Skocz do zawartości
SweetDaria04

Ban za czity których nie mam

Polecane posty

PROŚBA O ODBANOWANIE

1. Nick z gry: _Sweet_Daria_ 
2. Data otrzymania bana:  27.01.2017

3. Screenshot z informacją o banie: Screenshot dodany w prośbie
4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: AntyKnock na Sky Wars 
5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: To jest chyba kluczowe pytanie. Ponieważ wykryto u mnie chety których nie posiadam , Ogólnie to żądnych chitów nie posiadam jestem uczciwym graczem na serwerze CubeGame.pl , więc bardzo się zdziwiłam próbowałam wejść a tu taka nieprzyjemna niespodzianka  :( Mam nadzieję że się to wyjaśni  ;)

post-56342-0-20255700-1485613456_thumb.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez HajsownikLNB
      1. Nick w grze: HajsownikLNB 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Ado_rable oraz Bartekbx10 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: spam, Prowokowanie graczy, zaczepki 4. Tryb gry: HNS 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 2019-11-28 6. Dowody:

• Przez HajsownikLNB
      1. Nick w grze: HajsownikLNB 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: kvdxne_ 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Obraza, wulgarne słownictwo/ proszę o sprawdzenie tego gracza ponieważ moim zdaniem posiada on aure oraz high jumpa 4. Tryb gry: HNS 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 2019-11-28 6. Dowody: SS
    • Przez HajsownikLNB
      1. Nick w grze: HajsownikLNB 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Marcysiek28 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: ogromny spam 4. Tryb gry: HNS 5. Data (musi być widoczna na dowodach):2019-11-27 6. Dowody: https://imgur.com/a/W4yBOlr
    • Przez HajsownikLNB
      1. Nick w grze: HajsownikLNB 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: WoKox 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Obraza, wulgarne słownictwo, prowokowanie, zaczepki 4. Tryb gry: HNS 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 2019-11-27 6. Dowody: https://imgur.com/a/zRZCLTO
    • Przez HajsownikLNB
      1. Nick w grze: HajsownikLNB 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Kapitan_Foxxy 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Ogromny Spam, wulgarne słownictwo 4. Tryb gry: HNS 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 2019-11-27 6. Dowody:

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.