Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Boodzio

[Odrzucone][Podanie] Bodzio

Polecane posty

1. Nick na TS3: Bodzio

2. Wiek: 16 lat

3. Doświadczenie: Byłem moderatorem na serwerze teamspeaka servera Minecraft, także podstawy umiem ;)

4. Czy posiadasz Discorda? Tak posiadam

5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Na waszym teamspeaku siedze od niedawna bo od początku grania na tym serverze czyli bodajże 2 tygodnie.

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Chciałbym moderować wasz serwer aby pomóc graczom w różnych sytuacjach, na pewno przyda wam się dodatkowa pomoc, dużo dziennie siedzę na waszym teamspeaku a co z tym idzie, mógłbym często pomagać różnym użytkownikom (lubię pomagać) :)

7. Opisz siebie: Witam wszystkich jeszcze raz serdecznie. Nazywam się Łukasz mam 16 lat i dzisiaj tj. 19.06.2019 ukończyłem gimnazjum. Pochodzę z małej wioski w województwie Lubelskim. Po wakacjach zamierzam iść do technikum na kierunek elektryka. Kiedy nie jestem zajęty i mam wolny czas zawsze co pierwsze robię to włączam waszego Teamspeaka, później przechodzę do grania w różne gry. Gram w CS:GO, Minecraft czy Fifa19. Prócz gier pomagam ojcu przy codziennych obowiązkach w gospodarstwie. Nie lubię wchodzić w konflikty z innymi ludźmi bo nie jestem do tego stworzony. Jestem wesołą, pełną humoru osobą. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam

Podanie zawiera to co powinno zawierać. Porozmawiajmy troszkę. Jestem bardzo ciekawy jakim cudem wytrzymujesz jeszcze z FIfką. Muszę Cie o to koniecznie zapytać.

No cóż, miałeś przyjść, a nie przyszedłeś ;c

Nie

Edytowano przez FuX

Staż krótki, co za tym idzie - przygotuj się dobrze do rozmowy.

Dnia 8.08.2017 o 10:55 AM, xThauron napisał:

ddHiKNt.png

⟶ Duża aktywność na naszym TeamSpeaku (ts.skyblock.pl)

image.png

Cóż wymagamy trochę większego stażu niż 20 dni. Zapraszamy do spróbowania swoich sił przy kolejnej rekrutacji.
tB64lUM.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.