Skocz do zawartości
mvciekr

Fanart dla ekipy CubeGame

Polecane posty

19 minut temu, Georger napisał:

Brakuje neksiego :rolleyes:

:ooo jak będę miał czas to wyedytuje 

Bardzo ładna praca, w ciekawy sposób przedstawiona! :)

Dziękujemy 

Wooow :O

Nice

Kolejna super praca Maciuś, oby tak dalej!! 

Widze że kolejna super praca! Całkiem ładna przyznam :D

jest git. Tylko trochę już nieaktualna. ALE MIMO TO JEST Fajna

fajne, ba, nawet bardzo, tylko moze dodaj jakies podpisiki kto jest kto bo niektorych osob czesto nie ma i nie widac ich skinow na servie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Wczytywanie...

• Podobna zawartość

• Przez Alvin667788
      1. Nick w grze: Alvin667788
      2. Wiek: 14 lat
      3. Opisz siebie: 
      Mam na Imię Karol, Mam 14 lat i chciałbym wstąpić do administracji.
      W minecraft gram od bety 1.8 (miałem po drodze kilka różnych kont), prowadzę kanał na YouTube, (Alvinek TM mam nadzieję że mogę tu napisać nazwę) na którym wrzucam filmy i robię (w miarę) regularne live z serwera cubegame.pl, Na kanale tym zebrałem już ponad 1000 widzów i mam nadzieję dalej się rozwijać, posiadam discorda, ts3 jak i skype (jeśli byłby potrzebny).
      Prowadzę własną stronę z autorskimi paczkami modów do minecraft, często zgłaszam również cheaterów których spotkam na live lub w trakcie gry na serwerze, moimi pasjami jest nagrywanie filmów i montaż oraz gaming (nie tylko w minecraft ale inne gry takie jak np. Overwatch).
      I to wszystko co mogę o sobie powiedzieć, mam nadzieję że moje podanie zostanie przyjęte, a jeśli nie to będę dalej grał jako szary gracz, Pozdrawiam.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę: 
      Uważam że powinienem otrzymać rangę, ponieważ gram aktywnie na serwerze (jak i reklamuję go) i nie nawidzę cheaterów których niestety ze względu na nie zbyt dobrze działający Antycheat (bez obrazy dla właściciela, technika i innych z administracji) jest wiele, wcześniej zgłaszałem cheaterów, ale postanowiłem że chciałbym wziąć udział w pomocy innym graczom serwera.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze:
      Ogólnie na serwerze gram od 2016, niestety ze względu iż moje konto zostało ukradzione, a statystyki wyzerowane (długa historia), na stronie serwera pisze że gram od 2019, więc jeśli chcecie możecie brać tą datę pod uwagę, a aktywnie na serwerze gram od 3 miesięcy, wchodzę (ze względu na naukę) 3 dni w tygodniu w weekendy, lecz jeżeli mam trochę czasu chętnie wbijam popykać w (mój ulubiony tryb) bedwars.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer:
      Tak jak napisałem wyżej, jestem w stanie wchodzić 3 razy (około 2-4 godzin) w tygodniu lub częściej zależy od dnia

7. Discord: TAK
          TeamSpeak3: TAK
          Sprawny mikrofon: TAK
          Mutacja: TAK
      8. Czy posiadasz konto premium: TAK
    • Przez Frotha
      1. Nick w grze: Frotha 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Marchewa2K 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Rozpowszechnianie danych osobowych (w tym ta druga osoba ma nick od nazwiska prawdopodobnie). 4. Tryb gry: SCB 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 14-04-2019 6. Dowody: https://imgur.com/a/qkQ7vpq
    • Przez takeawaystormPL
      Siemka! Dzisiaj z moim kuzynem zrobiliśmy takie oto prace.Mam nadzieje ze wam się spodobają ps.Jest to nasza pierwsza praca wiec kazda uwaga jest cenna
      Narka
    • Przez mvciekr
      Nudziłem się więc postanowiłem zrobić taki arcik. (Postacie są skórkami Administracji SkyBlock)
      ~ Temat ten będzie aktualizowany kiedy w administracji SkyBlock będą spore zmiany! 
      ~ Temat będzie aktualizowany do końca XVI edycji SkyBlock.
      Ostatnia aktualizacja: (14.12.2018) 

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.