Skocz do zawartości
xThauron

REKRUTACJA NA BETA-TESTY XIX EDYCJI MC.SKYBLOCK.PL

Polecane posty

Dzień dobry drodzy gracze!
Jak już doskonale wiecie, prace nad nową edycją ruszyły galopem! 
Nie chcemy Was teraz zawieść, ale by tego dokonać potrzebujemy Waszej pomocy, stąd rekrutacja na BETA-TESTERÓW nowej edycji mc.skyblock.pl!

Aby złożyć podanie na BETA-TESTY należy odpisać w tym temacie według wzoru:

Nick:
Discord TAG:
Dlaczego Ja?:
Pomysł na nową edycję:

Beta-testy prowadzone będą na zapisie z obecnej edycji, co oznacza że będziecie korzystać w dużej mierze z zasobów ze swoich wysp.

Skąd ten ostatni punkt? Chcemy byście wykazali się inicjatywą, kreatywnością. 
Podania będą na bieżąco rozpatrywane przez administrację. 

Data rozpoczęcia betatestów: 09.11.2019 po konferencji

Najlepsi BETA-TESTERZY zostaną nagrodzeni rangami na serwerze! 
Dziękujemy że jesteście z nami!

Nick: Gxrv

Discord TAG: Gxrv#0685

Dlaczego Ja?: Jestem ogarniętą aktywną entuzjastyczną osobą umiem wyrażać się oraz przekazywać moje poglądy na dany temat. Niestety miałem roczną przerwę, grałem w 2017r. na dwóch edycjach na starym koncie lecz od nowej edycji mam zamiar wbić topkę:wub:

Pomysł na nową edycję: Dodanie nowego bloku/główki którego będzie można kupić za Ether,  który po postawieniu zwiększa szybkość rośnięcia roślin np. o 10% w promieniu 10kratek w tym właśnie bloku będziemy mogli wykonywać zadania(np. przynieść 5x64 kaktusów każdy poziom inny quest^_^ ) wraz z poziomem ulepszenia promień działania bloku zwiększy się o 1kratkę, maksymalny poziom wynosi 10. Generalnie zmieniłbym drastycznie całą rozgrywkę mam masę różnych pomysłów jeden z nich jest powyżej. B)

bb2a2efe286eaf70d7a2d97252fa3648_XS.jpg

Nie mogę jeszcze edytować wiadomości więc dopiszę to co mi przyszło do głowy w innej:

- dodanie możliwości ulepszania spawnerów żeby spawnowały więcej mobów / żeby częściej spawnowały

- dodać eventy np co godzinę w stylu łowienia ryb, gdzie w ciągu takiej minuty kto więcej złowi ryb ten wygrywa jakąś ilość $ lub itemki. Moim zdaniem ożywi to trochę rozgrywkę i da nowym graczą szanse na łatwy zarobek

- napewno zostawiłbym możliwość robienia farm 0 tic bo to wyróżnia tego skyblocka

- możliwość zakupu skrzyni / leja który automatycznie by sprzedawał itemy które do niego wpadają i przekazywał kasę na konto osoby która go postawiła

- Dodanie jakiegoś lotto np: co tygodniowego gdzie po wykupienia kuponu mielibyśmy szanse zdobyć książkę np: looting 5/spawner albo inne cenne itemaski

- Zmienienie gospodarki która i tak była dość dobra w porównaniu do tego co się dzieję na mniejszych serwerach skyblock

Nick: Nekvilik

Discord TAG: Nekvilik#0972

Dlaczego Ja?: Dużo grałem na ostatniej edycji, wiem jak serwer działa i uważam że mógłbym pomóc w znalezieniu i zgłoszeniu błędów na serwerze :)

Pomysł na nową edycję: Zmienienie systemu ekonomi, wyeliminowanie błędów oraz poprawienie optymalizacji serwera, trochę pomysłów na nową edycje podałem na konferencji.

Edytowano przez Nekvilik

Nick:ZajaczekMocy
Discord TAG:Damigta#9519
Dlaczego Ja?:Spora wiedza na temat trybu SkyBlock oraz ekonomii
Pomysł na nową edycję:Wymieniłem dużo na konferencji.

Nick: operacjainflacja

Discord TAG: operacjainflacja#3577

Dlaczego ja?: Nie jestem tu od dziś, znam sie na rzeczy.

Pomysł na nową edycję?:

1. Usunięcie hopperów/podwyźszenie ich ceny.
  2. Zmniejszenie ilości pistonów.
  3. Brak lepszych rang dla moderatorów, powinni to robić z własnej woli, nie zachęcani przez rangi.
  4. Zwiększenie ceny kaktusa o 5-10$ za stak.
  5. Możliwośc kupna za ether np. fly na wyspie na 30 dni.
  6. Zmiana długości posiadania rang z 30 dniowych na całą edycje + ich cena podwyższona. 
Edytowano przez operacjainflacja
pomyłka