Skocz do zawartości
XADERS

[Odrzucone][Podanie] XADERS poprawa tamto mi przycieło

Polecane posty

1. Nick na TS3: XADERS

2. Wiek: 15lat

3. Doświadczenie: Moje doświadczenie jest bardzo dobre moim zdaniem. Już nie raz próbowałem swoich sił w rekrutacji na innych serwerach na jednym z nich miałem moderatora chciałbym spróbować swoich sił też w rekrutacji na wasz serwer. Ponieważ jestem osobą spokojną i miłą.

4. Czy posiadasz Discorda?: Tak oczywiście mój nick z Discorda: XADERS#9426

5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Z waszego ts'a korzystam prawie 2lata ponieważ jest on tematyce gier itp. Zobaczyłem że jest otwarta rekrutacja postanowiłem napisać podanie na wasz serwer.

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Tak jak już pisałem jest on poświęcony tematyce gier które mnie interesują np: Fortnite, Minecraft i wiele więcej. Chcę na nim prowadzić funkcję administratora ponieważ bardzo dużo czasu spędzam na tym serwerze i chciałbym spróbować swoich sił w roli administratora.

7. Opisz siebie: Mam na imię Kacper mam 15lat. Jestem nastolatkiem który bardzo lubi grać na komputerze. Kończę właśnie klasę ósmą a później chciałbym naukę kontynuować właśnie w technikum informatycznym. Bardzo inspirują mnie ciekawe gry komputerowe w których muszę coś osiągnąć aby wejść na wyższy poziom. Lubię wyzwania i nie boję się ich podejmować. Chciałbym zostać administratorem na waszym serwerze ponieważ jestem osobą miłą która lubi pomagać ludziom i uprawiać sport.

8 godzin temu, XADERS napisał:

Lubię wyzwania i nie boję się ich

To się bardzo dobrze składa! Twoim pierwszym wyzwaniem będzie nauka zasad stosowania interpunkcji.

Oprócz tego nieliczne błędy składniowe, które (aż) tak nie rażą w oczy jak te wyżej wymienione, ale ciągle są zauważalne.

8 godzin temu, XADERS napisał:

Chciałbym zostać administratorem

Traktuje to jako błąd rzeczowy, ale i tak muszę zwrócić uwagę na to, że "chciałbyś zostać HELPEREM", a nie administratorem c:

Jestem w technikum o profilu informatycznym, więc troszkę sobie o tym porozmawiamy, ale też nie tylko o tym. Zapraszam na TS na krótką pogawędkę.

Można dać szansę 

Edytowano przez FuX

Spójność i interpunkcja trochę leżą, ale samo w sobie podanie zawiera to co powinno. Nie będę się do tego przyczepiał, bo wiem, że każdy informatyk ma na to wylane.

Nie do końca spełniasz jedno z wymagań jakim jest wiek, ale jestem w stanie przymknąć na to oko, ponieważ często widzę Cię na kanałach pomocy TeamSpeaka.

Mimo to chciałbym jednak trochę przetestować Twoją wiedzę i umiejętności, dlatego zapraszam na rozmowę.

Niby coś wiesz o TeamSpeak'u, ale jednak trochę wahałeś się z odpowiedziami. Nie spełniasz wymagania wiekowego jakim jest minimum 16 lat, ale z drugiej strony chce Ci dać szansę ze względu na aktywność i charakter. Tak

Zapraszam na rozmowę w godzinach wieczornych każdego dnia

W zasadzie to popełniłam błąd. Nie spełniasz wymagań, niektóre błędy rażą w oczy i skoro napisałeś podanie pomimo tego, że jesteś za młody to znaczy, że regulaminu nawet nie raczyłeś przeczytać.

Na tę chwilę jestem na nie.

Edytowano przez Sherrie

Z góry jestem na nie ze względu na wymagania, ale mimo to zapraszam na rozmowę.

Jesteś naprawdę sympatyczną osobą, miło się z tobą rozmawia. Jednak wystawienie oceny pozytywnej gryzie się trochę z moim sumieniem. Samo podanie nie jest zbyt oryginalne jak i z rozmowy nie dowiedziałem się dużo więcej o tobie, mimo to wiem, że mógłbyś to dopracować i nawet jeżeli teraz ci się nie uda to następnym razem będziesz lepiej przygotowany. 

Edytowano przez Nakser

Bardzo mi przykro, ale aby być fair w stosunku do pozostałych kandydatów muszę odrzucić podanie ze względu na Twój wiek.

Mimo to, słuchając opinii moderacji chciałabym zaprosić Cię do złożenia podania, gdy już ukończysz 16 lat :)

tB64lUM.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.