Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Meyamo

[Przyjęte][Podanie] Uga

Polecane posty

1.Nick na Ts3:  Uga
2.Wiek: 18
3.Doświadczenie: Myślę że dość spore 
4.Posiadasz Discora?: Tak
5.Jak długo korzystasz z naszego Ts3: Od prawie 2 lat na różnych id, jednakże teraz na głównym ponad rok
6.Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer:? Na to składa się kilka aspektów. Atmosfera panująca tutaj, osoby zarówno w administracjach jak i normalni gracze i czysta chęć pomocy w rozwijaniu się serwera
7.Opisz siebie: Większość z was pewnie dość trochę mnie zna ale dla tych którzy nie (Sherrie) to mam na imię Piotrek, uczęszczam do Liceum  (3 klasa po wakacjach) gdzie trenuje Siatkówkę i uczę się na zawód masażysty w przyszłości. Nie mam jakiś super pasji, jedyne co robię całymi dniami to gram na komputerze lub wychodzę biegać/na rower. Co do cech jakie mogą mnie opisać to jestem dość sympatyczny, chętny do integracji z innymi co czasami widać aż za bardzo. (Tak zdaję sobie sprawę z mojej przeszłości ale liczę na to że pomożecie mi "okiełznać się" i być osobą godną tej rangi)

Coś mi się obiłeś o uszy... Rozmowa

Wiedzę posiadasz, kultura - na swoim miejscu. TAK

Edytowano przez FuX

Szczerze mówiąc jest to twoja drugie podejście do owej rangi Administracyjnej. Na ten moment jestem sceptycznie nastawiony do twojej osoby wiec narazie jestem na nie

Natomiast zapraszam na rozmowie.

Po rozmowie szczerze mówiąc, jestem zaskoczony. Twoje umiejętności jak i postawa zmieniły moją decyzje.

Jestem na TAK

Edytowano przez DzikDzikusek
Rozmowa

Znam Cię i pamiętam, że dobrze sobie radziłeś poprzednim razem kiedy byłeś u nas w administracji, może poza kilkoma słabymi sytuacjami z których mam nadzieję, że wyciągnąłeś wnioski.

Wiedzę i obycie z naszym TeamSpeakiem już masz, więc jestem za daniem szansy. Tak

Uznajmy, że się nie znamy. I z tego powodu oferuje ci rozmowę.

Po konwersacji z tobą stwierdzam, że nadal istnieją wątpliwości co do tego czy nadajesz się po raz kolejny na to stanowisko. Jednak nie jest to na tyle wielką przeszkodą, by nie dać ci szansy.

Gratulacje, na tak.

Edytowano przez Nakser

Jutro wracam z urlopu. Wbij na rozmowe.

jestem na tak.

Edytowano przez Sherrie

tnDeIkz.png
Zgłoś się do Vertie lub Barklera w godzinach wieczornych w celu przeprowadzenia 2 etapu.

Przyjęty na okres próbny.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.