Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KikiGG

Podanie] I_Dont_KnowGG

Polecane posty

. Nick w grze: I_Dont_KnowGG Kiedyś miałem inne konto nie pamiętam nicku tu jest premka  :)
2. Wiek: 14 
3. Opisz siebie: Mam na imię Kacper oraz jak wyżej wspomniałem mam 14 lat. Uczęszczam na codzień do szkoły podstawowej w Limanowej Interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną oraz ogólnie pojętą informatyką. Lubię grać w gry komputerowe jak i aktywnie spędzać czas. Wydaję mi się, że jestem sympatyczną osobą, z poczuciem humoru. Nie lubię, gdy ktoś w moim towarzystwie czuje się źle i mam nadzieję, że takich przypadków nie spotykam zbyt wiele.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? -  Moim zdaniem zasługuję na range jaką jest KidMod, ponieważ na serwerze jestem już nie od dziś i dużo o nim wiem. Dużo przebywam również na forum więc wszystkie nowości są mi znane. Jestem osobą która jest bardzo uczciwa, wszystkie zasady panujące na serwerze jak i regulamin na nim obowiązujący znam bardzo dobrze. Jak dostanę się na range KidModaa to jestem pewny, że poradzę sobie na niej bez żadnych problemów. Jestem osobą, która jest bardzo nieugięty podczas dążenia do wcześniej zarzuconych sobie celów. Jestem osobą, która zawsze wysłucha obydwie strony konfliktu bez żadnej faworyzacji. Nie oceniam nigdy danych ludzi po okładce staram się im bardziej przyjrzeć aby następnie wyciągać w ich stronę dane konsekwencje za nieodpowiednie ruchy. Zdaję sobie bardzo sprawę z tego, że po objęciu tej rangi będzie na mnie ciążyć wielka odpowiedzialność oraz stanowczość w podejmowaniu czasem trudnych decyzji na serwerze lecz bardzo chciałbym móc wspierać  administrację serwera cubegame w rozwoju serwera na pozytywną stronę. Jeżeli popełniłbym jakiś błąd na serwerze to jestem godzien przyjąć jego konsekwencje jak i na następny okres wyciągnąć z nich konsekwencje. 
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? -  Teraz aktualnie w pózniejszych godzinach ale naprawię to :)
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? - myśle 6-4h
7. Discord: tak/nie - tak  
    TeamSpeak3: tak/nie - tak 
    Sprawny mikrofon: tak/nie - tak
    Mutacja: tak/nie - jeszcze nie :(
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) - tak

Nick podany przez ciebie nawet nie istnieje na serwerze.
Jeden błąd a sporo zmienia, wszystko fajnie ale nie masz aktywności.
Czekam na rezultaty.

Podanie do najgorszych nie należy. Szkoda, że nie pamiętasz swojego poprzedniego nicku, pomogłoby to zweryfikować twój faktyczny staż na serwerze. W tym przypadku popraw więc statystyki na aktualnym koncie i wtedy zadecyduję, czy zaproszę cię na rozmowę.

Gdy poprawisz statystyki na serwerze to zgłoś się na rozmowę.

Ja również czekam na poprawę statystyk, gdy już to zrobisz - zapraszam na rozmowe.

Statystyki do poprawy. Popraw i zgłoś się na rozmowę.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...