Skocz do zawartości

Fanart dla ekipy CubeGame

Polecane posty

• 10 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Wczytywanie...
  • Podobna zawartość

• Przez Modis
      1. Nick w grze: xModis
      2. Tryb gry: TheBridge
      3. Nazwa propozycji: Nowe formy wydawania pieniędzy w sklepie TheBridge
      4. Opis propozycji: Moja propozycja odnosi się do umieszczenia dodatkowej formy wydawania pieniędzy na tym trybie przy tym nie psując zbytnio rozgrywki. Mianowicie chodzi o to, żeby w sklepie TheBridge w dziale ‘’Przedmioty Stałe’’ dodać możliwość
       ·ulepszenia:
               - Łuku – ulepszenie kosztowało by 2500 monet i powodowałoby zmniejszenie czasu pojawiania się kolejnej strzały po użyciu poprzedniej o 1-2 sekundy (do zdecydowania). Można dodać kilka poziomów tego ulepszenia, ale myślę, że wystarczyłby 1, tak żeby limit czasu nie był zbyt krótki.
               - Kilofa – ulepszenie kosztowało by 4000 monet i powodowałoby ulepszenie enchantu na kilofie podstawowym (Efficiency II) na poziom wyżej (Efficiency III), tak żeby kopało nim się szybciej.
       ·kupienia:
               - Item Złota – nie pojawiałoby się w ekwipunku, działałoby jak umiejętność i powodowałoby, że za zabójstwo gracza dostawało by się 1 monetę. Cenę takiej umiejętności ustaliłbym na 5000 monet.
      5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Myślę, że moja propozycja spowodowałaby, że w sklepie znalazły by się nowe itemy, które nie dawałyby dużej przewagi osobie, która je by odblokowała, a przy okazji byłoby na co zbierać po odblokowaniu wszystkich obecnych itemów ze sklepu.
      6. Ewentulne załączniki: Brak
      Serdecznie zapraszam do dyskusji w komentarzach! Może macie jakieś inne pomysły co mogłoby się jeszcze pojawić w sklepie, a zbytnio nie dawałoby przewagi?
    • Przez Modis
      2. Tryb gry: TheBridge
      3. Nazwa propozycji: Maskowanie nicku gracza w poczekalni gry trybu TheBridge
      4. Opis propozycji: Grając na TheBridge często spotykam się z sytuacją kiedy czekam na swojego przeciwnika w poczekalni gry, jednak kiedy już to się dzieje osoba z którą mam grać po zobaczeniu z kim musi się zmierzyć po prostu wychodzi przed startem gry. Myślę, że większość graczy spotkała się z takim czymś albo sama tak robi, bo po prostu woli się zmierzyć z kimś łatwiejszym do pokonania niż spędzić kilka minut na zaciętej walce.
      Moją propozycją wychodzącą naprzeciw temu zjawisku jest zamaskowanie nicku gracza podczas pobytu w poczekalni gry aż do momentu zaczęcia się areny. Sposobów jest kilka, jednak proponowałbym tutaj mieszanie liter z nicku gracza tak jak przedstawię to na dołączonym w załączniku filmie.
      5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Myślę, że moja propozycja spowodowałaby zmniejszenie występowania takich sytuacji i większego zakresu doboru przeciwników. Areny szybciej by startowały, a osoby z topki nie musiałaby ciągle mierzyć się z tymi samymi osobami.
      6. Ewentulne załączniki: https://www.youtube.com/watch?v=pPHtRlu5KSU
      Serdecznie zapraszam do dyskusji w komentarzach!
    • Przez Modis
      2. Tryb gry: SkyWars
      3. Nazwa propozycji: Modernizacja mocy BlitzStar SW
      4. Opis propozycji:
      Grając na SW pewnie większość z was zauważyła, że praktycznie nie opłaca zbierać monet na moce BlitzStara, ponieważ w darmowych znajduje ‘’Ogniste Uderzenie’’, które jest jedną z najmocniejszych obecnie mocy. Do kupowania nowych mocy zniechęca również ich cena, sam przy blisko 1500 wygranych aren mam dopiero odblokowaną jedną dodatkową. Moja propozycja ma na celu zbalansowanie mocy, żeby wzbudzały większe zainteresowanie wśród graczy i były opłacalne do kupienia. Omówię każdą z nich i zaproponuje zmiany, które w nich bym widział.
      AKTUALNE MOCE:
      ‘’Dodatkowe zaopatrzenie’’: Ciekawy pomysł, ale niezbyt zachęcający do kupna. Komu tak naprawdę chciałoby się wydawać 15000 monet na dodatkową skrzynkę co jakiś czas? Przecież wystarczy pójść na inna wyspę i tam poszukać lepszych rzeczy. Nie wspomnę też o tym, że skrzynki co jakiś czas się resetują. Jeśli moc miałaby zachęcić kogoś do kupna to powinna oferować trochę lepsze rzeczy niż znajdziemy w skrzyniach (książki z enchantami knock, sharpness, protection to tylko kilka z propozycji). Cena tej mocy w aktualnej postaci jest przesadzona, powinna zostać zmniejszona do 10000 monet.
      ‘’Znikacz’’: 5 sekund niewidzialności to trochę mało czasu, kiedy przeciwnik dokładnie wie skąd będziemy do niego szli, proponuje wydłużyć czas trwania niewidzialności do 8-10 sekund. Ewentualnie można tej osobie nadać też efekt szybkości 1 na ten czas.
      ‘’Ogniste Uderzenie’’: Bardzo potężna moc, jednak z łatwością można jej uniknąć stojąc na półpłytce i szybko wyrównać utracone zdrowie potką natychmiastowego leczenia. Nie widze potrzeby wprowadzania zmian, jednak ta moc nie powinna być darmowa.
      ‘’Egipskie ciemności’’: Tutaj też uważam, że moc odstaje od innych. Proponowałbym dodać do efektu blindness także efekt spowolonienia lub nudności na taki sam czas. Jedyne co pasuje mi w tej mocy to to, że znalazła się na liście darmowych.
      ‘’Wzrost Doświadczenia’’: Kompletnie nieopłacalna moc za zbyt wygórowaną cenę. Jeśli ktoś chce więcej expa po prostu poszuka go w skrzynkach. Cena powinna zostać zmniejszona do 5000 monet, a najlepiej jakby moc trafiła do darmowych zamiast ‘’Ognistego uderzenia’’.
      ‘’Rabunek’’: Nic dodać nic ująć, bardzo fajna moc, której często sam używam. Nie widzę potrzeby wprowadzania zmian.
      ‘’Zlodowacenie’’: Również bardzo przydatna umiejętność, te 5 sekund można wykorzystać na bardzo dużo różnych sposobów. Nie wprowadzałbym żadnych zmian.
      ‘’Epidemia’’: Zamysł bardzo fajny lecz moc nie sprawdzi się na osoby posiadające wiaderko z mlekiem. Dodałbym efekt nudności na czas 15 sekund, a cenę zmniejszył na 10000 monet.
      ‘’Rewitalizacja’’: Super umiejętność i dobrze, że znalazła się w darmowych. Jeśli miałaby być płatna gracz, który by jej użył mógłby otrzymać efekt regeneracji na czas 5 sekund.
      ‘’Bariera ochronna’’: Kompletnie nietrafiona moc, jednak widzę w niej potencjał, gdyby zrobić z niej coś na zasadzie platformy ze slimeblocków z trybu BedWars. Chodzi mi o to, żeby sama bariera nie tworzyła tylko kratek wokół nas, ale również pod i nad. Często idąc do kogoś zdarza nam się spaść lub zostać zrzuconym, taka umiejętność dałaby drugą szansę i możliwość wyjścia z takiej sytuacji. Sama moc w takiej nowej postaci powinna trafić do mocy płatnych, a jej cena powinna wynosić 15000 monet.
      NOWE POMYSŁY NA MOCE:
      ‘’Portal’’ – Tutaj chciałbym zaproponować moc wymyśloną przez Hunterow’a. Zapraszam do jego tematu -

‘’Rozrabiaka’’ – Moc zaczerpnięta z BlitzSG. Polega na tym, że gracz, który jej użyje miesza przedmioty w ekwipunku wszystkim pozostałym przeciwnikom. Bardzo bym chciał tą moc zobaczyć na SW, bo zdecydowanie można z niej zrobić użytek. Jej cena powinna wynosić 15000 monet.
      5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Myślę, że moje propozycje co do zbalansowania mocy BlitzStara zachęcą więcej osób do zbierania monet na ich kupno. Aktualnie BlitzStar nie jest zbytnio zachwalanym dodatkiem na SW, ale ja widzę w nim potencjał i myślę, że z takimi mocami przyciągnie więcej chętnych.
      6. Ewentulne załączniki: Brak
      Serdecznie zapraszam do dyskusji w komentarzach!
    • Przez Alvin667788
      1. Nick w grze: Alvin667788
      2. Wiek: 14 lat
      3. Opisz siebie: 
      Mam na Imię Karol, Mam 14 lat i chciałbym wstąpić do administracji.
      W minecraft gram od bety 1.8 (miałem po drodze kilka różnych kont), prowadzę kanał na YouTube, (Alvinek TM mam nadzieję że mogę tu napisać nazwę) na którym wrzucam filmy i robię (w miarę) regularne live z serwera cubegame.pl, Na kanale tym zebrałem już ponad 1000 widzów i mam nadzieję dalej się rozwijać, posiadam discorda, ts3 jak i skype (jeśli byłby potrzebny).
      Prowadzę własną stronę z autorskimi paczkami modów do minecraft, często zgłaszam również cheaterów których spotkam na live lub w trakcie gry na serwerze, moimi pasjami jest nagrywanie filmów i montaż oraz gaming (nie tylko w minecraft ale inne gry takie jak np. Overwatch).
      I to wszystko co mogę o sobie powiedzieć, mam nadzieję że moje podanie zostanie przyjęte, a jeśli nie to będę dalej grał jako szary gracz, Pozdrawiam.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę: 
      Uważam że powinienem otrzymać rangę, ponieważ gram aktywnie na serwerze (jak i reklamuję go) i nie nawidzę cheaterów których niestety ze względu na nie zbyt dobrze działający Antycheat (bez obrazy dla właściciela, technika i innych z administracji) jest wiele, wcześniej zgłaszałem cheaterów, ale postanowiłem że chciałbym wziąć udział w pomocy innym graczom serwera.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze:
      Ogólnie na serwerze gram od 2016, niestety ze względu iż moje konto zostało ukradzione, a statystyki wyzerowane (długa historia), na stronie serwera pisze że gram od 2019, więc jeśli chcecie możecie brać tą datę pod uwagę, a aktywnie na serwerze gram od 3 miesięcy, wchodzę (ze względu na naukę) 3 dni w tygodniu w weekendy, lecz jeżeli mam trochę czasu chętnie wbijam popykać w (mój ulubiony tryb) bedwars.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer:
      Tak jak napisałem wyżej, jestem w stanie wchodzić 3 razy (około 2-4 godzin) w tygodniu lub częściej zależy od dnia

7. Discord: TAK
          TeamSpeak3: TAK
          Sprawny mikrofon: TAK
          Mutacja: TAK
      8. Czy posiadasz konto premium: TAK
    • Przez Frotha
      1. Nick w grze: Frotha 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Marchewa2K 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Rozpowszechnianie danych osobowych (w tym ta druga osoba ma nick od nazwiska prawdopodobnie). 4. Tryb gry: SCB 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 14-04-2019 6. Dowody: https://imgur.com/a/qkQ7vpq
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.