Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DPSGaming

[Przyjęte][PODANIE] DPSGaming

Polecane posty

1. Nick na TS3: DPS

2. Wiek: 18

3. Doświadczenie: Moją przygodę z TeamSpeak 3 zacząłem już w wieku 13 lat. Z biegiem czasu postanowiłem, że spróbuje swoich sił w rekrutacji na pewnym serwerze TeamSpeak 3. W tamtym czasie dostałem moją pierwszą rangę na TeamSpeak'u. Od tamtej pory rozwijałem się coraz bardziej, dostawałem awanse na wyższe rangi. W pewnym momencie przyszedł czas na zmianę serwera gdzie zaczynałem wszystko od nowa ale z kolejnymi sukcesami. Tak z rangi Helper przechodząc przez rangi Moderator, NowyAdmin zyskałem dostęp do rang typu Query.

4. Czy posiadasz Discorda?: Tak

5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Z waszego serwera korzystam do kilku lat ale nie chce zgadywać ile dokładnie, aby nie wprowadzić nikogo w błąd.

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Wasz serwer jest bliski mojemu zainteresowaniu od lat - Minecraft. Drugim powodem jest coś co podaje za każdym razem. Może słusznie, może nie ale jestem człowiekiem oddanym wolontariatowi. W związku z powyższym moja praca polega na pomaganiu "za darmo". W serwerze skyblock.pl widzę ogromny potencjał jednak spotkały mnie niemiłe sytuacje kiedy to musiałem czekać na kanale pomocy bardzo długi czas a mimo to nikt nie zainteresował się mną. Dlatego zamiast marudzić i narzekać na administrację, że nic nie robią chciałbym wziąć to w swoje ręce i pomagać jak tylko będę mógł.

7. Opisz siebie: Jestem prawie 18 letnim uczniem 2 klasy Technikum Informatycznego. Do dnia 9 grudnia 2018 obficie pracowałem na rzecz szlachetnej paczki jako wolontariusz zajmujący się kontaktami między darczyńcami, a rodzinami mającymi otrzymać pomóc i stowarzyszeniem pod którego okiem Szlachetna Paczka funkcjonuje. Ten kto kiedykolwiek pomagał w projekcie o którym mowa wyżej wie że ludzie pracujący tam muszą być odpowiedzialni i posiadający umiejętność pracy w grupie jak i wychwytywania wszystkiego co niezbędne do określenia czy dana rodzina może zostać włączona do projektu czy nie. Moim Hobby są w głównej mierze gry planszowe i polityka regionalna (trochę mniej państwowa). Poza tym uwielbiam pirotechnikę i wyjazdy do kin, konwenty, festiwale i innego rodzaju eventy.

Jesteś pewny, że w punkcie 6 piszesz o naszej strefie pomocy? Wydaje mi się, że czeka się tu co najwyżej kilkanaście sekund. Mówię oczywiście o czasie, w którym udzielamy pomocy.         

Odnośnie podania to nie jest złe. Powiedzmy, że mnie zainteresowało, dlatego chcę z Tobą chwilkę porozmawiać

W sumie to na tak

Edytowano przez FuX

Bardzo podoba mi się Twoje podanie. Jest jednym z lepszych, które czytałem.

Chciałbym Cię trochę lepiej poznać i sprawdzić Twoją wiedzę. Zapraszam na rozmowę.

Po rozmowie jestem pozytywnie nastawiony do Twojej osoby, wydajesz się być miłą, pozytywną i staranną osobą. 

Twoja wiedza o TeamSpeaku również nie jest najgorsza, aczkolwiek powtórz Sobie te rzeczy dotyczące naszego TS'a o które Cię pytałem.

Jestem na Tak

Edytowano przez Modis

Zapraszam na rozmowę.

Po rozmowie jestem na tak.

Spełniasz wszystkie wymagania, widuję Cię na TeamSpeaku i podanie bardzo mi się spodobało.

Widzę Cię w naszej administracji, jestem na tak.

Na temat podania wypowiem się na rozmowie - wiesz co masz robić.

Co do rozmowy to nie mam zastrzeżeń.

Tak :)

Edytowano przez Nakser

dBLc.png

Zgłoś się do Vertie lub Barklera w celu przeprowadzenia 2 etapu.

Przyjęty na okres próbny.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.