Skocz do zawartości
VenonSky

[Odrzucone][Podanie] VenonSky

Polecane posty

1. Nick na TS3: Venon_Sky
2. Wiek: 16
3. Doświadczenie: Mam duże doświadczenie, ponieważ robiłem nie jednego Ts`a.
4. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Na waszego Ts`a dołączyłem rok temu.
5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Przede wszystkim chciałbym pomagać innym.
Jestem długo u was na Ts i wiem że będzie super o ile dołączę do was dlatego chciałem spróbować napisać podanie i pomóc wam.
6. Opisz siebie: Mam na imię Dawid, jestem osobą miłą dla innych oraz bardzo pomocną. Mieszkam w województwie Małopolskim.
Moją pasją jest zawodowe skakanie na rowerze DH. Nie mam problemu z poznawaniem nowych osób i bardzo szybko nawiązuję z nimi przyjacielski kontakt.
Dużo nie będę o sobie pisał, ponieważ sami podczas rozmowy wyrobicie opinie o mnie.

Piszę jeszcze raz ponieważ z poprzednim podaniu nie zapisało mi punktu 6.

Po długiej i merytorycznej rozmowie stwierdzam, że nadajesz się na tą posadę.

Jestem na tak

DH hobbystycznie czy na zawodach można Cię spotkać? :P

Co do podania to interpunkcja trochę nie weszła, ale mimo wszystko zainteresowałeś mnie na tyle, żeby porozmawiać. Powodzenia!

Chętnie z Tobą porozmawiam, więc jeśli zauważysz, że jestem online to nie krępuj się napisać. Obiecuje odpowiedzieć jak najszybciej  :)

Naucz się pełnej definicji słowa "recydywa" i będzie perfekcyjnie, a póki co to masz tak

Edytowano przez FuX

Forma podania nie wyszła Ci za dobrze, naliczyłem może 2 przecinki, ale jego treść wystarczyła mi, żeby zaprosić Cię na rozmowę.

Zapraszam.

Widzę, że poprawiłeś podanie, co się ceni. Co do samej rozmowy to poszło Ci całkiem dobrze.

Doucz się trochę z tych rzeczy co Cię pytałem. Gwarantuje, że Ci się to przyda.

Co do Twojej osoby to nie mam większych zastrzeżeń, jestem na Tak.

Edytowano przez Modis

Rozmowa była fatalna... A nawet dobra, stres cię zjadł :) Coś tam wiedziałeś. Nie przekreślam cię, bo istnieje jakiś ułamek procenta szansy, że sobie poradzisz dalej. NO ZOBACZYMY.

Na TAK -.-

No miałam okazję przyłączyć się do rozmowy, ale jakoś mnie nie przekonałeś. Ani za dużo nie mówiłeś, powiedziałeś w sumie tylko, że jesteś Dawid i mieszkasz w Małopolsce.

Zapraszam na rozmowę, może mnie do siebie przekonasz - jak narazie nie zabłysnąłeś niczym specjalnym.

Zapraszam na rozmowę.

Pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Masz jakieś pojęcie z obsługi ts'a i bb code.

Jestem na nie.

Nieładnie tak kłamać z wiekiem.

No cóż. Bardzo mi przykro, ale nawet jeśli to co mówiłeś dziś jest prawdą, to nikt z osób obecnych przy rozmowie nie był w stanie Ci w to uwierzyć, a Ty nie byłeś w stanie w żaden logiczny sposób się obronić. Chodząc 4 miesiące do szkoły powinieneś znać nazwę, albo przynajmniej numer tej szkoły... albo chociażby profil, na który chodzisz. Nie rozumiem tego, co się przed chwilą odbyło, więc będę bardzo wdzięczna, jeśli kiedyś - jak już będziesz na to gotowy - mi to wyjaśnisz.

2h2kql4.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.