Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IF7

[Odrzucone] Podanie IF7

Polecane posty

1. Nick na TS3:

IF7

2. Wiek:

21

3. Doświadczenie:

Trudno powiedzieć, trochę czasu minęło odkąd siedziałem przy serwerach TS aczkolwiek kilkukrotnie zajmowane miejsce Admina, a także tworzone własne serwery. Dlaczego trudno powiedzieć? Ano otóż dlatego iż już kilka lat po prostu nie siedziałem w temacie teamspeaka i pozapominałem troszkę rzeczy, a jak wiadomo... czas idzie do przodu to równo z tym technologia. Ogólnie rzecz ujmując jest dobra, śmiało według skali od 1 do 10 mogę sobie przyznać 5pkt na chwilę obecną.

4. Czy posiadasz Discorda? Tak/Nie

Tak

5. Jak długo korzystasz z naszego TS`a?:

No tutaj muszę się przyznać, że niedługo lecz mogę już teraz powiedzieć, że bardzo mi się podoba i będę tu dłuuugo siedział :D

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?:

Siedzę długo na TS`ku (nawet z niego nie wychodzę jak chodzę spać xd) i uaktywnia mi się dawny instynkt pomagania graczom na serwerku bądź też obejście całego serwera, pogawędki z nowymi ludzmi i utrzymania porządku na serwerze!

7. Opisz siebie:

Nazywam się Grzegorz, mam 21 lat i jestem osobą pracującą na co dzień. Interesuję się przede wszystkim motoryzacją i wszystkim co z tym związane ale także poniekąd sportem oraz informatyką czy zwykłym majsterkowaniem w wolnych chwilach. Osobą jestem spokojną lecz wiadomo... każdy ma swoje granice i może po prostu nie wytrzymać lecz rzadko się to akurat zdarza w mojej osobie. Cóż... z takich najważniejszych rzeczy chyba było by na tyle, resztę można się osobiście dowiedzieć! A.... byłbym zapomniał - gram na waszych serwerkach!

Pozdrawiam

IF7

Zapraszam na rozmowę. 

Jestem na NIE.

Edytowano przez DPSGaming

Rozmowa 

Cham i prostak, żegnamy na stałe 

Zapraszam na rozmowę

Na nie ;p

Edytowano przez Jaac0b

Zapraszam na rozmowę jutro po godzinie 17.

<22:18:15> "IF7" został zablokowany za 60 dni na serwerze przez "[Nakser] Nakser" (Obraza użytkowników, okłamywanie administracji ~Nakser)

Myślę, że nic nie muszę dodawać. NIE!

wbij pogadac

Masz jakąś wiedzę ale to, że siedzisz dzień i noc nie zmienia faktu, że nie znasz naszego ts. Jesteś u nas od tygodnia co nie pozwala mi wystawić ci pozytywnej oceny.

Jestem na nie.

Edytowano przez Sherrie

nie.

Edytowano przez Nakser

Po odsłuchaniu nagrania stwierdzam, że żałosny jesteś i tyle w temacie.

IqBn9xE.png

Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.