Jump to content

[PROPOZYCJA] dodanie drugiej waluty

Recommended Posts

1. Nick z gry: operacjainflacja
2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: dodanie drugiej waluty
3. Opis: ową walutę mozna by zakupić za zwykłe monety, jednak jej cena mogła by się zmieniać losowo co jakiś czas. To byłby ciekawy pomysł. Można by ją traktować jako oszczędności które by mogły rosnąć, ale również maleć.

jest już 2 waluta ether i trzeciej już chyba nie potrzeba.

Edited by Koqosik

Na 16 edycji przez krótki czas było coś w ten deseń, a mianowicie giełda, gdzie gracze tworzyli własne firmy i gracze mogli kupować akcje, by potem sprzedać je jak ich wartość wzrośnie. Trwało to 1-2 miesiące (nie pamiętam, to było z rok temu), skończyło się bodajże po odejściu Rupima, który był głównym "opiekunem" tego całego systemu. Nie było mnie wtedy w administracji, także nie powiem, czemu nikt tego nie kontynuował. Na dalszych edycjach nawet nie było choć drobnej wzmianki na temat reaktywacji tego. Ja osobiście jestem za odrzuceniem. Pomysł był ciekawy, jednak nie jestem w stanie powiedzieć, ile pracy trzeba w to włożyć i czy ktoś byłby w stanie się tym zajmować na bieżąco.

Jestem również za odrzuceniem, owa waluta była by zbędna ponieważ występuje już Ether, który jest po części specjalna walutą i jakby nie patrzeć mając jakieś jego "oszczędności" można zarobić lub stracić wraz ze zmianą gospodarki podczas trwania edycji.

Również na nie jak wyżej poprzednicy pisali mamy już 2 waluty i obecnie nie ma sensu tego w prowadzać. Po za tym słabo to widzę w formie oszczędności tą walutę.

• 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   1 Member, 0 Anonymous, 57 Guests (See full list)

Właściciel HeadAdmin Administrator GlobalModerator Moderator forum Moderator Helper VIP Elita Bot Użytkownik
  • Create New...