Skocz do zawartości
mucha10

[Propozycja] perły endu

Polecane posty

Nick: mucha10 NAzwa propozycji: usunięcie pereł endu Tryb: blitz sg , super blitz sg i scb.  BLITZ SG: dlatego że kiedy sie walczy  to  przeciwnik kiedy ma mało hp albo po prostu nie umie grac , nie tylko ucieka ale po prostu teleportuje sie perłami.  oprócz orania to gracze mogą sie teleportować perłami w miejsca które zwykły gracz który nie ma pereł, sie tepa.  SCB: usunięcie klasy enderdragon i enderman gdyż gracze mogą sie perłami tepnąc WSZĘDZIE. na mapie automaty, można sie tepnąc na automaty na samą góre i sie tam kampić. i wiele graczy już tam weszło i też nie ukrywam że ja też,ale z tamtąd szybko zeszłem.

Nie blitz sg

Ender dragon oslabic lub usunac

Na scb wszedzie dojdziesz

Edytowano przez Yeonix17

NIE 

Właśnie po to są perły, mają wiele zastosowań, niektóre z nich wymieniłeś powyżej i niekoniecznie muszą być one wykorzystane w złych zamiarach.. A teraz wyobraź sobie postać Endermana czy Enderdragona bez pereł.. Wtedy klasa traci sens, prawda? Na Nie. 

Edytowano przez Martiner

Zgadzam sie z powyższymi wypowiedziami.

Na nie :x

Jestem na nie, powody wyjaśnione przez kolegów wyżej.

Na nie, klasy z SCB stracilyby swoj sens bez perel

Co do SG... Powiem tak, nie zawsze taki gracz wykorzystuje perly do ucieczki. Czasem po prostu szybkie przemieszczanie sie (osobiscie uzywam by szybko dostac sie na spawna). W kwestii problemu z kampieniem w miejscach niedostepnych dla graczy bez perel; najlepiej takiego gracza po prostu zostawic, i tak jest deathmatch ^^ Coz, i tak jestem na nie, powod wyzej + to co wspominali przedmowcy

Moim zdaniem ilość pereł jest lepiej zmniejszyć niż usunąć.

Perły to nie tylko ucieczka, są skomplikowanym urozmaiceniem które można wykorzystać na bardzo wiele sposobów - Do ataku, przemieszczania się, ucieczki i wiele innych. 

Klasy na SCB takie jak Enderman czy Enderdragon straciłyby swój sens, swoją duszę gdyby nie miały pereł.

Na SBSG również dodają wiele do rozgrywki, urozmaicają ją w niezastąpiony sposób. Można chociażby z ich pomocą zdobyć blitz stara po czym za pomocą pereł wyjść z wiru walki, można gonić graczy, przemieszczac się sprawnie po mapie czy uciec z pułapki których na tym trybie dużo 

Co do propozycji - Jestem na nie! 

59 minut temu, Zyfrilka napisał:

Klasy na SCB takie jak Enderman czy Enderdragon straciłyby swój sens, swoją duszę gdyby nie miały pereł.

Ender Dragon jest zbyt op klasą nie dosc ze ma 5 enderperełer to jeszcze zaklety ogien. 

Dzięki temu, że po latach wreszcie usunięto miejsca, gdzie gracze mogli się dostać tylko za pomocą pereł, teraz jestem na nie.

11 godzin temu, Yeonix17 napisał:

Ender Dragon jest zbyt op klasą nie dosc ze ma 5 enderperełer to jeszcze zaklety ogien. 

Osobiście uważam że Enderdragon nie jest zbyt dobrą, a najzwyczajniej zbyt łatwą klasą co potwierdza fakt, ile graczy (często słabszych) nią gra. Każda z nich jest unikalna, ma swoje mocne i słabe strony, w przypadku naszego smoka jego atutem są perły oraz zaklety ogień a słabą stroną brak knockbacka który również jest ważną rzeczą na tym trybie. 

Same perły chociaż dają niezastąpione możliwości np. uratowania się podczas spadania w przepaść to bardzo często rzucona źle skutkuje utratą życia.

Przemyślałam nieco swoją poprzednią wypowiedź, o ile Endermana pozostawilabym bez zmian to co do Enderdragona już nie jestem taka pewna: Na pewno złym pomysłem usuwanie jest z niego pereł (w ostateczności zmniejszyła ich ilość do 2 lub 3/ +1 za zabicie) ale gdyby tak moc podpalania przenieść z miecza na przykładowo blaze roda? Podpalenie byłoby jednorazowe, zadawałoby mniej obrażeń przez co i reszta klas miałaby większe szanse na pokonanie Enderdragona.

1 godzinę temu, Zyfrilka napisał:

Osobiście uważam że Enderdragon nie jest zbyt dobrą, a najzwyczajniej zbyt łatwą klasą co potwierdza fakt, ile graczy (często słabszych) nią gra. Każda z nich jest unikalna, ma swoje mocne i słabe strony, w przypadku naszego smoka jego atutem są perły oraz zaklety ogień a słabą stroną brak knockbacka który również jest ważną rzeczą na tym trybie. 

Same perły chociaż dają niezastąpione możliwości np. uratowania się podczas spadania w przepaść to bardzo często rzucona źle skutkuje utratą życia.

Przemyślałam nieco swoją poprzednią wypowiedź, o ile Endermana pozostawilabym bez zmian to co do Enderdragona już nie jestem taka pewna: Na pewno złym pomysłem usuwanie jest z niego pereł (w ostateczności zmniejszyła ich ilość do 2 lub 3/ +1 za zabicie) ale gdyby tak moc podpalania przenieść z miecza na przykładowo blaze roda? Podpalenie byłoby jednorazowe, zadawałoby mniej obrażeń przez co i reszta klas miałaby większe szanse na pokonanie Enderdragona.

Enderdragon w takiej postaci jest za dobry, usunięcie płomienia było by dobrą opcją. 

Dnia 26.08.2018 o 8:38 PM, Yeonix17 napisał:

Nie blitz sg

Ender dragon oslabic lub usunac

Na scb wszedzie dojdziesz

Jak usuniesz EnderDragona to SCB skończy jak VD albo TheWalls

Sama propozycja nie za bardzo :mellow:

9 godzin temu, PolskaSowa77 napisał:

Jak usuniesz EnderDragona to SCB skończy jak VD albo TheWalls

Sama propozycja nie za bardzo :mellow:

To tylko jedna klasa

@Yeonix17 no tak ale znajdź alternatywę dla niej

Dnia 31.08.2018 o 9:03 AM, PolskaSowa77 napisał:

@Yeonix17 no tak ale znajdź alternatywę dla niej

Ender dragon powinien mieć usunięty ogień albo chociasz zmniejszone perły.Co druga arenę widzę ta klasę a jak ktoś nią dobrze gra to rozgrywka staje się za trudna.

Tyle ode mnie

Wyżej wszystko wyjaśnione,nie rozumiem czemu ma zostać tak osłabiona i pozbawiona sensu klasa enderman,ona polega na tym by gracz miał perły.To że nie potrafisz poradzić sobie z tak słabą klasą to już nie moja wina 

Duże NIE

Dnia 2.09.2018 o 4:51 PM, Lordzi0 napisał:

klasa enderman

Jest tu mowa o EnderDragon'ie.

Co do propozycji. Wszyscy wszystko wyjaśnili wyżej, także jestem na nie.

Po to jest wiele klas, żeby gra była urozmaicona. bez niektórych to tak jak by grać w cs'a bez broni... z resztą każdy ma dostęp do tych klas, szczególnie teraz. na NIE

Nie.. Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.