Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nakser

[SW] Gniazdo

Polecane posty

Nazwa trybu: SkyWars

Nazwa mapy: Gniazdo

Nick osoby/osób budujących: Nakser ShadoW

Opis mapy: Charakterystycznym punktem mapy jest orzeł na środku. Budowanie zajęło ok. tydzień, estetyka mapy oraz przyjemność z gry zostały podzielone. Mapa spełnia kryteria obecnych map oraz odległości wysp były wzorowane na ówczesnych. Mapę głównie budował Nakser przy drobnej pomocy Shadowa ^^

Link do zdjęć: https://imgur.com/a/mw4Rnl4

~Za każdy komentarz, wskazówkę będę wdzięczny.

Edytowano przez Nakser

Mnie się jak na SkyWars nie podoba. Może i jestem bardzo słabym graczem na tym trybie, jednak coś mi się wydaje, że tutaj chodzi głównie o budowanie mostów i w 90% walkę zakończoną zrzuceniem przeciwnika. W przypadku tej mapy będzie to bardzo trudne. Za dużo miejsc, które przed tym chronią. 

Jeśli orzeł znajduje się na takim poziomie, że można na niego się podbudować, to później drugiej osobie ciężko będzie się do niej dostać, gdy ta ma dużo strzał, śnieżek czy jajek. W sumie w przypadku drzew jest podobnie.

Poza tym zobacz ile surowca do budowania z niej pozyskasz w krótkim czasie. Zbudujesz duży dom z jednej wyspy. XD

Jestem za odrzuceniem mapy. Moim zdaniem jedyne co ją łączy z SW to forma wysp na okręgu z jedną w centrum. 

Edytowano przez UlanaKrowaUB

Mapka bardzo estetycznie wykonana, widac, ze sie postaraliscie. Jestem na tak.

Edytowano przez Gabrvsia

4 godziny temu, UlanaKrowaUB napisał:

Mnie się jak na SkyWars nie podoba. Może i jestem bardzo słabym graczem na tym trybie, jednak coś mi się wydaje, że tutaj chodzi głównie o budowanie mostów i w 90% walkę zakończoną zrzuceniem przeciwnika. W przypadku tej mapy będzie to bardzo trudne. Za dużo miejsc, które przed tym chronią. 

Jeśli orzeł znajduje się na takim poziomie, że można na niego się podbudować, to później drugiej osobie ciężko będzie się do niej dostać, gdy ta ma dużo strzał, śnieżek czy jajek. W sumie w przypadku drzew jest podobnie.

Poza tym zobacz ile surowca do budowania z niej pozyskasz w krótkim czasie. Zbudujesz duży dom z jednej wyspy. XD

Jestem za odrzuceniem mapy. Moim zdaniem jedyne co ją łączy z SW to forma wysp na okręgu z jedną w centrum. 

Witaj, jeżeli uważasz się za słabego gracza, to pozwól że wypowiem się jako stały i w miarę doświadczony. Długo myślałem jak to zrobić by podczas gry, gracze na wyspie nie mieli zbyt dużej przewagi niż ci którzy się do niej budują. Owszem z wyspy można wyciągnąć sporo budulca, jednak nie jest to wielkim ułatwieniem w rozgrywce. Orzeł pełni funkcję ozdobną i jeżeli będzie konieczne to się go skasuje, albo ustawi poza limit budowania. W mapach chodzi o to by dostosować je do potrzeb graczy, to właśnie starałem się osiągnąć. Polecam trochę pograć i jeszcze raz się zastanowić :P

A ja uważam, że mapa jest naprawdę ładna i estetyczna.
Odległość od wysp uważam że jest ok. 
A co do "dużej ilości drewna" to sądzę, że nie przeszkadza to w niczym. Na każdej mapie jest go mniej lub więcej.
Jako, że nie ma konkretnych wytycznych dotyczących map na sw to uważam, że ta mapa pasuje stylem do obecnych map.

Mapa bardzo przyjemna dla oka

Widać, że staraliście się nad budową tej mapy, mimo tego, że nie zbyt często gram w minigry dzięki tej mapie spędzałbym częściej czas na graniu w sky wars.

Oczywiście jestem na TAK.

Ładna mapka, podoba mi się.

Jestem na tak :D 

Bardzo ładna mapka, możecie dodać pajęczynę i inne tego typu dodatki które będą bardziej przypominały gniazdo. Jeśli zastosujesz się do tej uwagi będę na TAK!

Design mapy świetnie się prezentuje. Jedyna rzecz, która mi niezbyt pasuję to "gniazdo" z górnej części drzewa na każdej wyspy. Pod tym gniazdem bym coś dobudował, bo to wygląda, jakbyś zrobił dziurę w drzewie. Mimo to jestem na tak i liczę na poprawienie tego gniazda ;)

Link do mapki na pw poproszę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...