Skocz do zawartości
szymonx20

Prośbo-skarga o UB

Polecane posty

1. Nick na serwerze discord: szymonx20#5940
2. Powód otrzymania bana/mute: próba bycia śmiesznym (wynoszenie prywatnych konwersacji z adm SKB, obraza serwera, dziecinne zachowanie na pogaduchach/pomocy skb) ~iks de
3. Screen z informacją o otrzymaniu bana/mute:
image.thumb.png.913da6e467fa3bccd8f61c04a1280183.png
4. Nick osoby banującej: xDarquś#1490
5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana/unmute? Zacznijmy od tego w jakich okolicznościach dostałem bana? W momencie wyjaśniania sprawy dotyczącej SKB! Kiedy rozmawiałem z Rinadrią, nagle pyk wyrzuca mnie z serwera. Patrze na pw a tu takie coś. Jeszcze ten zwrot "~iks de". Według mnie tym zwrotem ten o to administrator wykazał się totalnym brakiem profesjonalizmu. Administracja powinna trzymać jakikolwiek poziom - nawet minimalny. Tymczasem w informacji o banie dostaje zwrot "~iks de". Żenujące. Proszę o jakiekolwiek rozpatrzenie tej prośbo-skargi zarówno przez xDarquś oraz wyższego administratora. Zero profesjonalizmu. 

Nie przedstawiłeś żadnych sensownych argumentów na odbanowanie ciebie.
Ostrzegałem cię nie jednokrotnie. Obrazy graczy i szkalowania serwera, doskonale wiedziałeś jak to się skończy. Naprawdę nie potrzebujemy tutaj osób które tak się zachowują.
Więc możesz wracać do swoich przyjaciół i dalej się naśmiewać z nas.

A co to ostatniego ~iks de jest to jego nick którego używa naprzemiennie z xDarquś.
Tą namiastkę "prośbo-skargi" odrzucam i zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.