Jump to content

Rekrutacja na beta-testy

xThauron
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry :)
Jako iż przygotowujemy nową edycję, a chcemy by wszystko było dopięte na ostatni guzik, otwieram rekrutację na beta-testy!
Podania proszę składać w tym temacie zgodnie ze wzorem:

Nick:
Discord TAG:
Dlaczego Ja?:

Podania będą na bieżąco rozpatrywane przez administrację oraz będziemy się kontaktować na discordzie w celu udzielenia dostępu do beta-testów, które zostaną otworzone już niedługo. 

Nick: Evostarek
Discord TAG: Evo#1478
Dlaczego Ja?: No byłem tutaj w adm z pół roku i mogę się przydać ten ostatni raz.

Nick: _Jvlia

Discord TAG: jvla_ #4820

Dlaczego Ja?: Uczestniczę w życiu serwera całkiem aktywnie i jak każdy, chce pomóc w nowej, lepszej edycji serwera SkyBlock, a możliwość przetestowania ewentualnych bugów czy błędów to zawsze nabycie nowego doświadczenia.

Nick: Urfe_

Discord Tag: URFE#1217

Dlaczego? : Gram od sporego czasu na serwie, mam doświadczenie i na własną rękę znajdowałem bugi, z własnych chęci zgłaszam się na ochotnika do tej zacnej misji.

Nick: Wilczeek

Discord TAG: !ωιℓczєєк ღ#6820

Dlaczego ja?: Choć nie gram na serwerze nie wiadomo jak długo, to mimo wszystko bardzo aktywnie, lubię pomagać i staram się jak najlepiej sprawdzać każdą kwestię pod względem rozgrywki oraz błędów. Czasem potrafię wpaść na najmniej oczywiste rozwiązania pewnych rzeczy, jak i błędy. Gram w minecraft dość długo i znam tę grę dość dobrze zarówno od strony gry, jak i od strony technicznej. Poza tym lubię pracę związaną ze sprawdzaniem serwerów i tym podobnych a przy testach, uważam, że przyda się każda para rąk więc może i wilcze łapki się załapią :D

Nick: TheVinux1

Discord TAG: vinux#0001

Dlaczego ja?: Chciałbym pomóc w poszukiwaniu bugów, ewentualnie błędów i myślę że się przydam.

Edited by vinux

• Nick:
    Nanyuki

Discord TAG:
    Nanyuki#3780

Dlaczego Ja?:
    Dążę do zostania helperem w zakładce rekrutacji, spędzam dużo czasu na serwerze, a jestem w stanie poświęcić nawet więcej.
    Chciałbym pomóc w zorganizowaniu nowej, lepszej edycji, która spodoba się na pewno wszystkim graczom. 

Nick:

MrAdam188

Discord TAG:

MrAdam188 #2506

Dlaczego ja?

Jestem związany z tym serwerem już jakiś czas, dotychczas grałem na nim aktywnie i byłem w stanie wyłapać błędy, które się na nim znajdowały. Uważam, że poradzę sobie w tym wyzwaniu oraz pomogę serwerowi stać się lepszym.

Edited by MrAdam188

Nick:Siemaczek

Discord:Qwerty3#0424

Dlaczego ja?:bylem na randze moderatora i chcialbym dzialac na dobro sieci skyblock 

Nick: TheDangerCat
Discord TAG: TheDangerCat#8453
Dlaczego Ja?: Myślę że się nadaje gdyż znam się na serwerach a szczególnie na owym skyblocku, jeśli pamiętasz pomagałem Sentence w problemie z ulepszeniami i mnożnikami.
 Serwer znam praktyczne od podszewki z perspektywy gracza jak i moderatora. Myślę że jestem jednym z najlepszych kandydatów na owe miejsce  pozdro
Edited by TheDangerCat

Nick: Woxxxs

Discord: Woxxxs#8532

Dlaczego Ja?: Sporo czasu spędziłem na serwerze (zarówno jako gracz jak i helper), znam zasady nim rządzące. Myślę, że będę pożyteczny w poprawie ekonomi serwera i wychwyceniu błędów.

Nick: MineMadix

Discord TAG: MineMadix#6056

Dlaczego Ja?: Na serwerze mam całkiem spory staż, jak i również dosyć długo gram w tę grę, którą jest minecraft, więc relatywnie znam ją od strony technicznej. Mam nadzieję, że będę mógł pomóc w znajdywaniu błędów.

Nick: AkOdinPL
Discord TAG: Lango#9597
Dlaczego Ja?  Chcę pomóc przy beta-testach, jestem pomocny, umiem wyszukiwać bugi, do tego chce się wykazać, i pokazać że potrafię stanąć na wysokości zadania.

Nick: Kido01
Discord TAG: ĸιdo#4896
Dlaczego Ja?: Gram na skyblocku już ponad półtora roku, minecraftem interesuję się już ponad 4 lata, znam zarówno go z strony teoretycznej i praktycznej, wydaje
mi się, że mogę stanąć na wysokości zadania i odnaleźć bugi, błędy. 
Pozdrawiam Kido :D
Edited by ReeetardKid
poprawienie widocznosci posta

Nick:Panda201

Discord TAG: Panda2001

Dlaczego Ja?: Ponieważ jestem graczem który angażuje w rzycie edycji się robi eventy grałem w poprzednie edycje na innym koncie istaram się o Helpera 

Nick: Coukus
Discord TAG: Coukus#0099
Dlaczego Ja?: Gram na skyblocku już od 2016 roku. Pomogłem serwerowi w tej edycji złapać dużo oszustów, dużo pomagam graczom oraz robie na serwerze dużo eventów.

Coukus

Edited by coukusik
błąd w wpisywaniu

Nick: Baki69

Discort TAG: Baki69#2718

Dlaczego Ja? Gdyż gram na mc.skyblock.pl ponad rok i chciałbym bardziej pomóc temu fajnemu serwerowi się rozwinąć jeszcze bardziej.

Nick: CaptainAdamWOT

Discord TAG: KapitanAdam#9028

Dlaczego Ja? Gram na skyblocku od 7 Edycji i wchodzę na serwer codziennie kiedy mogę, zawsze pomagam innym graczom, pomagam też administracji znaleźć różnych hackerów (np. glitcherzy) i chciałbym  zobaczyć jak będzie wyglądała najnowsza edycja przed jej wypuszczeniem. Naprawdę chciałbym być beta-testerem.

Nick: GodzLubiPlacki69

Discord TAG: Godz#1500

Dlaczego ja? Bo mega mi sie podoba serwer I wchodze na serwer codziennie jak dam rade, pomagam innym innym garczom  I chcialbym jak najbardziej przetestowac nowa edycje zeby zglosic bagi. glitch I takie inne przed jej wypuszczeniem. Naprawde mega chcial bym byc beta-tester nowej edycji

Nick: kamstaQ
Discord TAG: kamstaQ#7192
Dlaczego Ja?: Gram od kilku edycji na tym serwerze i mam doświadczenia z różnymi pluginami, bugowałem różne serwery więc mogę sprawdzać czy takowych nie ma

1. vBlacku 

2. Blackuu#7352 

3. Na serwerze gram od kilku lat, byłem w administracji więc co nieco wiem i mam trochę doświadczenia. Myślę, że mógłbym pomóc i przyczynić się do tego, aby na nowej edycji grało się lepiej. 

Nick: Dawid18811

Discord: @Dejwid#2431

Dlaczego Ja?: Biorąc pod uwagę, ze grałem już na wielu edycjach - nawet pomagałem je tworzyć. Raczej wiem na czym zawiesić oko przy takich testach. Przyda się comeback w dobrym stylu B)

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 7 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...