Skocz do zawartości
xSnickii

[Odrzucone][PODANIE] Snickii

Polecane posty

1. Nick w grze: Snickii
2. Wiek: 14
3. Opisz siebie:

Mam na imię Oskar. Mam 14 lat i urodziłem się 15 grudnia 2004 roku w Nowym Mieście Lubawskim. Lada moment idę do szkoły średniej a konkretniej, liceum o profilu matematyczno - technicznym.  Jestem miły i pomocny, przynajmniej myślą tak o mnie osoby z mojego otoczenia. Jedną z moich pasji jest informatyka, głównie montaż fillmów i grafika. Innym moim zainteresowaniem jest sport, a właściwie basen. Pływam 3 lata i brałem udział w kilku zawodach, gdzie zająłem wysokie miejsca. Jednak największy sentyment mam do gier! Obecnie gram w GTA V, Need for Speed, CS GO oraz Minecraft !
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

Staram się pomagać innym graczom jeżeli wiem w jaki sposób mogę im pomóc. Znajduję wiele osób łamiących regulamin o czym świadczy mój profil na forum i ilość na nim postów. Często zgłaszam osoby przez serwerowego teamspeaka, oprócz tego gdy na serwerze widzę kogoś z administracji na serwerze to odrazu się do niego kieruję.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? 
Na serwerze gram około 2 lata - świadczą o tym moje stare konta : Oskar878, Snicki, OsqarYT

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? 

W tygodniu od 2h do 3h, natomiast w weekend lub inne wolne dni - od 3h.
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: w trakcie
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) : Oczywiście ;)

Mam prośbę do administracji, zapomnijcie o mojej przeszłości i mi zaufajcie. Udowodnię wam że znacząco się zmieniłem !

Twoje zachowanie mówi samo za siebie i mamy o tym zapomnieć? Nie ma tak pięknie, miałeś ostatnio szanse i ją wykorzystałeś, ale nie w ten sposób.

Nie.

Jak przy poprzednich podaniach, wciąż nie jestem przekonany co do Twojej kandydatury. W mojej opinii na razie nie nadajesz się do otrzymania rangi KidModa.

Jestem na nie.

Uważam, że na chwilę obecną nie jesteś gotowy na pełnienie funkcji KidModeratora na naszym serwerze.
Podanie odrzucone.

NpgP3WM.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...