Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Qwerty3

[Przyjęty][Podanie]Qwerty3

Polecane posty

1. Nick: Qwerty3

2. Wiek: W tym roku 18                       

3.Doświadczenie: Miałem kiedyś własnego ts po 25/30 osób, dlatego podstawy takie jak tworzenie kanałów, spacerów nie są mi obce.

4. Czy posiadasz Discorda?: Tak   

5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?:Z tego co pamiętam to od wrzesnia/pazdziernika.     

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?:Chciałbym dołączyć do administracji ts'a, ponieważ mimo degradacji z rangi moderatora jestem w stanie działać na dobro sieci Skyblock.

7. Opisz siebie: Od prawie  7 lat mieszkam w Holandii, w której ukończyłem szkołę.  Za rok mam w planie iść do szkoły na kierunek informatyczny. Interesuje się sportem oraz graniem w gry. Jestem osobą, która stara się pomagać innym.

Edytowano przez FuX
Estetyka

Krótko i zwięźle, bez jakiegokolwiek niepotrzebnego rozpisywania się. Informacje, które powinny się znajdować w podaniu są. Czekam na rozmowę.

Uważam, że dałeś sobie rade na rozmowie, którą Ci sprezentowaliśmy. Przetrwałeś natłok pytań i obroniłeś się całkiem przyzwoicie. Nie mogę być na NIE

Edytowano przez FuX

Wpadnij na rozmowe, najlepiej dzisiaj bo pozniej mam urlop c;

Jestem na tak

Edytowano przez Sherrie

Chętnie zamienię z tobą parę zdań, więc jeśli zauważysz, że jestem online to nie krępuj się napisać. 

Po rozmowie jestem na Tak.

Edytowano przez gostek33333

Podanie zachęcająco nie wygląda, przygotuj się do rozmowy.

Miło się rozmawiało, lecz chciałbym Cię ocenić pod kątem Ts'a. Chodzi mi tutaj o radzenie sobie w stresujących sytuacjach i umiejętnościami dogadywania się z innymi. Momentami proste pytania zdawały się być dla Ciebie ogromnym wyzwaniem. Nie przekreślam twoich szans, liczę nawet, że zobaczymy się na drugim etapie. Do pogadania, pogrania jesteś super osobą, ale jako członka Administracji niestety cię nie widzę. Z tego powodu muszę być na nie.

Mam nadzieję, że nie masz do mnie urazy.

Edytowano przez Nakser

Parę razy już rozmawialiśmy i zdążyłem Cię trochę poznać.

Co do umiejętności TeamSpeakowych: Po rozmowie jestem w stanie stwierdzić, że wiesz dużo i poradzisz sobie na tej randze.

Jestem na Tak.

Zapraszam na rozmowe.

Chcąc być obiektywny uważam, że nie nadajaesz się niestety na helpera ts3, aby spać spokojnie muszę być na Nie

Ufając opinii moderacji nie pozostaje mi nic innego jak zaakceptować podanie, a na II etapie dokładnie rozwiać wszelkie przedstawione przez nich wątpliwości. Dobrze się przygotuj.

tnDeIkz.png

Zgłoś się do Vertie lub Barklera na TS3 w celu przeprowadzenia II etapu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.