Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kanonekk

[Odrzucone][Helper] KaaNonekk

Polecane posty

Nick:
KaaNonekk

Wiek:

28 sierpnia kończę 17 lat

Jak długo grasz na serwerze?

Na serwer powróciłem około 2 tygodnie temu. Grałem tu kiedyś jeszcze za czasów 1.6/7/8. W czasie tych dwóch tygodni zdążyłem się zorientować co się dzieje i myślę, że zapoznałem się z serwerem.

Na ile w skali od 1 do 10 znasz komendy Helpera i Moda?

Myślę, że śmiało mogę dać sobie 10/10, gdyż kilka godzin ostatniej nocy poświęciłem właśnie na przypomnienie sobie tych komend. 

Czy spełniasz wszystkie wymagania?

Oczywiście

Opisz siebie

Witam, mam na imię Krystian i za dokładnie tydzień kończę 17lat. Mieszkam w dużej wsi Aleksandrów w województwie lubelskim. Od początku września będę uczęszczał do II klasy technikum samochodowego. Jestem spokojną i towarzyską osobą, lubię nawiązywać nowe znajomości i  wszędzie mnie pełno. Co do moich zainteresowań: Od około pół roku chodzę na treningi Krav Magi dwa razy w tygodniu (Izraelskie sztuki walki wręcz, jednak ludzie złośliwie mówiąc nazywają moje zajęcia "Żydowskimi lekcjami samoobrony"), czasem pogram sobie w piłkę nożną lub pojeżdżę motocyklem (moje oczko w głowie). Mimo to znajduję ogrom czasu na grę na Skyblocku. Serwer ten jest jedynym serwerem, na którym aktywnie gram i się udzielam, jest również jedynym  którego zapamiętałem sprzed kilku lat. Lubię pomagać ludziom, nie tylko w grze ale również na co dzień nie przejdę obojętnie, gdy widzę że ktoś potrzebuje pomocy.  Na serwerze w trakcie wakacji gram około 5-7 godzin dziennie, w trakcie roku szkolnego będę mógł poświęcaj na grę luzem około 3-4 godzin w dzień + nocki co jakiś czas.

Lubię pomagać ludziom na serwerze a wraz ze zdobyciem rangi pomaganie innym sprawiło by mi jeszcze większą przyjemność.

Ważna informacja!!!

Zmiana nicki z "Kanonekk" na "KaaNonekk" spowodowana kupnem premium, więc prosiłbym o sprawdzanie mnie pod kątem wcześniejszego nicku ^_^

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia ~Krystian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak, zacznijmy od podania, jest piękne, dużo się o tobie z niego dowiedziałem. Aktywność na serwerze nie jest zła, udzielasz się na czacie. Co do teamspeaka, od jakiegoś czasu widuje cię tam codziennie. Rozmawiałem z tobą, jesteś sympatyczną, spokojną i kulturalną osobą. Co do historii? Znalazł się niestety jeden wpis ale da się wybaczyć. 

Nie mam nic do dodania - TAK

No cóż.. Ciężko byłoby ci moderować czat z permbanem na naszym serwerze <_<
A było tak dobrze - 
NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne podanie z którego można się czegoś dowiedzieć na twój temat. Widziałem ciebie jak pomagasz i udzielasz się na chacie. Widziałem parę razy na TS3. Konto niestety dla podania. 

Przed wystawieniem oceny zgłoś się do mnie na TS3 na discordzie ustalimy termin.

Tymczasem Neutral  Po rozmowie jestem na Tak
//31.08.2019 
Niestety masz perma na naszym serwerze. 
Na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre podanie, kojarzę Cię z serwera i miałam okazję rozmawiać z Tobą na teamspeak'u.

Jestem na Tak ;3

//aktualizacja 29.08.19:

Nie da się ukryć, że na utrzymujesz swoją aktywność na serwerze, aczkolwiek co do chatu, mam wrażenie, że przestałeś praktycznie pomagać graczom. Jeśli chodzi o teamspeak'a to również jesteś aktywny, ale doszły mnie słuchy, że w momencie mojej nieobecności na kanale pogaduchy twoje zachowanie staje się zbyt wulgarne. Wiadomo, każdy jest człowiekiem i czasem zarzuci wulgaryzmami, rozmawiając z kimś, aczkolwiek takie wiązanki, o jakich słyszałam to już przesada. Dodatkowo uważam, że osoba, która dogaduje się z pewnymi osobami na teamspeak'u, a gdy wyjdą, miesza ich z błotem, nie powinna być w moderacji. A szkoda, bo w rozmowie ze mną miałeś odmienne zachowanie :/

Jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbanowany permanentnie na naszym serwerze.

Ocena nie może być inna niż negatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obserwacji doszedłem do wniosku że jesteś dwulicową. Na bieżąco obgadywałeś administracje podczas kandydatury na Helpera.

Dodatkowo posiadasz bana permamentnego. Ocena negatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko byłoby zostać helperem, biorąc pod uwagę Twoją historię na tej edycji. ODRZUCONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...