Skocz do zawartości
Cafcio

[Odrzucone] Cafcio

Polecane posty

1. Nick: Cafcio
2. Wiek: 13
3. Jak długo grasz na serwerze?  Na obecnej edycji dopiero zacząłem grać ale ogólnie konto na tym serwerze było stworzone 2 lata temu + wiele wtedy czasu wykorzystywałem na serwer
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Każdy może sobie dać 10/10 ale jak trzeba to ja siebie oceniam na 8/10
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Nie spełniam jedynie mutacji(ale już mi się rozpoczęła) oraz wieku
6. Opisz siebie: Hej Mam na imię Bartek. Obecnie posiadam 13 lat i jestem zwyczajnym nastolatkiem który próbuje coś osiągnąć w swoim hobby. Jestem chętny do pomagania
innym osobom na serwerze oraz do spędzania na nim wiele czasu. Jestem typem człowieka który próbuje dążyć do swoich celów. 2 lata temu próbowałem dostać się
na stanowisko helpera ale miałem wtedy bardziej dziecinne zachowanie, w podaniu użyłem zdania ,,Lubie chodzić na dwór z ziomkami" 
Ale to upokarzające jak to teraz czytałem hehe. W tym wieku zacząłem bardziej myśleć nad moją przyszłością, karierze i planu na życie ale wiem
wiele osób może stwierdzić ,,Hej Cafcio! Masz 13 lat to kupa czasu zanim będziesz dopiero to mógł spełnić" ale no cóż, nawet lubię o tym myśleć.
Potrafię być odpowiedzialny i poważny gdy jest taka potrzeba ale nie jestem sztywniakiem i lubię się pośmiać z graczami na serwerze.
Regulamin obecnie czytam iż jest on dość spory ale odpowiednie się przygotuję na to stanowisko gdybym przeszedł 1 etap rekrutacji(czyli przyjęte podanie).
Co mam na myśli pisząc że się odpowiednie przygotuję? Mam na myśli że zrobię wiele powtórzeń komend oraz regulaminu. 
Mhm... co mogę takiego jeszcze napisać o sobie....? Wiem! - DISCORD. Na discordzie jestem młodszym moderatorem serwera community z +1400 użytkowników.
I to tyle czym mogę się o discordzie podzielić bo nie zamierzam pełnić służby na paru serwerach... tym bardziej że obecnie moim celem jest dostanie
się tutaj na Skyblocku. Czemu pisze podanie a nie spełniam wymagania wieku? xThauron napisał mi że czasami są wyjątki heh. Na serwerze posiadam rangę SuperVip.

Z góry Dziękuje i Pozdrawiam całą administracje!                                                   Cafcio
Cytat

Cafcio pozdrawia

Sorki, ale tak jak wyżej 

Chyba nie muszę mówić czemu 

Nie

Nie spełniasz wymagań - nie.

Niestety kolego, ale nie spełniasz wymagań wiekowych. NIE

ODRZUCONE

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.