Skocz do zawartości

Polecane posty

1. Nick na serwerze discord: szymonx20#5940

2. Powód otrzymania bana/mute: próba bycia śmiesznym (wynoszenie prywatnych konwersacji z adm SKB, obraza serwera, dziecinne zachowanie na pogaduchach/pomocy skb) ~iks de

3. Screen z informacją o otrzymaniu bana/mute: image.png.7f3723c8bdb5500aa638d83662e59da5.png

4. Nick osoby banującej: iks de

5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana/unmute? Jutro mija 4 miesiac od momentu zbanowania mnie na waszym serwerze discord, a więc spróbuje jeszcze raz - może się uda. A więc... Od tamtego czasu zdążyłem przemyśleć swoje zachowanie i potrafię przyznać że było ono poniekąd żałosne z mojej strony. Żałuje, że się tak zachowywałem - cóż, czasu nie zmienię. Ogólnie jeśli udało by mi się dostać taką drugą szanse w postaci ub - na pewno jej nie zmarnuje i nie będę trollowal w sposób wręcz denerwujący (i nie będę próbował być śmiesznym :lol:). Za wynoszenie prywatnych konwersacji, obrażanie serwera itp. - przepraszam. Osoby które jakkolwiek poczuły się urażone - też przepraszam. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że ta prośba wygląda jak typowe "e zrozumialem swoja wine dawac ub" no ale warto spróbować. :wacko:
~szymonx20

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.