Skocz do zawartości
XADERS

[Odrzucone][Podanie] XADERS poprawa tamto mi przycieło

Polecane posty

1. Nick na TS3: XADERS

2. Wiek: 15lat

3. Doświadczenie: Moje doświadczenie jest bardzo dobre moim zdaniem. Już nie raz próbowałem swoich sił w rekrutacji na innych serwerach na jednym z nich miałem moderatora chciałbym spróbować swoich sił też w rekrutacji na wasz serwer. Ponieważ jestem osobą spokojną i miłą.

4. Czy posiadasz Discorda?: Tak oczywiście mój nick z Discorda: XADERS#9426

5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Z waszego ts'a korzystam prawie 2lata ponieważ jest on tematyce gier itp. Zobaczyłem że jest otwarta rekrutacja postanowiłem napisać podanie na wasz serwer.

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Tak jak już pisałem jest on poświęcony tematyce gier które mnie interesują np: Fortnite, Minecraft i wiele więcej. Chcę na nim prowadzić funkcję administratora ponieważ bardzo dużo czasu spędzam na tym serwerze i chciałbym spróbować swoich sił w roli administratora.

7. Opisz siebie: Mam na imię Kacper mam 15lat. Jestem nastolatkiem który bardzo lubi grać na komputerze. Kończę właśnie klasę ósmą a później chciałbym naukę kontynuować właśnie w technikum informatycznym. Bardzo inspirują mnie ciekawe gry komputerowe w których muszę coś osiągnąć aby wejść na wyższy poziom. Lubię wyzwania i nie boję się ich podejmować. Chciałbym zostać administratorem na waszym serwerze ponieważ jestem osobą miłą która lubi pomagać ludziom i uprawiać sport.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, XADERS napisał:

Lubię wyzwania i nie boję się ich

To się bardzo dobrze składa! Twoim pierwszym wyzwaniem będzie nauka zasad stosowania interpunkcji.

Oprócz tego nieliczne błędy składniowe, które (aż) tak nie rażą w oczy jak te wyżej wymienione, ale ciągle są zauważalne.

8 godzin temu, XADERS napisał:

Chciałbym zostać administratorem

Traktuje to jako błąd rzeczowy, ale i tak muszę zwrócić uwagę na to, że "chciałbyś zostać HELPEREM", a nie administratorem c:

Jestem w technikum o profilu informatycznym, więc troszkę sobie o tym porozmawiamy, ale też nie tylko o tym. Zapraszam na TS na krótką pogawędkę.

Można dać szansę 

Edytowano przez FuX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójność i interpunkcja trochę leżą, ale samo w sobie podanie zawiera to co powinno. Nie będę się do tego przyczepiał, bo wiem, że każdy informatyk ma na to wylane.

Nie do końca spełniasz jedno z wymagań jakim jest wiek, ale jestem w stanie przymknąć na to oko, ponieważ często widzę Cię na kanałach pomocy TeamSpeaka.

Mimo to chciałbym jednak trochę przetestować Twoją wiedzę i umiejętności, dlatego zapraszam na rozmowę.

 

Niby coś wiesz o TeamSpeak'u, ale jednak trochę wahałeś się z odpowiedziami. Nie spełniasz wymagania wiekowego jakim jest minimum 16 lat, ale z drugiej strony chce Ci dać szansę ze względu na aktywność i charakter. Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na rozmowę w godzinach wieczornych każdego dnia

W zasadzie to popełniłam błąd. Nie spełniasz wymagań, niektóre błędy rażą w oczy i skoro napisałeś podanie pomimo tego, że jesteś za młody to znaczy, że regulaminu nawet nie raczyłeś przeczytać.

Na tę chwilę jestem na nie.

Edytowano przez Sherrie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry jestem na nie ze względu na wymagania, ale mimo to zapraszam na rozmowę.

Jesteś naprawdę sympatyczną osobą, miło się z tobą rozmawia. Jednak wystawienie oceny pozytywnej gryzie się trochę z moim sumieniem. Samo podanie nie jest zbyt oryginalne jak i z rozmowy nie dowiedziałem się dużo więcej o tobie, mimo to wiem, że mógłbyś to dopracować i nawet jeżeli teraz ci się nie uda to następnym razem będziesz lepiej przygotowany. 

Edytowano przez Nakser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale aby być fair w stosunku do pozostałych kandydatów muszę odrzucić podanie ze względu na Twój wiek.

Mimo to, słuchając opinii moderacji chciałabym zaprosić Cię do złożenia podania, gdy już ukończysz 16 lat :)

tB64lUM.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Kto jest online?   3 użytkowników, 0 anonimowych, 289 gości (Zobacz pełną listę)

    Właściciel HeadAdmin Administrator GlobalModerator Moderator forum Moderator Helper VIP Elita Bot Użytkownik
×
×
  • Utwórz nowe...