Jump to content

[XII EDYCJA] Pomysły i propozycje

xThauron
 Share

Recommended Posts

Witam graczy serwera SkyBlock! 

Mimo, że data nowej edycji jeszcze nie jest nam znana, to już teraz tworzymy ten temat.

A więc chcemy poznać Wasze propozycje, pomysły, zażalenia, ponieważ chcemy by XII edycja była jeszcze lepsza!
Twórzmy ten serwer RAZEM. :)

To ja mam 3 propozycje:

- czyszczenie netheru co jakis czas

- mniej osób do rozpoczęcia eventów

- miksturki niewidzialności na eventach

To co poprzednik + :

- nieco niższe ceny bloków typu dirt/piach/glina

- jakieś wynagrodzenie za poprzednia edycje, np startowa gotówka to lvl z XI edycji * 1000

- niewidzialność na eventach

- arena pvp przebudowana tak, aby wyjściem był mini parkour na spawn.

ShutDownSystem, nie będzie raczej takiej możliwości. A korzyści nie wprowadzimy z poprzedniej edycji, bo nowa edycja znaczy = WSZYSTKO OD NOWA, RÓWNE SZANSE. :)

-Więcej możliwości zarobku(np. ponowne wprowadzenie sprzedaży żelaza), jednak w taki sposób, aby żadna nie dominowała.

-Obniżenie ceny dirta.

-Windy (Tabliczki up i down)

-Ranga PRO była ładniejsza

-Lepsze dropy z legendary >.<

-Normalny drop z rudy diamentu i możliwość jego zakupu.

-Kolorowe pisanie na tabliczkach np. dla rangi SKYGOD

-Latanie (4x spacja) doprowadzało w pewnych momentach do szału

-Dziwne lagi na warp pvp :c (czasami zdarzało sie ze możliwość walki "właczala sie" po 10 sekundach.

Chciałbym by zostały wprowadzone takie rzeczy jak:

- McMMo by urozamicić farmienie i grindowanie. (może jeszcze jakieś inne pluginy)

-Mini gry typu spleef , quake czy siomon mówi...

-Nagrody za glosowania na wasz serwer, by był na topie. (co za tym idzie więcej osób, więcej vipów itp.)

-Może też wprowadzenie archivmentów. ;)

Jak coś jeszcze wymyśle to edytuje post. ;)

Na czas startu edycji, ok 2 tgd ustawic limit dla gracza, ktory kupuje kase przez sms/psc i cala reszte czy cos w tym stylu :)

Lotto

Budowniczy tygodnia, co tydzien był by konkurs na najladniejsza budowle i gracz ktory wygra, ma ta budowle na spawnie przez np: kolejny tydzien + nagroda :D

jak cos jeszcze wymysle to napisze  

No no no ciekawe pomysły, no oprócz tego limitu, nie możemy ograniczać graczom wspierania serwera ;o Zresztą, kupowanie w sklepie kasy akurat nie jest pay2win, ponieważ gracz ciężką pracą też może go zdobyć, a ci, którzy pracują i przez to mają mniej czasu na grę (taki ja np.) to mogą skorzystać z shopa ^_^

Moją propozycją jest, abyście mnie odbanowali :D!

@Edit kur** jaki ja głupi nie zauważyłem że robicie nową edycje.. A tak na serio to propozycje:

- Automatyczne resetowanie mapy  netherowej+ nowe biomy w netherze

- Ogarnięcia Spleefa (Mówi że jestem rudy) A mam czarne włosy :P

- Dodanie jakiś nowych rzeczy do sklepu www np skrzynka bruku w której znajduje się 9 staków cobbla

- Dodanie nowych eventów np: walka glawiatorów itd

- Dodanie komendy /helpop

- Dodanie trybu sky-wars..(nie raz już pisaliście że robicie)

- Losowanie co 12h w którym można wygrać coś lepszego np spawnery klucze itd

To na tyle siemka!

Edited by xHersx

Według mnie można dodać/zamienić,

1) Zrobić tzw. "poziom kopania" dzięki któremu będzie nasz lvl wyświetlał na czacie. Lvl można wbijać poprzez kopanie stona/łowienie itp :)

2) Inny przelicznik punktów wyspy. Żeby np. diax blok dawał przypuścmy ok. 4-5 punktów, złoto 2 itd.

Tabela z informacjami np: ile śmierci, ile zabitych mobów, ile pozostało do końca rangi ( jak gracz ją ma :) )

Pozdrawiam :blink:

a Dodam jeszcze że powinna się przydać granica pvp bo spotkała mnie taka sytuacja:

Ja sobie idę przed chwilą zebrałem drewno z mojej wyspy i zaglądam na arenę pvp

a tam nie wiem gdzie jest granica i beng jakiś koks mnie walnął mieczem z dużym

odżutem i jeszcze mnie wywaliło z serwera za latanie :(

Musicie zrobić Granicę!

Edited by atariusz

Uważam, że na nowej edycji powinny być:
-odnowienie co jakiś czas netheru(szukanie niektórych rzeczy to udręka :/),
-zrobienie listy wartości bloków(ile dają expa do poziomu wyspy),

-specjalne pakiety w sklepie internetowym np: Pakiet Górnika, Pakiet Drwala(dają one ulepszone itemy),
-puszki Pandory(tylko, żeby nie było potrzeba 9 stacków cobbla, tylko trochę mniej),

-możliwość wyłączenia widoczności graczy na parkourach,

-stałe wyłączenie graczy na labiryntach(zbyt łatwo, jeśli widzimy nick gracza, który jest obeznany z labiryntem),

-większa ilość mapek parkourowych i labiryntów,

-więcej rodzai eventów(sky warsy, spleefy, oxy).

Oraz jakby udało się coś zrobić z hopperami to byłbym wdzięczny ;).

Pozdrawiam.

Uważam, że na nowej edycji powinny być:

-odnowienie co jakiś czas netheru(szukanie niektórych rzeczy to udręka :/),

-zrobienie listy wartości bloków(ile dają expa do poziomu wyspy),

-specjalne pakiety w sklepie internetowym np: Pakiet Górnika, Pakiet Drwala(dają one ulepszone itemy),

-puszki Pandory(tylko, żeby nie było potrzeba 9 stacków cobbla, tylko trochę mniej),

-możliwość wyłączenia widoczności graczy na parkourach,

-stałe wyłączenie graczy na labiryntach(zbyt łatwo, jeśli widzimy nick gracza, który jest obeznany z labiryntem),

-większa ilość mapek parkourowych i labiryntów,

-więcej rodzai eventów(sky warsy, spleefy, oxy).

Oraz jakby udało się coś zrobić z hopperami to byłbym wdzięczny ;).

Pozdrawiam.

Czemu pandorki na serwer skyblock? Tak wgl to pandorki nie pasują na serwer SkyBlock.. to jest na serwer EasyHC.. Ja bym dodał jeszcze skrypt na ox'a.Permisje by miała tylko administracja ;)

Ja chciałbym aby robienie sklepu na tabliczkach było trochę tańsze, np. 500$ za tabliczkę

I przy stoniarkach na spawnie takie coś, że jak wchodzisz do takiego pomieszczenia to stajes na płytce i nikt nie może wejść ^-^

no właśnie ludzie żebrzący o typu "0/25000 zbieram na publiczny spałner!" tego jest za dużo i powinniście coś z tym zrobić :)

-proponuję dodać kakao do sprzedaży

-tak jak wyżej czyli 500$ za tabliczke sklepu

-usunięcie stoniarek ze spawnu bo za łatwo xd (byłaby tylko możliwość krawtowania i postawienia na wyspie tylko u siebie)

-jakieś info ile trzeba bloków np. cobbla do następnego poziomu czy coś w tym stylu ;)

-windy tabliczkowe były by fajne :)

#edit

nwm czy tak powinno być ale jak już miałem dużo kobla na wyspie stworzone 1 lawą i wodą (takie ściany)

to już cobel  nie dodwał mi levelu i jak tam posadziłem liany to chwilę dawały level i potem jużnie dawały ;(

Edited by JohnnyX

@up

Nie powiększaj wyspy cobblem. Ja chodzę do netheru po lawę w wiaderkach, przetapiam lawą cobel (co jest bardzo opłacalne bo lawa długo przepala a jest łatwo dostępna ;) ) a ze stona robię cegły, z cegieł pół płytki (by mieć ich dwa razy więcej) i powiększam wyspę!

- Administracja powinna być bardziej komunikatywna z graczami oraz częściej dostępna dla graczy (Centrum Pomocy)

- Więcej slotów np: 1000 (zrobić reklame, zrobić drugi serwer może Creative)

Edited by Serek
Co do komunikatywności, nie wiem czemu się przyczepiasz. Kanał pomocy jest często sprawdzany, a na kanale pogaduch jak i serwerze często rozmawiamy z graczami. :)

Dodac wiecej eventow!!!!

+ dodanie trybu skywars!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i zróbcie może na początek startu losowanie na x5 svip lub skygod! Co do SkyWars to jak wy robiliście to nigdy nie dokończyliście Senio z ekipą nawet nie zrobił przez  1rok.

@Edit Nevilovsky jak coś się robi to się dokańcza..Sami wymyśliliście i teraz to dokończcie..

Edited by xHersx

Ja chce jeszcze krówki na spawnie ^-^

Po co krówki na spawnie?? Od tego są spawnery i wielu graczy wpuszcza na spawnery za free więc w czym problem?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   1 Member, 0 Anonymous, 9 Guests (See full list)

Właściciel HeadAdmin Administrator GlobalModerator Moderator forum Moderator Helper VIP Elita Bot Użytkownik
  • Create New...