Skocz do zawartości
MrTranzistorPL

[Propozycja] HelpOp

Polecane posty

1. Nick w grze: Tillthen

2. Tryb gry: Bedwars

3. Nazwa propozycji: Komenda /helpop

4. Opis propozycji: Komenda helpop; Wysyla wiadomosc do wszystkich z uprawnieniami np 'helpop.receive' (Admin, Mod, ...) wiadomosc ktora napisal gracz. Zupelnie jak w pluginie essentials.

5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Komenda moze przydac sie gdy: Zobaczy sie cheatera lub potrzebuje sie pomocy od administracji; (Zalaczam przykladowy kod)
Bardzo latwa komenda, ale moze sie czasami przydac.

5,5. Wyjasnienie problemow: [Ktos bedzie caly czas spamil komendom] = Trzeba dodac cooldown. [Beda zglaszac innych niewinnych graczy] = To nie komenda do banowania,
tylko do informowania ekipy. Ktos z ekipy zobaczy, ze oskarżony gracz jest niewinny i wymiezy oskarżycielowi kare.

6. Ewentulne załączniki: Przykladowy kod komendy: https://pastebin.com/DebKnnZX

Jestem na tak.

Myślę że na tak

(Chociaż i tak wolę klasyczne skargi)

Moim zdaniem nie potrzeba tu czegoś takiego, możliwe że trzeba będzie się borykać z niezłym spamem. 

Prowadzimy kanał pomocy na teamspeaku (ts.cubegame.pl) i dział skarg na forum, aktualnie to wystarcza.

Aktualnie nie

Jak dla mnie propozycja zbędna. Jak wyżej wspomniano to od zgłaszania już mamy dwie opcje - ts, forum. Nawet jeśli zaproponowana komenda weszłaby w życie serwera to nie zdziwiłabym się, jakby została używana do innych celów, niż tak naprawdę byłaby stworzona. Również nie zaskoczyłoby mnie to, jakby gracze nadużywali tego przywileju i zgłaszali tak naprawdę wszystkich, przez których zostali zabici etc. Przez co administracja musiałaby poświęcać więcej czasu na bezsensowne skargi. Jak najbardziej na nie. 

Jeżeli miała by być wprowadzona owa komenda to wypadałoby dodać do regulaminu  coś w stylu "Zakaz pisania bezsensownych wiadomości na /helpop".

Cytat

Również nie zaskoczyłoby mnie to, jakby gracze nadużywali tego przywileju i zgłaszali tak naprawdę wszystkich, przez których zostali zabici etc.

Tak samo mogą zgłaszać innych  na Forum i Ts3.

Jeżeli chodzi o sugestie to jestem na Tak, można wprowadzić na jakiś czas i zobaczyć, jak będzie używana. 

4 godziny temu, olesiek2003 napisał:

Moim zdaniem nie potrzeba tu czegoś takiego, możliwe że trzeba będzie się borykać z niezłym spamem. 

Prowadzimy kanał pomocy na teamspeaku (ts.cubegame.pl) i dział skarg na forum, aktualnie to wystarcza.

Aktualnie nie

3 godziny temu, Zyciowe napisał:

Jak dla mnie propozycja zbędna. Jak wyżej wspomniano to od zgłaszania już mamy dwie opcje - ts, forum. Nawet jeśli zaproponowana komenda weszłaby w życie serwera to nie zdziwiłabym się, jakby została używana do innych celów, niż tak naprawdę byłaby stworzona. Również nie zaskoczyłoby mnie to, jakby gracze nadużywali tego przywileju i zgłaszali tak naprawdę wszystkich, przez których zostali zabici etc. Przez co administracja musiałaby poświęcać więcej czasu na bezsensowne skargi. Jak najbardziej na nie. 

[Ktos bedzie caly czas spamil komendom] = Trzeba dodac cooldown.

Cooldown np. 10min

Edytowano przez MrTranzistorPL

Moim zdaniem nie ma to sensu,do zgłaszania graczy ludzie mają dostępne forum oraz ts3,ludzie nie umiejętnie zgłaszali by niewinnych graczy przez co administracja traciła by czas,ts3 i forum zdecydowanie wystarczy

EDIT:Wprowadziło by to sporo chaosu 

Edytowano przez Lordzi0

3 godziny temu, Solbaxiu napisał:

Jeżeli miała by być wprowadzona owa komenda to wypadałoby dodać do regulaminu  coś w stylu "Zakaz pisania bezsensownych wiadomości na /helpop".

Tak samo mogą zgłaszać innych  na Forum i Ts3.

Jeżeli chodzi o sugestie to jestem na Tak, można wprowadzić na jakiś czas i zobaczyć, jak będzie używana. 

Nie dokońca tak samo,na forum musisz mieć wszystko czarno na białym,w innym przypadku zgłoszenie nic ci nie da a wejście na ts3 sprawia większy kłopot niż napisanie komendy na czacie,nikt nie wchodzi na ts3 i nie zgłasza kogo popadnie a nawet jak ktoś by tak robił to dostał by bana za bezsensowne wchodzenie na kanał pomocy,w innym przypadku administracja wygoni gracza by składał skargi na forum

A ja jestem za wprowadzeniem jakiejś komendy do zglaszania. Przez forum trzeba mieć czytelne dowody, czarno na białym. Natomiast jeżeli chodzi o ts nie zawsze znajdziemy tam kogoś z administracji i wiele osób go nie posiada. Dobre rozwiązanie dla szarego, prostego gracza. Widze tylko problem w nadużywaniu owej komendy. Wprowadzić jakieś kary, ultimatum?

Ja tam jestem na tak. Komenda przydatna, szczególnie dla leniuchów takich jak ja, którzy niezbyt lubią pisać skargi na forum. 

10 godzin temu, Lordzi0 napisał:

Moim zdaniem nie ma to sensu,do zgłaszania graczy ludzie mają dostępne forum oraz ts3,gracze nie umiejętnie zgłaszali by niewinnych graczy przez co administracja traciła by czas,ts3 i forum zdecydowanie wystarczy

EDIT:Wprowadziło by to sporo chaosu 

Moim zdaniem, komenda helpop by sie przydala, bo zrobienie ss wstawienie go i wypelnienie "Formularza" troche zajmuje

1 godzinę temu, MrTranzistorPL napisał:

Moim zdaniem, komenda helpop by sie przydala, bo zrobienie ss wstawienie go i wypelnienie "Formularza" troche zajmuje

Właśnie dla tego ludzie nie będą wysyłać bezsensownych zgłoszeń a jak jesteś ogarnięty to w cale nie jest to jakiś długi proces

Jak już to na cały serwer zobaczymy co się da zrobić.

Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...