować punkty w magickę, to spojrzałem w inne zakładki. A tam Criticals Damage ponad trzysta, a Axe Damage 260 coś. Dzięki temu nieraz jechałem 4 bosów z rzędu, a grę przeszedłem stosunkowo szybko.

• 3 weeks later...

Uproszczona lista jest na moim profilu

• 7 months later...
  • 2 weeks later...

CS:GO, Hearthstone, Curve Fever 3, Supremacy1914, a tak to sporadycznie w różne gry ;) 

• 1 month later...

Hmm wszystkie gry RPG, szczególnie Gothic. Ograłem podstawowe części z dodatkami i prawie wszystkie modyfikacje D: Assassin's Creed II - Revelation ma świetną fabułe i mega wciąga. The Walking Dead wszystkie sezony każdy musi zagrać. No i standardowo CS:GO z rangą mg2, ale ostatnio sie zdenerwowałem i nie gram

tak gram w CS:GO

GTA San Andreas i GTA V

• 1 month later...

Ja to tam głównie jednak CSGO, ale mimo wszystko moją ulubioną grą jest PAYDAY 2, w którym też zajmuję się modowaniem, z moich większych sukcesów... - Maska One Down którą zdobyłem po 2 dniach od update'u z nowymi poziomami trudności :D. Dodatkowo naprawiłem dość starego już mod'a - a właściwie mape - o nazwie "Golden Cruise" i dużo osób mi za to dziękowało, a mapa jest kozacka :D Miło jak ktoś dziękuję ci za coś co zrobiłeś... Mimo że to naprawiłem w lutym, to do dzisiaj mnie ludzie zapraszają do znajomych, po to żeby mi podziękować, i dostać link'a z download'em XD

• 2 weeks later...

Cześć!

Ja korzystając z komputera i internetu przez okres 5 lat grałem w różne gry oraz nałapałem różnych doświadczeń związanych z grami wydaję mi się że opinia osób dorosłych np: Rodzice, którzy mówią ci, że granie w gry nie przyniesie tobie niczego dobrego a tylko cię uzależni jest błędna. Ponieważ każdy człowiek, grając w grę, chociażby stworzoną w języku angielskim i mowa tutaj o większości gier powiedzmy to sobie szczerze gry pamiętają o polskich graczach ale podstawowymi językami wyborów są angielski, brytyjski i właśnie grając w gry dowiemy się nowych słówek które wykorzystamy jak to nie w szkole to w życiu ale z czasem dodatkowo poznajemy ludzi fakt że ich nie widzimy ale to są ludzie a przecież nie jest ważne to jak ktoś wygląda, tylko jaką ma osobowość.

Sam w tym biegu życia nałożonym przez ludzi gram miej niż zwyczajnie mógłbym sobie pozwolić ale jest kilka gier w które gram są to:

League of Legends, Wormax.io, Zombie Tsunami.

Osu!, PAYDAY 2 okazyjnie, zdecydowanie najwięcej czasu (i pieniędzy) poświęcam na League of Legends. W sumie moim największym osiągnięciem w grach jak do tej pory jest wbicie G4 w lolu, i to by było na tyle xD

• 1 month later...
  • 2 weeks later...